Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

13468922

Komentáře

• kendeeskendees  
    upraveno 5. May
    Tohle vypadá dost dobře. @Jozef_HuaFan kde se dá sehnat? :smile:
    Screenshot_20170505-212550.png
    1920 x 1080 - 2M
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 5. May
    Aha, tak to nešlo poznat, že tam jsou taky ty pruhy nad a pod displejem. To se mi moc nelíbí, hlavně v případě té bílé varianty to strašně zvětšuje rámečky po krajích (viz video). Z toho videa od Jozefa to vypadalo na celé průhledné sklo, na té černé to nejde tak dobře poznat.

Poděkovat autorovi 0
  • Já objednal asi 3 skla na Ebay a první z nich už mi přišlo a velikost super.
    Je o maličko i větší než původní nalepená folie.
    image
    20170507_180905.jpg
    2916 x 5184 - 7M
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale lepí iba po okrajoch na tenkej vrstve silikónu, že?
    Poděkovat autorovi 0
  • Folii jsem musel sundat,neb byla tak odřená,že už škrábance stínily.Čekám také skla z ebay,mám objednané 2 druhy.Jestli se mezitím poškrábe display,půjdu ho v vyměnit.
    Poděkovat autorovi 0
  • U tohoto skla mi vadí ta mezera pod snímačem...
    Poděkovat autorovi 1
  • @MotosP10 Vypadá docela ok. Ty jsi pod tím nechal tu fólii? Líbí se mi, že je tvarově jako originální fólie. Když tak pošli odkaz, které z těch skel to je. Dík. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 8. May
    @kendees
    Nene, to sklo zatím nalepené nemám, protože čekám na další 2 a pak uvidím, které bude nejlepší a to nalepím.
    Ted na fotce mám to sklo jenom přiložené na mobilu na ukázku, jak vypadá rozměrově. Velikostně je super, za mě.
    Mělo by to být toto.
    @i5oss
    Mám objednané právě ještě jedno sklo, které by mělo být dole spojené tak snad to tak příjde. Tady toto.
    Poděkovat autorovi 0
  • i5oss  
    upraveno 8. May
    Něco takového mám objednané. Prozatím se mi sklo displeje ani moc nemaže,žeby mělo oleofobní vrstvu??
    Poděkovat autorovi 0
  • No koupil jsem taky nějaké 3 různé kousky z Aliho za pár dollarů. Uvidíme, co přijde a v jakém stavu. :smiley: Všechny by měly být typu jak originální fólie, tzn. nahoře souvislý výřez a pod tlačítkem volné místo. Čili něco podobného, co tu postoval @MotosP10. Tak uvidíme na konci měsíce, snad bude aspoň jedno ok. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. May
    Já řeším zda objet to 3D sklo s barevným pruhem. (Mám černý telefon) U nás v CZ člověk nic nesežene, ale je to jedno z nejdražších co vůbec ebay a Ali nabízejí, raději bych ho někde nejdříve omrknul v reálu. Jenže kde..... Ještě dodám, že telefon nosím už měsíc po kapsách a ta originální fólie je stále jako nová, krom jedné vlasové oděrky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavne at neni i ramecek na bocich. To nekupuj. Zere to cast displeje a je to hnus.
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 9. May
    No mi se celkově ty full covery nelíbí. To radši transparentní sklo, které nebude úplně do krajů. Člověk jak se podívá pořádně na tu originální fólii, tak tam taky kousek z každé strany chybí a mi osobně to nepřekáží. Horší je, pokud je to o tolik menší jako třeba Nillkin. Ten milimetr mi nevadí. Takže pokud bude aspoň jedno velikostně jako originální fólie, tak budu spokojený. Já ji mám teda poškrábanou docela "fest", hlavně v pravé dolní části, kde hodně jedu palcem. Ale věřím, že pokud člověk poctivě doléhá pouze polštářkem palce, tak ta fólie může vypadat líp. Já ovládám asi pod ostřejším sklonem palce. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mrknite video na display P10 na ktorom nieje a na ktorom je oleofobna vrstva, v tom videu dokonca autor pise ( 1:57 s ) ze isiel do Huawei servis centra a mu tam aplikovali oleofobnu vrstvu, myslite ze to je mozne ?

Poděkovat autorovi 0
  • No pokud to není nějaký složitější proces, ale prachobyčejné nanesení "rain off" vrstvy, tak to možné je. Něco jako když si to doma nanesete na čelní sklo auta. Ale životnost takového řešení je u mobilu hodně velká otázka.
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 9. May
    Už se tu o tom psalo. Nemá to být klasická oleofobní vrstva a mělo by být možné ji tam dodatečně nanést. Otázkou je jestli se toho dočkáme i v ČR a SR a kdo nám o tom dá vědět.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já měl tu folii odřenou od origo flip pouzdra hlavně v místě toho průhledného pásu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já myslel, že to bylo jen na prvních kusech a teď už to sjíždí z linky s klasickou oleofobní vrstvou tak, jak je zvykem...
    Poděkovat autorovi 0
  • Dokonca niekto pisal, ze oleofobnu vrstvu nemali prve kusy a ze tie neskorsie ju ze vraj uz maju, ale to asi uverim az ked uvidim nejaky s oleofobnou vrstvou. Ja som kupoval pred tyzdnom, ale foliu sa bojim dat dole :smiley: Mam este aj Honor 8 ( bez folie na displayi ) a je to naozaj rozdiel oproti tej folii co je teraz na P10. Keby sa dalo aspon podla VIN nejak overit, ktore to uz mali a ktore nie, ked to tak vobec je.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.