Alternativa

Ahoj, vybírám si telefon a nyní jsem měl půjčený GX8,ale jak jsem zjistil už se neprodává. Poradíte mi prosím alternativu? Ideálně ve stejné cenové kategorii se stejnými parametry . Díky

Komentáře

• No já jdu do P9 lite 2017 :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Na ten koukám taky..,ale trochu mě vadí, že má jen 8 giga interní pamět pro uživatele...Jestli se to nezměnilo tak Android 6 neumožnuje přehazovat appky na kartu:(
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak tak koukám, tak ta verze 2017 by měla být s Androidem 7..tak do ní jdu asi taky:)
    Poděkovat autorovi 0
  • Co takhle varianta P10 Lite? Nabídne 32 GB interní paměť, rychlejší procesor. A cena bude plus mínus přibližná.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. April
    U mě je jisté, že až budu vybírat nový telefon, zásadně a jedině znovu Huawei.
    Žádný jiný výrobce mě dodnes nepřesvědčil jít do něj znovu, až této značce se to povedlo a to na výbornou.
    Kamarád si před pár dny pořídil P10. Bohužel je cenově za mými možnostmi, ale je to úžasný kousek a pořizovat telefon, bral bych se právě tento.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je fakt, že poslední modely, které jsem od tohoto výrobce měl, tak fungovaly na jedničku. Huawei P8 byla skvělá a P10 je přímo úžasná. Kdo rád fotí, tak to je pro něj jasná volba.
    Poděkovat autorovi 0
  • hudyny napsal(a):

Na ten koukám taky..,ale trochu mě vadí, že má jen 8 giga interní pamět pro uživatele...Jestli se to nezměnilo tak Android 6 neumožnuje přehazovat appky na kartu:(

Prehadzovat apky na kartu je kontraproduktivne, je to len modna vlna asi ako piersing :smile: . Akurat ti to spomali telefon, pripadne niektore aplikacie.
    Poděkovat autorovi 0
  • MichalKostka napsal(a):

Co takhle varianta P10 Lite? Nabídne 32 GB interní paměť, rychlejší procesor. A cena bude plus mínus přibližná.

Sáhnul jsem po p9 lite:) Už ji mám doma a funguje na jedničku
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

hudyny napsal(a):

Na ten koukám taky..,ale trochu mě vadí, že má jen 8 giga interní pamět pro uživatele...Jestli se to nezměnilo tak Android 6 neumožnuje přehazovat appky na kartu:(

Prehadzovat apky na kartu je kontraproduktivne, je to len modna vlna asi ako piersing :smile: . Akurat ti to spomali telefon, pripadne niektore aplikacie.
    Hmm a co mám asi dělat když mám pamět plnou? Tyhle komentáře fakt miluju....:)

Poděkovat autorovi 0
  • Milujes nemilujes - tvoja vec, ale take su fakty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sice kouzlo P9 lite 2017 je bez debat :smile:
    Ale musím koukat do budoucnosti a tak se přikláním k P10 lite :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.