Připojení wifi

Zdravím a obracím se sem, protože vůbec nevím, co dělat. Snad někdo poradí..
Dnes ráno jsem se chtěla doma připojit na wifi, připojilo mě to, ale po cca 5-7 s se mi sama odpojila. Šla jsem do nastavení a ukazovalo mi to naši wifi, ale psalo mi to "Uloženi, šifrováno". Odstranila jsem ji a znovu přes heslo přihlásila ale opět to samé. Na chviličku připojilo, pak odhlásilo. Telefon jsem restartovala, ale je to stejné. A několikrát mi to ani wifi nenašlo.
Bohužel to samé dělá i na jiných stích wifi.
Není to tak dlouho, co se mi dělala aktualizace, tak nevím jestli to ůmže být tím? ..
Nevím, jestli to mám dát na reklamaci, jsem s tímhle telefonem velmi spokojná..:/

Komentáře

• Po a6 aktualizaci tento problem hodne vznikal, resila to vicemene reklamace
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak dlouho asi po te aktualizaci se vam to projevilo? Ja aktualizoval dnes tak sem zvedav teda,telefon mam rok a pul a delou dobu wifi bez problemu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Může to být aktualizací ale také již Wi-Fi čipem, který přestává fungovat. Zkusil bych počkat na novou aktualizaci a pokud nepomůže, pak reklamace. Mám pocit, že P8 i Lite jsou náchylné na problémy s WiFi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79 napsal(a):

Jak dlouho asi po te aktualizaci se vam to projevilo? Ja aktualizoval dnes tak sem zvedav teda,telefon mam rok a pul a delou dobu wifi bez problemu...

Aktualizace mi proběhla cca před 3 týdny.. Ale do včerejška to šlapalo úplně bez problému..
    Poděkovat autorovi 0
  • AnyCervenakova napsal(a):

Ren79 napsal(a):

Jak dlouho asi po te aktualizaci se vam to projevilo? Ja aktualizoval dnes tak sem zvedav teda,telefon mam rok a pul a delou dobu wifi bez problemu...

Aktualizace mi proběhla cca před 3 týdny.. Ale do včerejška to šlapalo úplně bez problému..
    Díky, všímám si že hodně lidí s tímto problémem psalo že se jim to stalo tak 2-3 týdny po aktualizaci tak uvidím :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79 napsal(a):

AnyCervenakova napsal(a):

Ren79 napsal(a):

Díky, všímám si že hodně lidí s tímto problémem psalo že se jim to stalo tak 2-3 týdny po aktualizaci tak uvidím :)
    Není vůbec za co. :) Já doufám, že to bude opravdu "jen" aktualizací a že se to dá dopořádku co nejdříve.. Je to docela nepříjemné, telefon nemám ještě ani rok a jsem s ním opravdu hodně moc spokojená.. :/ :)
    Poděkovat autorovi 0
  • No bohuzel vetsina lidi s timto problemem zkoncila nakonec u reklamace a vymeny zakladni desky..:(
    Poděkovat autorovi 0
  • s3n0s3n0  
    upraveno 17. April 2017
    O ktoru verziu Android 6 firmwaru presne sa jedna, please ? Ciste len zo zvedavosti... :wink: .

Asi to nepomoze, ale napada ma spustit "rezim vyvojara" (developer settings) a tam spravit jednu malu zmenu DHCP nastavenia. Neviem ci sa tym vsak neporusi zaruka na telefon, ale hadam, ze nie :blush: . Najprv treba vojst do "Informacii o telefone" a kliknut niekolko krat, rychlo po sebe na "Cislo zostavy" (neviem jaky nazov to ma v CZ lokalizacii, je to vsak druhy riadok/polozka, alebo teda je to cislo verzie firmwaru, na ktore treba poklepat par krat prstom). Po poklepani sa spusti rezim vyvojara. Potom zase vyjst von a znova cez "Nastavenia telefonu" vojdeme do "Moznosti pre vyvojarov" a tam si overime a aktivujeme volbu "Pouzit stary klient DHPC". Ostatne veci odporucam zatial nemenit. Neviem ci toto pomoze, ale ciste teoreticky by to mohlo pomoct :smile: .

Tiez by mohlo (udajne) pomoct deaktivovat funkciu Wi-Fi+, t.j. automaticka 'inteligentna' volba medzi WiFi internetovou a medzi mobilnou internetovou sietou v P8-LITE. Pokial je tato funkcia aktivna - mohol by tu vznikat problem v algoritme systemu pri vybere jednej z dvoch sieti, kedy telefon z dovodu nejakeho BUGu zvoli radsej mobilnu siet, zatial co WiFi siet so slabym signalom zatial celkom odpoji (z dovodu uspory energie).
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel si nejsem jistá, o kterou verzi šlo, myslím ale, že to bylo 6.0 (pokud je to možné?) :D.. Telefon mám na reklamaci, takže se ani nepodívám.. Ale vím, že fci Wifi+ jsem neměla vůbec spuštěnou. Nepoužívám ani data, jedu jen na wifi :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak vitam v klubu dnes konecne prestala jit taky wifi u 3 ks ktery je pojisten a v zaruce')bude to orisek telefon je jak novy...jsem zvrdav zdali se mnou ooet budou chtit vy....
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak p8 po vymene desky na zaruku...jinak jsem si na Britex pripravil chytacek....klasika nikdy nepouzivana sluchatka...ktera hned po zapnuti vykazovala zavadu...1.den nakupu ulozena do krabice...u nich reklamace zamitnuta z duvodu bezneho opotrebeni-))BLutex me fakt baví -)
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím jen o info, jestli mám podobný problém. udělala se aktualizace na B602 a wifi je po několika dnech nefunkční. Ikonka se rozsvítí, ale nenajde žádnou síť. Nefunguje ani hotspot. Je to na reklamaci ? diky za info
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 31. July 2017
    Treba urobit update na B604 alebo tovarensky reset.
    Poděkovat autorovi 1
  • Reset se udělal, a zkoušel jsem stáhnout aktualizaci a žádnou jinou to nenebídlo. Ta B604 je odficialni Update nebo se musí ještě chvilku počkat ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Lépe je počkat na oficiální update
    Poděkovat autorovi 0
  • Chápu-li to správně, řeší to update B604 a není třeba nic reklamovat. Náhodou předběžný datum se neví. děkuji za odpovědi.
    PS:Telefon je koupen ve volném prodeji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vydávání aktualizací je složitější, takže přesný datum bohužel nikdy neřekneme. Pokud by to trvalo dlouho, pak vám tady určitě někdo napíše, ať to uděláte ručně a nečekáte. Na druhou stranu pokud Wifi používáte často, tak bych telefon rovnou reklamoval, servis to opraví. Mně na B602 WiFi normálně jede a většině lidí také, takže tam může být závada jiná...
    Poděkovat autorovi 2
  • Zdravim, jakej vliv ma ta moznost ve vyvojari stary klient dhcp?, je zapnuty dik
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na chybny hardware to urcite nebude mat vplyv. Pokial nepomohol ani Factory Reset popripadne downgrade firmwaru na starsiu verziu, tak bude chyba vo wifi module (na HW urovni).

Vela uzivatelov ma problem s pripojovanim svojho smartfonu do WiFi siete - problem ziskavania IP adresy. Rezim stareho DHCP mohol v konkretnych pripadoch toto vyriesit - samozrejme len v niektorych konkretnych pripadoch, nie vzdy. Bezni "smrtelnici" ani nevedia co to je DHCP a ked aj vedia, tak ho pouzivaju len stylom - zapnut/vypnut v konfiguracii wifi routra. Lenze ono je to hotova veda, tak ako asi vsetko ocami programatora :-).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.