Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

1246722

Komentáře

• Já jsem tu diskutovanou informaci v článku nenasel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jediné co štve mě je patlající se čtečka.
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

Já jsem tu diskutovanou informaci v článku nenasel.

Je potreba si precist ten (mrnavej a spatne citelnej obrazek) prvni prispevek toho CEO tam o tom pise.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže za prémiovou cenu dostanu telefon bez oleofobní vrstvy ( v původních firmních materiálech nikde nezmíněno) a s pomalejší pamětí eMMC 5.1 (starší technologie) namísto původně proklamované UFS 2.1.
    A CEEO uklidňuje veřejnost, že v budoucnu některé další várky už budou v pořádku.
    Klasický čínský přístup. Celkem mě otrávili a znovu budu o značce Huawei možná uvažovat až za pár let. Pokud tu s tímto svým přístupem ještě budou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jojo treba pockat a az pak kupovat. Proste nestihacka tak tam davali co bylo po ruce :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • To - "dávali co bylo po ruce" - mi připomíná výrobní praktiky v Jawě za totality :-D . A proto se teď takzvaní veteránisti neustále dohadují, co je originál a co ne :-D ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja tam mam nejakou folii uz nalepenou. Ale vadi mi viditelny rastr. U tel je napsano nesundavat. V mistech, kde folie neni je videt, ze se diplay velmi patla. Ten rasr mi vadi. Nekupoval jsem si tel. Abych tam videl rastr, jako u tel, za par tisic. :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. April
    @tripleTTT Rastr? Nemáš zapnutou úsporu displeje s nižším rozlišením? Vždyť ten display je úplně luxusně jemný a ta originál folie taky žádný rastr nedela. Já osobně ji sundám jen co seženu 3d sklo co je až do krajů. Zatím na něj čekám (mám objednané) Jo a na částech, kde originál folie nedosáhne mám sklo displeje krásně lesklé a čisté.
    Poděkovat autorovi 1
  • Uspora je vypnuta. Vruce mam i svou p9 a tam je to ok.
    Tipnuby si, ze to je dou folli. Respektive rastr v lepidle. Delava seto, aby sedal snaz vyhnat vzduch. Ale pruhledny aplikaci to vidim prvne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím, ta moje originální folie co tam stále mám není na tom telefonu prostě znát. Když nekoukám třeba na výřez na čtečku, nebo reproduktor tak ani nepoznám, že na telefonu nějaká folie je.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono to vypada , ze to je i sklo. Nejak se mi to nezda. Pokud se na tel nedivam vylozene kolmo, tak je ten rastr videt. Na p9 to tak nemam. Stejne asi pujde dolu protoze je moc blizko ctecky a asi se bzry odloupne.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. April
    Škoda, že asi nejsi někde z východu Čech, bych to docela porovnal nazivo. Na display muzu koukat z boku a prostě nějaký rastr ani nahodou
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady na xda pisou taky.
    Urcite to bude tim silenym screen protectorem. Nicmene, aby se to nematlalo, tak zase clovek bude muset neco koupit. Kdyz uz tam neco lepili, tak tam meli dat neco normalniho.
    https://forum.xda-developers.com/p10/help/how-screen-pixel-grid-visibible-t3593532
    Poděkovat autorovi 0
  • Třeba se ty naše P10 ve finále liší i kvalitou nalepení té originál folie :smiley: Ale to už by byl asi vážně extrém. Jinak já nosím ten telefon v kapse a zatím na té originál fólií pouze jedna mikro oderka
    Poděkovat autorovi 0
  • Origo folie nesedí na celé šířce displeje,asi 0,5mm z obou stran nedoléhá a nahoře a dole chybí min.1 mm.Mám origo flip pouzdro a fólie je odřená jak bych s ní hrkal po kamení,navíc sehrozně matlá...Mám objednaná dvě různá skla,tak uvidím.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. April
    Že se matla je pravda, ale na to, že ten telefon 100x denně strkam do kapsy tak ta folie drží jak přibitá. Sám se divím tomu jedinemu vlasovemu škrábanci co na ní zatím mám, není v podstatě vidět. Na sklo čekám už skoro 14-nact dnů, protože ty co se teď dají koupit na každém rohu nejsou na celou plochu a to nechci. Na P9 jsem sehnal úplně luxusní 3d sklo, tak doufám že u P10 to bude stejně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes som mal možnosť v Telekome mať vedľa seba P9 a P10...tak som sa špeciálne zameral na "patlavosť" displeja. Tá fólia je tam otrasná, to by som hneď strhol. A musím teda povedať, že oproti P9, na displeji P10 vidno otlačky omnoho viac. Ten displej sa bude dosť špiniť. Ale všimol som si ešte jednu vec, ktorá ma zarazila omnoho viac. Oba telefóny boli pripojené na nabíjačku v stojane, P9 bol úplne studený, P10 pomerne dosť horúci. Oba telefóny ležali v kľude v stojane. Nespomínam si, žeby moja P9 bola niekedy taká horúca, aj po niekoľkohodinovom hraní hier. Mám z P10 dosť rozpačité pocity..a to som sa na modrú P10 veľmi tešil. Začínam dosť váhať, a to ma kauza s pamäťami a úložiskom absolútne netrápi. Nedostatky, ktoré som popísal sú podľa mňa závažnejšie pri praktickom dennom používaní.
    Poděkovat autorovi 1
  • Co jsem měl možnost si P10 osahat v prodejně TMobilu, tak fólie na displeji nevypadala tak strašně, ale brutálně mi vadilo, že když jsem přejel prstem od kraje displeje, tak jsem cítil hodně ostrou hranu té fólie. Tak úplně nevím co si o tom myslet. Bez ní to nepůjde, tvrzené sklo bude kdoví jaké a co mám zkušenosti s neorigo foliema, tak bych si to na telefon už nedal.
    Poděkovat autorovi 0
  • @hanni Tak s nabíjením a teplotou to mám přesně opačně. P9 mi proti P10 dost topila. Což je teda zajímavé. Jinak mě se celkově P10 nějak nehřeje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.