Huawei Mate 9 Porsche Design míří na test

upraveno 15. August v Huawei Mate 9 Pro
Moc jsem tomu nevěřil, ale zítra budu mít skutečně spoustu práce. Zatímco dnes jsem si především hrál s modrou verzí Huawei P10, od zítřka tady budu mít Huawei P10 Plus (konkurenta pro Mate 9), Huawei P10 Lite a neočekávaně také Huawei Mate 9 Porsche Design. A to je pěkná sestava... Co vás na Porsche edici zajímá a na co se mám zaměřit?

Komentáře

• Keznikl  
    upraveno 6. April
    Super, těším se na video a na tvé hodnocení a porovnání s M9
    Design je určitě zajímavý, ale nenašel jsem v zaobleném displeji žádnou přidanou hodnotu (až na teď vzhled).
    Spíš jsem zvědavý na rozdíl v RAM, jestli je vůbec možné v porovnání s M9 pozorovat rozdíl v rychlosti.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě by zajímalo spíš, jestli bude test na Honor 8 Pro, který vypadá hodně zajímavě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jelikož jsme Huawei stránka, tak ten se tady určitě neobjeví, respektive je to krajně nepravděpodobné (někdo ho možná mít bude, ale já nikoliv).
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak kde to vázne? Nemůžeš se přestat kochat co? A já zase dočkat :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No je fakt krásný, přiznám se, že moc jsem od toho nečekal, ale je to nádhera. V červenci mám 30, to by někoho v Huawei mohlo napadnou, jaký dárek bych uvítal :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na to jsem fakt zvědavý, jak vypadá Huawei Mate 9 Porsche Design. Nějaké fotky jsem našel na Googelu. Na krabičce by mělo být napsáno Porsche Design a to samé by mělo být nad displejem. Vnitřní pamět by to mělo mít 256GB a cena je přemrštěná 37 665 Kč :( což si koupí asi jen pár lidí. Tipnul bych to na nějakou omezenou sérii, protože cena toho telefonu ve speciální edici je šílená. :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Moc jsem tomu nevěřil, ale zítra budu mít skutečně spoustu práce. Zatímco dnes jsem si především hrál s modrou verzí Huawei P10, od zítřka tady budu mít Huawei P10 Plus (konkurenta pro Mate 9), Huawei P10 Lite a neočekávaně také Huawei Mate 9 Porsche Design. A to je pěkná sestava... Co vás na Porsche edici zajímá a na co se mám zaměřit?

Na foťák.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam ho doma je na predaj rovnako ako aj mate 9 ak by bol zaujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozefe, kdy chystáš první dojmy nebo nějaké poznatky? Jsem zvědavý a jistě nemluvím jen za sebe.
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi až další týden (po Velikonocích), teď je toho bohužel tolik, že rychleji to nestihnu ( přeci jen telefony jako P10 zajímají mnohem více lidí)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.