Tablet MediaPad M3 a Huawei ID?

Zdravím, jsem čerstvý majitel "emtrojky" a nemám zatím zkušenosti se službami společnosti Huawei. Známý má telefon P9 lite a pro přístup k některým službám si musel založit Huawei ID. Na svůj tablet však tuto aplikaci z google play nedostanu (verze zařízení není podporována). Je nějaká jiná možnost jak se z tabletu dostat ke službám, které Huawei nabízí majitelům telefonů? (theme store, cloud, apod.)
Screenshot_2017-04-09-08-49-57.png
1600 x 2560 - 683K
Štítky:

Komentáře

• Jsem také čerstvým majitelem a stáhl jsem aplikaci HiCare. Vše normálně funguje, včetně členství.
    Screenshot_2017-04-09-22-25-58.png
    1200 x 1920 - 642K
    Poděkovat autorovi 1
  • meadow  
    upraveno 10. April
    HiCare mám na tabletu taky. Jsou tam návody, kontakty na servis a odkazy na fóra. Na Huawei jsem se zaregistroval přes jejich web, ale žádné další služby ani obsah se mi nezpřístupnil (na P9 lite naskákalo po aktivaci Huawei ID spousta motivů i dalšího obsahu). Buď dělám něco špatně nebo toho pro nás víc nemají :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    Huawei ID se ti muselo objevit v nastavení tabletu pod nebo před učtem, ale že by mě tam vyskákaly další motivy a obsah toho jsem si nevšiml, pouze určité aplikace a funkce jsou jím vázané
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě že to tam nevidím... na telefonu ano, ale na tabletu ne. :-(
    Screenshot_2017-04-10-10-10-59.png
    1600 x 2560 - 130K
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    1. vlož obrázek po přiložení souboru
    2. Huawei ID je aplikace dostupná na google play a u mě kompatibilní s tabletem .
    Poděkovat autorovi 0
  • Volal jsem na podporu Huawei. Tvrdí mi, že tato funkce je pouze pro telefony a tablety se SIM kartou (slečna si tedy moc jistá nebyla). Každopádně na tabletu bez LTE mám asi smůlu.
    Poděkovat autorovi 0
  • To asi jo, mám LTE tablet .
    Poděkovat autorovi 0
  • Také se mi nic nezpřístupnilo, ale registrace proběhla zcela v pořádku. A žádný dodatečný obsah se neobjevil.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.