Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

1161718192022»

Komentáře

• mám ještě dvě tak jsem zvědav jak bude sedět další až ho budu měnit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem tehdy taky objednal a sedí mně úplně stejně špatně jak na fotce makarona. Navic oleofobní vrstva o poznání horší, než na předchozím skle Omoton...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nedokážem čítať to čo tu ten pajka píše. Huawei p10 naozaj nemá oleofóbnu vrstvu a to už len vďaka vyjadreniam manažmentu samotného Huawei. To, že má na sebe nejakú nano vrstvu, ktorú napríklad má aj moto z play a iné neznamená, že displej gorila glass 5, ktorá je aplikovaná na tomto telefóne ju obsahuje alebo obsahuje v takej miere aby bola dostatočná čo naozaj nieje.

Už len jeho neodborné vyjadrenia o GG5, čo tu podával a radil ostatným uživatelom tohoto fóra. Obrátim sa mu pozrieť na to ako funguje toto sklo na S8, na LG G6 a iných zariadeniach, ktoré majú použité rovnaké ochranné GG5 sklo. Zavádza a robí tu samé fabulácie. Buď by mal dostať ban alebo by nemal šíriť klamstvá a tak klamať obecenstvo na tomto fóre.

Okrem iného je telefón super a nevidím dôvod, prečo táto vec by mal byť dealbreaker tohoto zariadenia.
    Poděkovat autorovi 0
  • Používam 4D sklo od Sturdo a bez problemu jeden krát zachránený display teraz druhé cena vyššia.
    659406.png
    460 x 460 - 127K
    Poděkovat autorovi 0
  • @mito5 Stejně sklo už tu bylo z ebay. Tam je za pár korun. Vypadá dobře, jen si myslím, že to bude identické jako to z Číny, takže lepí pouze po okrajích a ne po celé ploše. Pokud ano tak se pod něj dostane časem prach například výřezem kolem repro. Ale jinak asi jedna z nejlepších možností co lze koupit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem konečně v rámci možností spokojen s ochranou displeje. Nalepil jsem tam tu tvrzenou fólii z ALI a konečně už nikde nejsou nepřilepené okraje. Akorát se musí dávat velký pozor aby při lepení nebylo na displeji ani zrníčko prachu. Napoprve se mi to nepovedlo a měl jsem tam 3 bubliny a to právě díky zrnkům prachu. Ještě že jsem objednal 2 folie :-). Pro představu foto. Na to hnusné sklo se už nedalo dívat. Navíc úplně ztratilo kluznost a ovládání bylo nepříjemné - prsty spíše drhly po displeji než aby klouzaly.image
    IMG_20170923_103640.jpg
    810 x 1080 - 93K
    Poděkovat autorovi 0
  • @makaron:
    Napiš pls odkaz na tu fólii. Jak hodne se patlá? Já mám zatím původní, ta se už patlá neskutečně, potřeboval bych vyměnit za něco rozumnějšího.
    Poděkovat autorovi 0
  • morlo: Trošku se zpožděním - mají ji teď za menší peníze než jsem ji kupoval já :smile:
    Co se týče patlání tak to já moc neřeším - patlá se vesměs všechno. Ale lépe po ní kloužou prsty než na předchozích sklech - drží, neškrábe se, neodlepuje se -jinak nevím co bych k tomu více napsal. Tady odkaz

https://aliexpress.com/item/Soft-Explosion-proof-Nano-Protection-Film-Foil-For-Huawei-P10-P10-Plus-Honor-V9-Screen-Protector/32815387730.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.aN87NA
    Poděkovat autorovi 0
  • Koupil jsem Invisibl Shield od Zagg,fólie je OK,ale výřezy mne sklamaly a rozměrově je to tragédie, výška o 2 mm menší,šířka víc než 2mm,výřezy nejsou až k okraji...Chtěl jsem přiložit foto obrysu fólie,ale v mozile v mobilu se mi to nepodařilo!
    Poděkovat autorovi 0
  • @i5oss Pokud máš fólií menší tak ji řezal trouba prodavač. Teď jsem lepil už třetí P10 a v pohodě. Protože mají dvě šablony na P10. Pokud jim někdo donese telefon v gelovém alobalu tak řežou automaticky tu menší. Prý se jinak bude fólie díky gelu odlepovat. Samozřejmě je to blbost. Máš měsíc na to si ji nechat na prodejně zdarma prelepit. Pokud tam půjdeš tak je upozorni, že chceš "plný" rozměr.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Koupil jsem hotovou v krabici a lepil sám,nejvíce mi vadí ty otevřené výřezy kolem snímače a sluchátka s čidly,předním foto. Kde to řežou na míru? Jinak pohledově OK,nic nezkresluje,ani nelomí barvy,na dotek také bez výhrad,není prakticky vidět na rozdíl od skla co jsem měl až dosud.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně dle telefonu to řeže a přímo i lepí asi každý Euronics. ZAGG je školil a dál jim potřebné vybavení. Ovšem dle recenzí lidí nejsou všude úplně profi v lepen. Já už lepil několikrát v Hradci Králové a vždy super. Šablona se stahuje online z internetu a vyříznutí + nalepeni je přímo před tebou.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.