Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

1235722

Komentáře

• Ty máš super telefón, čo tu tak čítam,ty sa ani neozývaj. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně se při nabíjení (ani jinak) taky nehřeje (hry nehraju). Že by bylo fakt vic možností i u jiných komponent, než pamětí? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • @hanni Myslím, že těch hodně spokojených se nás najde víc. Je pravda, že většinou ty co jsou spokojený ani na tyto fóra nechodí :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě je fólie úplně v pohodě, sedi dobře, i do okrajů. A že se patlá? Jedná se o čirou folii, takže je logické, že na ni budou ulpívat otisky. Za folii jsem určitě rád, určitě stokrát lepší, než vykrojené sklíčko, které nesedí až k okrajům a je jako pěst na oko.
    Poděkovat autorovi 0
  • S fólií taky nemám problém. Upatlané to sice je, co 2-3 dny to přejedu leštícím hadrem a je to cajk na pár dnů zase. :smiley: Not a big deal. Spíš už teď je podřená, poškrábaná. Takže nevím, jak dlouho vydrží. Jinak mi vyhovuje. :smile: Sice jsem byl zvyklý na sklo, ale poté, co jsem viděl, jak je to půl centimetru od krajů, tak zatím nechávám fólii z výroby.
    Poděkovat autorovi 0
  • Me se ten tel. hreje jak svina. A to jeste neni leto. Premyslim, co s tim.
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 24. April
    Ja si myslím, že P10 má asi viaceré problémy s HW, nielen pamäte a úložiská. A bude to naozaj o šťastí, na aký kus natrafí užívateľ. U vlajkovej lode za 600 EUR je to dosť smutné. Asi si treba počkať pár mesiacov, tieto HW zlepence z úvodu -predaja sa vypredajú, Huawei sa konečne zrovná a začne na trh dodávať bezproblémové kusy s deklarovaným HW.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hurec  
    upraveno 24. April
    Chiron : no ono je blbe to , ze kdyz citis od okraje folii tak tvrzene sklo , ktere nebude primo do zahnuteho okraje ucitis o dost vic a i uvidis o dost vic , ze tam proste je konec skla a fakt me to stvalo.
    To , ze mob hreje je vykonem. Ten procak je vykonny a hreje. Je mozne , ze to opravi softwarove. Od snizeni kmitoctu .... Nebo snizeni kmitoctu pri vyssich teplotach. Ktomu dat dozadu poradny silikonovy obal (izolant) a mobil shori :smiley:
    Vyhoda je , ze v zime si muzete hrat ruce a nebude zima. Ktomu muze ochranit cloveka pred prochladnutim.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. April
    Kdo ví jestli ty inzertní servery plní nové P10 z důvodu toho, že ji každý koupi, zjistí, že má pomalou paměť a hned inzeruje. :smiley: Jinak 14-nact dnů na vrácení je často krom eshopu i v kamenných prodejnách. Ale pozor, třeba Okay vám naúčtuje 600kc za následnou diagnostiku. Bože jak já jsem rád, že mám zřejmě dobrý kus a nakonec jsem si ho nechal. Ten telefon mě prostě baví a dělá mi radost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hurec napsal(a):

To , ze mob hreje je vykonem. Ten procak je vykonny a hreje.

A koľko výkonu potrebuje telefón k tomu, aby ležal niekde na stole v pohotovostnom režime? :smile: Kirin procesory sú známe tým, že príliš nehrejú a patria k tým chladnejším. Takže výkonom to nebude. Keď sa mi zohreje telefón pri nejakej činnosti je iné, ako keď leží na stole.

Poděkovat autorovi 0
  • Aha tak to jo , ja myslel pri zatizeni ....
    Poděkovat autorovi 0
  • v podstate jsou 2 moznosti co se prehryvani tyce:
    1) problem jednotlivych kusu (spatna montaz, vadna soucastka) - proste veci co se obcas stanou kazde znacce a nejen co se telefonu tyce
    2) problem HW kompatibility - jelikoz se vi ze Huawei pouziva ruzne RAM a flash storage tak je pomerne dost pravdepodobne, ze ma ruzne dodavatele i pro jine casti telefonu - a je mozne, ze nektera kombinace ma problem.
    Je to samozrejme jen spekulace, ale clovek tady na forech co si libuje ze ma nejrychlejsi variantu uloziste zaroven rika ze ma telefon porad studeny...
    Poděkovat autorovi 1
  • @annoyed Je celkem smutný, že jsem to sem napsal pouze já, že telefon se mi nehřeje a paměti taky OK. Pouze dva lidi tu ještě měli screen, který ukazuje na rychle paměti. Josef a pak nevím kdo a ten koupil telefon jako já v Okay Elektro. Třeba ten Okay prostě chytil dobrou sérii. Já už jsem tu napsal, že parametry telefonu dal komentovat nebudu, připadám si divně, když další mají jiné vlastnosti výrobku. Ale P9 se mi opravdu zahřívala víc a to i dost
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. April
    Například Snapdragon 810 byl známý tím, že již při menším zatížení hřál opravdu hodně. U proc Kirin, ať se jedná o jakoukoliv řadu, tak tam se zahřívání koná pouze minimálně a když už, tak třeba při opravdu velkém zatížení a i tak to není nic markantního. Pokud se zahřívá, může to být zkrat na základní desce ale i vadná baterie.

Celkem je zajímavé sledovat, co všechno se začíná u P10 objevovat, a vrtá mi hlavou, co způsobuje nadměrné vybíjení, jestli to nemá souvislost se zahříváním - vadnou baterií?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja si myslim , ze urcite to ma souvislost. Pokud hreje , musi se energie premenit v teplo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Sice nejsem moderátor, ale už je to tu těžce offtopic. Vraťte se k tématu nebo debatujte jinde. Pak se tu nedá nic najít :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak je, naspäť k patlajúcemu displeju. Ten OT som nechtiac vyvolal ja, sorry.. :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky se omlouvám za offt. Pardon.
    Poděkovat autorovi 0
  • Objevili jste už někdo kvalitní tvrzené sklo, které je ke krajům a dobře sedí na displeji? :smile: Originální fólii mám už celkem poškrábanou, takže bych si v nejbližší době rád pořídil tvrzené sklo. Nicméně takové, které je ke krajům alespoň jako ta originální fólie. Máte už někdo něco takového?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne prišlo akurát včera sklo z ebay. Je celkom tenké tak uvidím ako dlho vydrží. Sedí dobre. Akurát od krajov je cca 1mm medzera. A ak je na displeji nejaký text tak z kraja je trochu '' z rezaný''.
    Neskôr večer nafotím a pridám foto ako to vyzerá na telefóne.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.