Huawei P9 Lite a finální Android 7.0 (B370/B371) - dojmy a zkušenosti

1246754

Komentáře

• Caute...chci se zeptat jestli bude normalni oficialni vydani A7 na huawei p9 lite...sam ho vlastnim a zatim nemam zadnou novou aktualizaci v nastaveni...a nechce se mi instalovat nic pres zadnou aplikaci...diky za odpovedi
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude, ale neví se kdy. Taky bych radši přes ofiko, ale nechce se mi čekat :D, protože ta beta A7 je ukrutná z mého pohledu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak zaznělo výše, aktualizace samozřejmě vyjde také oficiální cestou, nejprve téměř jistě přes HiCare :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Doufejme co nejdříve :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak som to riskol a urobil upgrade z beta B336 na oficial B370 cez dload..všetko prebehlo bez najmenších problémov a telefón po nabehnutí modrých bubliniek beží na A7 VNS-L21C432B370..
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně se líbí ty bublinky :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • A mne že môžem ísť bez bolehlavu a výčitiek spokojne spať.. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • To je důležité :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    Dost dorazne nedoporucujem cez TWRP , vyhadzuje to vo velkom baliku dve chyby a celkovo Failed install. Dal som pred tym wipe systemu aj dalviku , takze teoreticky cista tabula. Mozno je cesta, ale asi nie pre nas beznych uzivatelov. Tak som sa vratil na 170, ale boli nejake bugy - nesla stahovat lista, neotvaralo niektore apky, ale aspon som prisiel na to, ze netreba vzdy FR, dal som len vynulovanie vsetkych nastaveni a pohoda. Len zase sa musim hrabat v roote :neutral: .
    P.S.: mozno som mal dat aj wipe data ? Hm, netusim.
    Inak moze to byt ako casto byva,, kus od kusa :smile: , niekomu to moze fungovat.
    Edit: dload tiez nic,, nekompatibilna verzia, dufam, ze to ide aj z B170...
    Poděkovat autorovi 0
  • Instaloval jsem update na nejnovější android klasicky přes OTA, ale update měl jen 1,24 GB, což mi bylo divné, ale na druhou stranu jsem si říkal co se může pokazit když se jedná o klasický OTA update. Po nainstalování jsem zjistil že chybí všechny systémové aplikace (kalkulačka, Update manager, motivy...). Pokusil jsem se tedy systém přeinstalovat podle návodu zde na fóru přes složku dload, jenže tato metoda vždy vyhodí chybu, že telefon nemohl zkontrolovat soubory updatu. Nefungovala ani obnova do továrního nastavení, můžete mi někdo prosím poradit jaké jsou možnosti jak telefon přeinstalovat či doinstalovat chybějící část systému?

Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Instaloval jsem update na nejnovější android klasicky přes OTA - to je presnejsie aky sposob? A kde si stahoval balik?
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

Instaloval jsem update na nejnovější android klasicky přes OTA - to je presnejsie aky sposob? A kde si stahoval balik?

přes frimware finder a následně v aplikaci na aktualizaci systému vestavěnou v telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to nie je OTA,, nevadi, chyba je,, ze malokto poriadne cita navody, v tomto stadiu mas jednu moznos - vratit sa na A6 , a potom skusit ten update. Nemas tam nahratu datovu cast z A7, s tym uz nic nepodniknes. Navrhujem vyspat sa a rano ti hanni presne vysvetli,ako postupovat. Ja sa az tak v softveroch nevyznam a nerad by som ti sposobil nejake dalsie komplikacie. Ale nic nie je stratene.
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

Tak to nie je OTA,, nevadi, chyba je,, ze malokto poriadne cita navody, v tomto stadiu mas jednu moznos - vratit sa na A6 , a potom skusit ten update. Nemas tam nahratu datovu cast z A7, s tym uz nic nepodniknes. Navrhujem vyspat sa a rano ti hanni presne vysvetli,ako postupovat. Ja sa az tak v softveroch nevyznam a nerad by som ti sposobil nejake dalsie komplikacie. Ale nic nie je stratene.

Děkuji za radu. Návod jsem dodržel v pořádku, respektive kolega stejným postupem telefon v pohodě aktualizoval a stáhli se mu obě části, takže nerozumím tomu proč mne pouze jedna....postup instalace jsme dodrželi oba stejný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Smůla ne, jen zvolený špatný balíček... Proto doporučuji využívat neoficiální cesty jen když víte, co děláte.
    Poděkovat autorovi 0
  • S kolegou jsme stahovali oba stejný balíček (oba jsme měli verzi vns-l21c432b160), nejdříve ve frimware finderu bylo napsáno že má balíček 1.9GB avšak začalo se stahovat z nějakého důvodu pouze 1.2 GB tudíž bez části s aplikacemi což jsem bohužel zjistil až po updatu, zajímavé je že kolegovi se balíček stáhl zjevně celý.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    Ahoj,
    Chtel bych se zeptat jaky balíček na ff sosnout, kdyz mam verzi
    L21C02B123 od Vodafonu?

Diky moc☺️
    Poděkovat autorovi 0
  • Urob rollback a skús to celé ešte raz, možno iba niečo v telefóne zblblo...

http://www.huafan.cz/discussion/comment/20327/#Comment_20327
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám verzi VNS-L21C150B170 od T-MOBILE nevíte kdy by to tak mohlo být ke stažení? Nechce se mi dělat ff, diky
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.