Problém s dotykem

Na mém Mate 8 se mi vyskytuje podobný problém jako na Mate 9. Nerozeznání dotyku se nejvíce projevuje ve hrách kde se displaye dotykate ve velkých frekvencích. Někdy držíte třeba plyn a sám od sebe se vypne. Setkal se s tím někdo? Tel mám měsíc.

Komentáře

• Může se jednat o softwarovou závadu, máte nainstalovanou nejnovější aktualizaci? Případně může být problém také v dotykové vrstvě a pak už se bohužel jedná o hardwarovou závadu.

Ovšem nelze vyloučit ani to, že to může způsobovat i aplikovaná ochranná fólie, což je málo pravděpodobné, ale ne nemožné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano nejnovější aktualizaci. Zlobí to i bez folie. Prvních 14 dní to fungovalo normálně. Mám pocit že to začalo po přechodu na android 7 a EMUI 5 ale to není 100% Budu reklamovat ale bojím se tahanic jelikož při běžném používání to není patrné. Už mám nahrané video jak to blbne při hraní her a použiji ho jako důkaz.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud jste z Prahy, zkuste Britex na Harfě a ideálně zkusit si tam sednout na místě a hrát si s telefonem, jakmile začne dotyk blbnout, tak ihned ukázat obsluze. Servis rád používá formulaci "závada se neprojevila"
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.