Huawei P9 Lite a finální Android 7.0 (B370/B371) - dojmy a zkušenosti

1235754

Komentáře

• @hanni: Rollback jsem také zkoušel, po provedení "trojhmatu" hází v 5% stejnou chybu jako když se takto pokouším znovu nainstalovat ručně android 7
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ nechceš aktualizovať cez FF, tak si ešte počkáš. Tak skoro to nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mimochodem možná by se slušelo říct, že jako číslo sestavení mi telefon ukazuje: NRD90M test-keys
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mi nefungují mobilní data. Když jdu do nastavení, tak tam nemám žádné APN body. Jakmile dám domů, tak aniž bych cokoli vyplňoval, data se nahodí. Když z toho odejdu, tak zase nejdou a nový APN bod nejde přidat.
    Poděkovat autorovi 0
  • janhud napsal(a):

Mimochodem možná by se slušelo říct, že jako číslo sestavení mi telefon ukazuje: NRD90M test-keys

To je logické, je to stejné u všech telefonů, kde se nenainstaluje kompletní firmware.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, upozorňoval jsem na to protože jsem se na xda fóru dočetl, že z tohoto důvodu telefon nechce přijmout UPDATE.APP pro rollback, který mi radila udělat hanni.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdá sa mi, že display na krajšie farby...
    Poděkovat autorovi 0
  • Chtěl jsem updatovat, press ff se firmware stáhne, po stažení vypíše chybu software nebyl ověřen a bude smazán. Mám L21 na betě 336. Stahoval jsem 370,velikost 1,94gb. Díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Upgrade cez TWRP uplne v pohode, musim opravit nocny prispevok, nedalo mi to pokoja, stiahol som si oba subory priamo vo FF (prvy pokus bol zo zdroja tu na webe) , bez mazania niecoho, napr. systtem wipe a pod., najprv prvy balik , potom spat a instalovat datovy, ten mensi. Potom uz len Reboot. Pocas instalovania vypisalo dve cervene chyby , ale celkovy rezult Uspesny! . Dokonca som zatial ani nerobil FR, co som narychlo pokukal, vsetko funguje, to najdolezitejsie. Tie subory sa ulozia do novovytvorenj zlozky HWFF , odtial presunut na SD a pouzit TWRP. Teda pokial by to niekto chcel skusit. Este poznamka - stiahol som si platenu verziu FF , je to za facku a udajne rychlejie stahuje, co moze byt pravda, oproti tomu, co som tu cital, mi oba subory stahlo za nejake 4 minuty.
    PS.: cervenu chybu mi u instalovania Radio vypise aj pri B170, takze netreba spanikarit :)
    Poděkovat autorovi 1
  • janhud: to si sa zle dočítal, v tom problém nie je..rollback by práve mal riešiť tieto problémy. Pokiaľ štandartný rollback nefunguje, máš 2 možnosti. Skúsiť ešte starý postup rollbacku cez zmenu oeminfo, ale to budeš musieť rootnuť. Alebo si zaplatiť 15 eur kredit na DC Phoenix a nainštalovať roolback a full FW A6 pomocou neho.

petrikez: ak si už na A7, nainštaluj FW cez dload, 2x som sem už dával link na návody a download FW. Naposledy na predchádzajúcej strane.
    Poděkovat autorovi 0
  • Video vcelku zaostruje, nie je problem, ale zase sa vratil ten bug s orientaciou zvuku :) , kurna, to uz nechapem, na B170 uz v pohode, tu zase ten isty problem... Intenzita zvuku pri video nahravke slaba ako aj predtym.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    Zravím mě to nabízí jen VNS-L21C150 B361 je to taky ta finální verze nebo je to nějaka beta
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to beta verzia
    Poděkovat autorovi 0
  • B361 by už mala byť final pre T-Mobile.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Je to finální verze pro brand od T-Mobile. Dnes jsem ji nahodil přes FF a frčí v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    mě to nabízí dvě jedna ma 2,028gb druha 1,965 gb
    Poděkovat autorovi 0
  • Stáhni tu s 2,2 giga. Ten menší soubor nebude zřejmě kompletní.
    Poděkovat autorovi 1
  • Aké máte dojmy z batérie?... Mne sa zdá že sa vybija o niečo rýchlejšie...
    Poděkovat autorovi 0
  • Android 7 vybíja batériu o niečo rýchlejšie u všetkých modelov Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • O něco více rychleji :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.