Huawei P10 s originálním a stylovým zadním krytem

Před pár dny jsem vám ukázal originální flipové pouzdro pro Huawei P10, dnes se pak podíváme na další originální doplněk, který se dobře postará o ochranu vašeho mobilního telefonu. Pokud vám flipové pouzdro nevyhovuje, můžete zvolit velmi stylový zadní kryt a přední stranu telefonu nechat bez dodatečné ochrany. Toto řešení pravděpodobně zvolí mnoho uživatelů, jelikož displej je chráněný kvalitním tvrzeným sklem Gorilla Glass 5.

Použité barvy opět možná nezaujmou každého, ale osobně jsem velmi spokojen. Použité materiály jsou velmi kvalitní a líbí se mi, když pouzdro pořádně chrání zadní stranu telefonu. Zároveň ale díky absenci flipu se mi telefon ovládá lépe, nemusím nic odklápět, abych mohl hned začít používat telefon. Ačkoliv flipová pouzdra jsou stylová, praktická a telefon chrání lépe, nakonec jsem si přivykl právě na pouzdra, která chrání jen zadní stranu telefonu a jeho boky. Jak to vidíte vy?

image
image

Komentáře

• kendeeskendees  
    upraveno 9. April
    Vidím to úplně stejně. :smile: Flipová pouzdra nejsou nic pro mě. Tady tento zadní kryt nevypadá zle, zajímavý určitě je, ale mi na těchto pouzdrech prostě vadí jedna jediná věc - nejde vidět to, co je pod ním, tedy telefon, který vypadá 10x lépe. :smiley: Ale jako špatný není. Nicméně budí ve mně dojem takového lehce seniorského typu. Tipoval bych, že tohle si oblíbí spíše starší (ne staří) uživatelé. Ty mladé, si myslím, že to moc neosloví. :smile:
    Btw, nemám sice moc velký přehled v cenách těch originálních pouzder, ale někde se prodává i za 800, to už mi přijde na zadní kryt dost.
    Poděkovat autorovi 0
  • "... jelikož displej je chráněný kvalitním tvrzeným sklem Gorilla Glass 5."

Není chráněn. Ani Gorilla 1, 2... 5 (nebo třeba 17 z pár let) display při pádu většinou neochrání.
    Gorilla 3 byla pružná při úderu ale náchylnější na poškrábání, 4. naopak křehká při nárazu, s pětkou zatím není moc zkušeností, nehledě k tomu že fólie se z P10 sundat nedá resp. neměla by - kvůli neskutečnému failu Huawei- chybějící oleophobic vrstvě.
    Vhodná tvrzená skla nejsou a ta co jsou, nezakryjí ani zobrazovací část displeje, o zahnutých okrajích samozřejmě nemluvě. A původní originální fólie už po pár dnech vykazuje jisté známky opotřebení. Tohle prostě Huawei u telefonu za 16k totálně podělal. :-(
    Poděkovat autorovi 1
  • Pavel7  
    upraveno 5. July
    A zde, milí fanoušci Huawei vidíte ORIGINÁLNÍ pouzdro Huawei Mashup přesně po měsíci používání. Za mě:

Telefon jde z krytu velmi špatně vyndavat (není důvod to dělat, ale když je to třeba, bojíte se, že tel. poškodíte)
    Stačí ho vyndat 2x-3x a plastové rohy se začnou z vnitřní strany olamovat (?!), toto obal na P8 za dva roky neudělal
    Obal nosím v notebook brašně, není tedy nošen v kapse aby nedocházelo k jeho otěru
    Ruce mám jemné, nemám agresivní pot - kožený volant, řadící páka v každém autě co jsem měl vždy jako nová

Výsledek = Kryt za dle Heureka.cz 440-799 Kč je velmi krásný, ale je to bohužel šunt, jsem zvědav, jak se prodejce postaví k reklamaci.

Obrázky jsou klikací a pak jsou klikací ještě jednou do full size:
    IMG_1977.md.jpg
    IMG_1978.md.jpg
    IMG_1979.md.jpg
    IMG_1980.md.jpg
    IMG_1981.md.jpg
    Poděkovat autorovi 0
  • To je teda hnus velebnosti :smiley: Kdysi jsem kupoval kožený kryt Mozo na Lumii 950xl a po půl roce používání byl jako nový. Pár lidí psalo, že tu kůži mažou třeba krémem na ruce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobry shit , ten koberec vzit a vytepat do kosa....

Jinak i na s8 pouzivam origo folii, je to takova pruzna folie neco jak folie s gumou. Dobre prilehne , je extra tenka a nejde ani poznat , ze tam je. Urco je neco takoveho i na P10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně takhle jsem já dopadl z pouzdrem na Huawei P9 velké zklamani
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to na reklamaci, ale asi to prý zamítnou, že opotřebení. No uvidíme, kdyžtak si s nimi pohovořím, co je to opotřebení po 2 měsících ani ne. Kryt má chránit, takže má logicky něčemu odolat a navíc jak jsem psal, nikde jsem ho neotíral.
    Poděkovat autorovi 0
  • Moje pouzdro tedy vypadá podstatně lépe (a to ho mám od začátku), možná štěstí na kus (nebo u vás smůla na kus)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mironet uznal reklamaci a vrátil peníze, klobouk dolů Mironetu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam toto originalne puzdro a zatial spokojnost. Hladal som ale aj nieco podobne, len cisto plastove, nechcel som silikon. Objednal som z ciny https://goo.gl/GMRcc9 tri kryty, dnes dorazili a fakt tenucke, za cenu 3$ aj dobre spracovane.
    Poděkovat autorovi 0
  • Masterdead: ten kryt z odkazu je pekne, jak ses s nim spokojenej? V cernym ho ale nemaji koukam.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som kupil cierny, modry a cerveny. Mam z toho dobry pocit. Nie je to uplne cisty hladky plast, ale jemne pogumovany. Dobre sa to drzi, zbytocne to nezvacsuje telefon. Akurat cez tlacitka je to tiez prekryte ktore sa horsie stlacaju, lepsi by tam bol vyrez.
    Chcel som dat par foto ale nejako to nejde :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.