Sleepace Nox aneb usínejte za zvuků moře

Dnes jsem si pro vás připravil další netradiční článek, toto příslušenství pro mobilní telefony totiž myslím většina z vás nezná. Běžně zde recenzuji třeba pouzdra, dnes se ale podíváme na zařízení s nepoetickým (nebo poetickým?) názvem Sleepace Nox. Jedná se o chytrou lampu, která sleduje váš spánek, pouští vám příjemnou hudbu pro klidné usnutí a zobrazuje aktuální čas. Jak se vám líbí chytrá domácnost?

Po stažení aplikace z Obchodu Play do vašeho telefonu je potřeba lampu připojit ke zdroji elektrické energie a následně ji propojit s telefonem, přesněji řečeno připojit do vaší domácí WiFi sítě. Následně už po jednoduchém nastavení můžete lampu ovládat skrze svůj mobilní telefon. Když jdete spát, přepnete lampu do příslušného režimu a můžete si nechat pouštět například zvuk deště nebo zvuky přílivu. Pokud umístíte telefon vedle sebe, bude tento sledovat váš spánek a jakmile usnete, zvuky se vypnout, stejně tak případné osvětlení. Lampu al můžete používat také pro běžné svícení, k dispozici je pestrá škála barev, které opět můžete konfigurovat skrze mobilní telefon. Chválím také přehledné zobrazení aktuálního času, pro telefon tak nemusíte neustále sahat. Reálně jsem ale s zařízení Sleepace Nox moc spokojený nebyl, ovládání občas bylo docela pomalé, po vypnutí ze zásuvky už jsem podruhé navíc měl problém vůbec lampu do WiFi sítě připojit. Celkový dojem? Chytrá domácnost je skvělá myšlenka, ale ještě tomu dám nějaký čas. Chcete další podobné recenze podobného typu zařízení?

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.