Průhledný plastový ochranný kryt k telefonu...

Zajímalo by mě zda jste někdo měl/neměl průhledné plastové pouzdro jako součást balení? V několika recenzích bylo zmiňováno, že Huawei spolu s telefonem dává základní ochranné pouzdro (proto jsem při koupi telefonu neřešil jiné), ale já ho ve svém bohužel nenašel. :( Je to v podstatě maličkost, ale jak už bývá zákon schválnosti, hned první den se mi podařilo s telefonem třísknout o zem takže jsem si trochu omlátil kraje. :/
«134

Komentáře

• psal jsem to do jiného vlákna - bohužel v prodejních baleních nejsou (možná budou součástí balení později, ale to je neověřená informace)
    Poděkovat autorovi 2
  • škoda, že už výrobce toto nepřibalil hned od začátku. Díky za info :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Marlins  
    upraveno 4. April
    Pouzdro jsem také dokupoval protože v balení nebylo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zakoupil jsem čiré pouzdro, silikonové za 149, - fotomobil.cz kdyby měl někdo zájem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžete sem někdo postnout detailní fotky, jak ten originální transparentní kryt (který měl být součástí balení a nakonec zatím není) sedí na telefonu? Co jsem se setkal se silikonovými pouzdry, tak to většinou moc dobře na telefonu nesedělo a odstávalo to na hranách. Samozřejmě kvalita originálního pouzdra asi bude jiná, ale stejně bych se rád přesvědčil, než bych si ho dokoupil. :smile: Jsem totiž zvyklý na tvrdý plast a docela bych takový pořídil i pro P10, pokud by mě originální TPU nepřesvědčilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Moje neoriginální pouzdro sedí naprosto perfektně s tloušťkou 0.3mm.
    Poděkovat autorovi 0
  • U P10 plus jsem ten plastovy kryt mam. Neni to silikon ale opravdu tvrdy plast. Na telefon pasuje ale vrze na nem. Cekam na jine, objednane z Ali. Tohle pouzivam jako nouzovku.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já právě myslel tento. Měl by to být ten, co byl ve všech unboxing videích, a tedy měl být i součástí balení. Tady uvádějí, že jde o silikon/TPU. Viděl jsem i video, kde to chlápek nasazoval a "necvaklo" to jako tvrdý plast. Tak nevím. Na Ali jsem koukal, bereš jiný transparentní nebo úplně jiný typ obalu? Ty transparentní mě tam moc nenadchly. Na tom originálním se mi líbí, že je ten horní pásek pro foťák vyříznutý celý. Na Alim mají většinou vyřízlý jen kousek, což podle mě moc dobře nevypadá.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem projezdil Hradec Králové a Pardubice a sehnat obal na P10 je nadlidský úkol :smile: Z nouze jsem koupil obal typu "kniha" od Celly a jsem spokojený. Na P9 jsem měl originální plastový nacvakavaci zadní kryt, ale na P10 prostě nikde zatím nejsou.
    Poděkovat autorovi 0
  • To pouzdro není stejné jako to které by mělo být součástí balení (nemá vyříznuté otvory na tlačítka hlasitosti a vypínání).
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 10. April
    Mam objednaný klasický silikon a tenhle http://cloud.xbenny.cz/index.php/s/jTygceq8udcnkpx

V černé barvě a je na tom jakoby písek. Obrázek jsem nikde nenašel. Osvědčil se mi na P9 tak doufám, že tady bude sedět taky dobře.

Jinak to cos poslal musí být podle mě plast. Jak vy nahoře jinak držel ten proužek?
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 10. April
    @Dominic Máš pravdu. To, co mělo být součástí balení se víc blíží tomu, co bych si představoval. Ale nikde ho nemůžu najít, jestli nepůjde do prodeje vůbec, tak to bude škoda. Ale třeba se stane zázrak a dneska ho tam najdu. :joy:
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 13. April
    Tak dnes mi přišel originální transparentní TPU kryt na záda Huawei P10. Na telefonu sedí pěkně, po krajích neodstává a telefon se v něm dobře drží v rukou. Jediný problém vidím v tom výřezu na fotoaparát. Z fotek je vidět, že to logicky nepřiléhá, naopak to v tom místě od telefonu dost nepěkně odstává. Čekal bych, že originální TPU kryt bude vyřešen trošku lépe. Třeba v tom místě dát něco pevnějšího, nebo ten výřez nějak pěkně něčím orámečkovat. Ale třeba si to časem lehne, protože takhle to vypadá, že se tou škvírkou dostane pod kryt docela bordel. :smile: Každopádně jsem rád, že už ho mám jako řešení na "dobu neurčitou" a nemusím být tak opatrný při každém pokládání. :smiley: Osobně bych preferoval kryt z tvrdého plastu, který měl být v balení, ale bohužel k dostání zatím není a asi ani nebude. Kdybyste ho ale někdo v balení našli a nepotřebovali ho, můžete mě kontaktovat do zpráv. :smiley:

Obrázky v plné velikosti:
    OBRÁZEK 1 | OBRÁZEK 2 | OBRÁZEK 3 | OBRÁZEK 4 | OBRÁZEK 5 | OBRÁZEK 6
    17902466_1455284971194598_1295203726_o.jpg
    1920 x 1080 - 93K
    17902863_1455311817858580_588788125_o.jpg
    2048 x 1152 - 213K
    17916721_1455284961194599_1655135017_o.jpg
    1920 x 1080 - 102K
    17916924_1455284927861269_308596972_o.jpg
    1920 x 1080 - 115K
    17948714_1455284937861268_450280462_o.jpg
    1920 x 1080 - 92K
    17948726_1455285591194536_261111078_o.jpg
    1920 x 1080 - 100K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to púzdro je dobrý fail. Takto odstávať púzdro som ešte nevidel. Toto by som hneď vrátil.
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 13. April
    Já taky ne. :joy: Jako vypadá to, že to za pár dní lehne, už teď je ta mezera menší, když jsem ho nechal chvíli ležet na stole. Ale jak říkám, asi bych čekal, že originální kryt bude tip-ťop. :smiley: Což se o tomto říct asi nedá. Ale tak stálo dvě stovky, to se vracet ani nevyplatí. Na nějakou dobu to svůj účel splní. Jako TPU s takovým výřezem nemůže zákonitě na telefonu sedět, je to měkký materiál, který prostě svůj tvar nedrží, proto by bylo lepší, kdyby byla ta část nějakým způsobem zafixovaná něčím pevnějším.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja objednal z AliExpress Nillkin asi za 5USD a maximalni spokojenost. Ma vroubkovana zada a krasne se drzi. K tomu byla jeste zdarma folie na display, ale je uzsi, nepouzil jsem.
    V baleni telefonu rovnez zadne originalni pouzdro nebylo - stribrna P10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, na Ali taky mrknu, ale nechtělo se mi čekat no. Vždycky jsem pouzdra kupoval odtamtud. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • hmm, tak to jsem rád, že když jsem ho narychlo sháněl, tak nebylo skladem :smile: , vzal jsem Celly za 150,- a vypadá to, že sedí líp (viz foto) . Čekám, až bude dostupný Spigen pro P10 a prozatím jsem objednal "něco jako Spigen" z Ali , ale zatím nedorazilo...imageimageimageimage
    P1180525_resize.JPG
    942 x 667 - 178K
    P1180526_resize.JPG
    942 x 667 - 167K
    P1180527_resize.JPG
    1000 x 594 - 172K
    P1180528_resize.JPG
    513 x 667 - 106K
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Spigen jsem taky zvědav
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 14. April
    Jako ten kryt sedí dobře, vykrojení jsou přesná, držení v rukou super. Já chtěl právě obal s celým vyříznutým rámečkem na fotoaparát, nelíbí se mi jen to okénko jak je třeba na tom Celly a na všech ostatních na Aliexpressu. Výřez celého rámečku jsem zatím videl jen na originálních pouzdrech. Pod tím výřezem už to dnes neodstává, za ten jeden den to pěkně lehlo a sedí to tak, jak bych od originálního pouzdra očekával. Samozřejmě je otázka, co to udělá když kryt sundám a nasadím za nějakou dobu zpět, takže radši nezkouším. :smiley: Dnes už jsem s obalem spokojený. :smile: Nicméně jsem pořád názoru, že ta záda šla vyřešit v místě toho výřezu lépe tak, aby se nemuselo čekat den než k zádům telefonu přilnou. Každopádně jsem s obalem klidnější, protože nemusím být tak opatrný při manipulaci s telefonem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.