Zvuk

Prosím potřebuji poradit. Mám Huawei p10 a mám ztlumeny vyzvánění na třetinu a když mám telefon v kapse, tak mi telefon zvoní na maximum. Je možné to někde vypnout?
«1

Komentáře

• Když mi zvoní v kapse tak nejdřív začne zvonit tak jak to mám nastavené, ale hned na to začne zvonit úplně na maximum, tedy zatím jsem to zjistil jen pokud je telefon volně v kapse
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zvuk se sám zvyšuje pokud je zakrytý display. Je možné toto nastavení někde vypnout?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano je. Postup je pro P9 ale bude to asi stejne. Pust si dialer, dej nastaveni a az skoro dole je kapesni rezim, tak jej vypni.
    Poděkovat autorovi 1
  • Hron21  
    upraveno 3. April 2017
    Děkuji za radu. Mám to již vyplí
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, setkava se nekdo s tim, ze i po zltumeni vyzvaneni jsou notifikace (napr. Gmail) porad strasne nahlas?
    Nejak to nechapu, hlasitost notifikaci se samostatne ztlumit neda, cekal bych, ze se zmeni spolu s nastavenim hlasitosti vyzvaneni (jako na kazdem jinem androidu, co jsem mel), ale ouha - vyzvaneni se ztlumi, ale upozorneni jinych aplikaci je porad nahlas, coz je hlavne vecer strasne prijemny:-/
    Trochu jsem doufal, ze to vyresi posledni update FW, ale kdepak, zadna zmena... Prehlizim nekde neco?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam stejny problem na P10 plus.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlasitost vyzvánění a notifikací jsou u Huawei spřaženy :-(
    Jediná možnost jak je oddělit, je externí aplikace, např. "Volume control".
    Poděkovat autorovi 0
  • No hovnival asi řeší právě opačný problém. Já jsem zvyklý, že hlasitostí vyzvánění ovládám hlasitost upozornění u všech aplikací (Zprávy, Messenger, WhatsApp, atd). Podle reakcí to vypadá, že to na P10 funguje jinak.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to tak, notifikace samostatne upravit nemuzu, ale kdyz upravim hlasitost vyzvaneni, tak notifikace jsou porad hlasite.
    Co je jeste divnejsi, napriklad ani pres Tasker se mi nedari notifikace ztisit. Takze i kdyby byly oddelene od vyzvaneni a 'jen' chybel posuvnik, tak se nezda, ze to mohu kontrolovat. Zkusil jsem i par jinych aplikaci, jako prave volume control, ale bez uspechu. notifikace si zijou vlastnim zivotem.
    Poděkovat autorovi 0
  • A co to dělá když dáš jen vibrace? Ne že by to teda měl být návrh řešení, jen já osobně jsem na to celkem zvyklý. Tak mě zajímá jak se to chová, než to zítra odzkouším na vlastním. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • kdyz dam vibrace, tak to nastesti opravdu jen vibruje:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Divné, u mě je hlasitost spřažená s notifikací. Ale zkoušel jsem jen e-mail (gmail).
    Na verzi b113.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vypada to, ze u me nejakym podivnym zpusobem take. Kdyz dam hlasitost na minimum, tak notifikace jsou o trochu tissi, ale porad tak 3x hlasitejsi, nez vyzvaneni. Kdyz zesilim hlasitost, notifikace se o neco zesiluji take, ale jako kdyby notifikace byly posunute o nekolik radu k vetsi hlasitosti, to znamena neztlumuji se tolik, jako vyzvaneni.
    Co je zajimave je fakt, ze kdyz vybiram napriklad notifikaci pro Gmail, tak pri samotnem vybirani zvuku je hlasitost spravna, odpovidajici vyzvaneni. Ale jakmile realne prijde email (whatsapp... jakakoli aplikace), tak to zase rve jako blazen:-/
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak. Takhle to funguje i mně. Možná je to ve finále tak správně. Notifikace přijde jen jednou tak je raději hlasitější. Vyzvánění zvoní dlouho tak je větší pravděpodobnost že si toho dotyčný všimne.
    Poděkovat autorovi 0
  • to se mi nezda, to by ani to 'preview' zvuku nemelo byt zeslabene oproti realu. navic mysleni - trva to dlouho, tak to bude potichu a naopak mi nedava moc smysl:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 10. April 2017
    Mně též nedává smysl to, že nejde vypnout vibrování při přijetí a ukončení hovoru když to umí kdejaký levný krám. Oddělené nastavení hlasitosti notifikace a vyzvánění mají též i ty nejlevnější telefony. A tady to prostě nejde. Stejně tak, jako když odebrali buzení poklepáním. Myšlenkové pochody čínských programátorů jsou nevyzpytatelné.
    Poděkovat autorovi 0
  • o to vic me to stve, ze to umi kdejaka sunka za par korun ale u relativne drahe P10 si nedokazu vecer ani ztlumit notifikace.
    zatim jsem poresil tak, ze jsem si notifikacni soubory rucne upravil (snizil hlasitost v editoru na PC). ale i tak doufam, ze to cinan opravi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně to jsem před chvílí udělal taky. Musel jsem to snížít o nějakých 20db abych se dostal na úrovně hlasitosti jako u vyzvánění. Zkoušel jsem to i s vestavěnými notifikacemi a je to úplně stejné, takže tím foťák nahrávám to není.
    Poděkovat autorovi 0
  • trochu na prd je, ze tyhle umele ztlumeny notifikace se stejne zacnou rozchazet se zvonenim. u me pri nizsi hlasitosti jakz takz odpovida, kdyz ale zesilim, je vyzvaneni naopak daleko hlasitejsi nez notifikace.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.