Huawei P9 Lite a finální Android 7.0 (B370/B371) - dojmy a zkušenosti

1495051525355»

Komentáře

• rumburak napsal(a):

Vybornej? Na Nougatu udrzi maximalne tri-ctyri aplikace v RAM. Nejde o hry, jde o spravu aplikaci. A Oreo ma jeste duraznejsi doze od Googlu.

Je to muj nazor, nekdo s nim nemusi souhlasit.

Tak já si dovolím nesouhlasit, protože mám rozjetých víc než 4 aplikace a v pohodě, reakce a přepínání jsou rychlé.
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlasìm màm taky více spuštěných aplikacì a telefon jede suprově.........
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já jsem třeba další z těch, kterým ty aplikace na pozadí systém prostě vypíná. A to je pak ten telefon k ničemu, když nechodí notifikace z kalendáře, apod.
    Poděkovat autorovi 3
  • Weekendwarrior napsal(a):

Tak já jsem třeba další z těch, kterým ty aplikace na pozadí systém prostě vypíná. A to je pak ten telefon k ničemu, když nechodí notifikace z kalendáře, apod.

Asi jste si to tak nastavil...
    Poděkovat autorovi 1
  • ChuligánJT napsal(a):

Weekendwarrior napsal(a):

Tak já jsem třeba další z těch, kterým ty aplikace na pozadí systém prostě vypíná. A to je pak ten telefon k ničemu, když nechodí notifikace z kalendáře, apod.

Asi jste si to tak nastavil...
    Ne, opravdu jsem si to tak nenastavil. Všechny jsem měl v chráněných aplikacích a zároveň nastaveny aby se nevypínaly po uzamčení obrazovky. Jednoduše jsem udělal vše, co udělat šlo.
    A co kdyby jen kalendář. Veškeré aplikace, které mají jet na pozadí se vypínají. Například "My data manager," "Můžu to zvednout," atd. Po pár hodinách, co je člověk zapne začnou ikony aplikací v notifikační liště problikávat, načež se po chvíli úplně vypnou.
    Myslíte, že má člověk nervy na to ty aplikace pořád zapínat? Nehledě na to, že i po opětovném zapnutí se třeba ani v té liště neobjevily. Takže tak asi no.. Když jsem se ptal jestli s tím někdo něco dělá, odpovědi se mi nedostalo :).
    Poděkovat autorovi 3
  • kupoval jsem p9lite jako novinku a problém s ukončováním aplikací a nedostávání notifikací tam byl už od začátku, bylo to o nervy. vůbec hospodaření s ram nebylo povedené. po 2 měsících jsem se ho zbavil. takže jak to čtu, nepomohla ani nová verze androidu. nedávno jsem koupil p8lite a Honor8 a tam všechno jede normálně, je to divný.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.