Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

2456722

Komentáře

• Kdo přišel na to, že chybí oleofobni u P 10 a P10 lite a kde ti Lidé berou tu jistotu že ten nesmysl popisují jako fakt ?
    Kdo na to přišel jako první, nevím. Ale je to fakt, žádný nesmysl jako "jedna paní povídala".
    Zmiňují to z vlastní zkušenosti ve svých testech v podstatě všichni, včetně renomovaných stránek. A to již od Barcelony. Na oficiální žádost o vysvětlení reagoval Huawei po svém... "Huawei remains focused on delivering high-quality devices to provide the best consumer experience. The P10 is the world's first smartphone with capacitive under-glass fingerprint sensor for seamless navigation. For screen protection, we have used premium materials such as Gorilla Glass 5 and include a screen protector as part of the integrated product.", tedy nijak. Stejně tak je to u P10+ i P10 Lite. Tvářit se že to není pravda je pouze pokrytectví.

Poděkovat autorovi 1
  • Tak to má P10 oproti jiným ošetřeno na prd,když je to samý otisk. Zkrátka toto Huawei nezvládl
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. April
    Koper1

Napis mě prosím ty renomovovane stránky které tvrdí nesmysl o chybějící oleofobni vrstvě.

Nemyslíš ale nahodou toho blogera Alex Dobie z androidcentral jehoz pavlacovy drb citoval další drbavy platek např. svetandroida ? :smiley:

A tvé "pokusy" jsou mírně řečeno legrační :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

Máte poniektorí naozaj zaujímavé kritériá hodnotenia telefónu...podľa toho, či mi bude sedieť sklo...zaujímavé odpísať telefón alebo dokonca celú značku na základe takéhoto niečoho... :smile:

To není hodnotící kriterium, to je způsob, jak alespoň částečně napravit chybu výrobce a velký nedostatek telefonu za 16k a sice mít neustále silně zapatlaný display, který se navíc velmi obtížně čistí.
    Nikdo neodepisuje celou značku, pouze některé její modely, v tomto případě celou modelovou řadu P roku 2017.
    Pokud s tím ty nemáš problém a telefon ti v tomto stavu vyhovuje, tak ho spokojeně užívej, nic a nikdo ti v tom přeci nebrání.
    Poděkovat autorovi 0
  • Koper1

Vymýšlíš si. P10 má ošetřeny displej.

Nic ti nebrání, vybrat si jiný telefon :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Koper1Koper1  
    upraveno 13. April
    N
    pajka napsal(a):

Koper1

Napis mě prosím ty renomovovane stránky které tvrdí nesmysl o chybějící oleofobni vrstvě.

Nemyslíš ale nahodou toho blogera Alex Dobie z androidcentral jehoz pavlacovy drb citoval další drbavy platek např. svetandroida ? :smiley:

A tvé "pokusy" jsou mírně řečeno legrační :smile:

Netuším jaké "mé pokusy" máš na mysli, žádné jsem nedělal, nasměruj mě prosím.
    Odkazů ti po zadání "Huawei missing oleophobic coating P10, P10+, P10 Lite" vyjede obrovské množství.
    A proč máš pocit, že Alex Dobie z androidcentral šíří pouze pavlačové drby?

theverge.com/2017/4/3/15159078/huawei-p10-review-price-specs

androidpolice.com/2017/03/31/huawei-p10-review/

digitaltrends.com/cell-phone-reviews/huawei-p10-review/

a spousty dalších, vč. youtube videí.
    https://youtube.com/watch?v=FjdjUoDi8bs

Jelikož jsi publikoval svůj příspěvek o Carbon Copy také na XDA tak jistě víš, že i tam je pro chybějící coating založené téma. Přitom naprostá většina řadu P10 velmi chválí, až na nepatrně horší jas displeje na slunci a chybějící coating.

Nicméně se obávám, že diskuse nadále nemá cenu.
    Kdo to nechce vidět "protože je to Huawei a jeho značka", toho nic nepřesvědčí.
    A kdo není zaujatým zastáncem pouze jedné značky ale hledá to, co mu nejvíce vyhovuje, ten tuto chybu prostě vezme v potaz při rozhodování o koupi.

Toť vše, hezké svátky.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. April
    Koper alias kalimeto
    No jo, proč citujes kdejake drby a nenajdeš si, co znamená specifikace nejnovějšího produktu, skla Gorilla Glass 5.
    MĚL bys jsno.

Myslím, že Huawei je prvním vyrobcem, které displeje s timto sklem osazuje do svých telefonů.
    Najdi si prosím místo shánění drbů co jsou zapouzdrene displeje a technologie LPTS IPS-OGS a pod. proc se pouzivaji a které firmy je vyrábějí. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

No jo, proč citujes kdejake drby a nenajdeš si, co znamená specifikace nejnovějšího produktu, skla Gorilla Glass 5.

MĚL bys jsno.

Myslím, že Huawei je prvním vyrobcem, které displeje s timto sklem osazuje do svých telefonů.

Najdi si prosím místo shánění drbů co jsou zapouzdrene displeje a technologie LPTS IPS-OGS a pod. proc se pouzivaji a které firmy je vyrábějí. :smile:

Prosím neříkej mi co si mám zjistit a na co se podívat. Tyto podle tebe "drby" jsem vyhledal a uvedl pouze na Tvou přímou žádost.

Proboha a co má společného to, že někdo osadí telefon GG5 jako první, když zároveň není schopen zajistit/vymyslet jak displaj udržovat čistý? Nezajímá mě jaký typ GG je použit na krytí samotného displeje, zajímá mě konečný výsledek a celkový vzhled telefonu/displeje při běžném denním používání.

A odpovíš mi prosím na ty "pokusy" které jsem, jak uvádíš, prováděl??
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. April
    Takže znovu
    Přečti si důkladně co jsem napsal.
    P10 má oleofobni vrstvu. Viz specifikace výrobce displejů a GG 5.
    Sklo je součástí displeje, viz výroba displejů.

Psal jsi o renomovaných stránkách, to znamená výrobce displejů a pod, ne tu snůšku navzajem opisivanych drbů různých plátků které jsi pastnul .
    Firma Huawei displeje nedělá, kupuje je. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak tohle je pro mne dealbreaker :( mit permanentne zaprasenej display nesnesu.
    Koukam ze mam nakonec stesti ze Huawei nestihlo dodat P10plus, protoze to uz bych se s tim vztekal doma.
    Kdyz k tomu pridam zabavu z jineho vlakna ohledne hlasitosti notifikaci tak jsem rad ze jsem ho nestihl koupit.
    Tak holt az priste - snad za dva roky takovyhle kiksy odladej.
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 13. April
    Ono je otázkou jaké budou kiksy u ostatních až vyjdou. Notifikace je jen se věc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak. Zkrátka fail jako svině.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. April
    O čem to pánové píšete?

Sklo Gorilla Glass 5 je šunt? Tak dobrá. Kupte si telefon který ho nemá.

:smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

Takže znovu

Přečti si důkladně co jsem napsal.

P10 má oleofobni vrstvu. Viz specifikace výrobce displejů a GG 5.

Sklo je součástí displeje, viz výroba displejů.

Psal jsi o renomovaných stránkách, to znamená výrobce displejů a pod, ne tu snůšku navzajem opisivanych drbů různých plátků které jsi pastnul .

Firma Huawei displeje nedělá, kupuje je. :smile:

Je mi fuk jestli Huawei ty displeje vyrábí, kupuje a osazuje, nebo třeba pěstuje ve skleníku, výsledek je stále stejný.

Promiň, ale ptám se tě už potřetí.
    Co jsi myslel tím, že: "Tvé pokusy jsou mírně řeščeno legrační" ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Šunt je,že se patla vic,jak maketa hračky. Nevím,co je těžké na tom pochopit
    Poděkovat autorovi 0
  • Koper1Koper1  
    upraveno 13. April
    kalimero77 napsal(a):

Šunt je,že se patla vic,jak maketa hračky. Nevím,co je těžké na tom pochopit

Pochopit to není těžké, těžké je to přiznat nebo alespoň nebýt přitom zaslepen falešnou loajalitou k jednomu brandu.
    Poděkovat autorovi 0
  • rajsrajs  
    upraveno 13. April
    Fakt debata na urovni kdo nechce nekoupí kdo chce je mu to jedno,a ukončete ty dementní názory..........
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si myslím, že by vaše připomínky a navrhy uvitala firma Corning a její tým vývojářů vyrábějící GG5 :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • A upřímně je mi jedno i kdyby tam bylo GG 15 a matlalo se,tak je to špatně. Papír a ideál snese vše,reálná praxe a zkušenost je rozdíl. Tohle bych pochopil u rady Y a ne u řady P.
    Poděkovat autorovi 0
  • Koper1Koper1  
    upraveno 13. April
    rajs napsal(a):

Fakt debata na urovni kdo nechce nekoupí kdo chce je mu to jedno,a ukončete ty dementní názory..........

ještě dodej "a kdo už koupil má smůlu".

OK, počtvrté už se ptát nebudu, odpovím si sám, otázkou:

To neumíš, Jozefe, (odhlédnu teď od coatingu) přiznat ani to, že jsi se spletl v autorovi příspěvku a reagoval na mě, místo na skutečného autora příspěvku a jeho "testu"?

Dobrou reklamu výrobku firmy, kterou považuješ za vlastní, neuděláš popíráním a tvrdohlavým omíjením zřejmého faktu, že to Huawei pos...l.
    Lépe by bylo napsat to tak jak to je, přiznat chybu a více se v tom nešťourat. Vlastně mi Tvůj přístup (jelikož o firmě Huawei se vyjadřuješ jako že jsi její součástí) další úvahy o této značce dosti znechutil.

Více už se k tomu vyjadřovat nehodlám, ne zde na tomto fóru.
    A černá P10, stará pár dní, jde do světa. Vlastně na bazarová fóra.

Mějte se a hezké svátky všem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.