Oleofobní vrstva, display pod folií, tvrzené sklo...

145791022

Komentáře

• Jozef by nam o tom mohl neco zjistit :)
    Poděkovat autorovi 0
  • To by nebolo veru zle :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • HughHugh  
    upraveno 10. May
    Omlouvam se, zda uz tu info o Nillkin Amazing H je... ale takto tedy sedi (respektive spise nesedi). Po bocich cca 1,5 mm chybi. Kolem ctecky neni zkosene, takze se budou zadrhavat prsty.

Celkove velke zklamani. Vzdy jsem tyto skla pouzival, ale toto opravdu ne. Prozatim drzi origo folie. Pockam na neco co bude pasovat tak, jak ma.

PS: doufam ze ty fotky pujdou, je to opravdu nestandardni tady :wink:

imageimageimageimage
    Poděkovat autorovi 1
  • To je naozaj hnus,velebnosti. Ale rovnaký hnus bolo toto sklo aj na P9.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj o tom Nillkinu na P10 se to ví. Na P8 Lite jsem měl jejich sklo a drží na něm dodnes. Pár oděrek se tam nasbíralo za ty dva roky, ale nic hrozného. Předpokládal jsem, že koupím Nillkin i pro P10, ale co jsem viděl první fotky, tak jsem si řekl no way. Jako za ty prachy je to opravdu bída. Chybějící výřez na přední foťák se mi taky nezdá nejšťastnější řešení. Proto jsem zkusil radši Aliexpress a tři skla za pár korun se souvislým výřezem nahoře pro všechny umístěné prvky. Ale jak vidím Nillkin, horší snad být nemůžou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pridam aj ja foto skla ktore pouzivam. S puzdrom nillkin sedi dobre.
    imageimageimageimageimage
    Súbor_002.jpeg
    3264 x 2448 - 2M
    Súbor_003.jpeg
    3264 x 2448 - 2M
    Súbor_000.jpeg
    3264 x 2448 - 2M
    Súbor_005.jpeg
    2448 x 3264 - 1M
    Súbor_001.jpeg
    2448 x 3264 - 3M
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem nasazoval první sklo,které mi přišlo, rozměrově je vyhovující,ale nepřilnulo kolem kraje asi 3 mm kolem dokola,není prohlé,nesedí ani kolem snímače otisků(toto snad vyřeší další sklo).Problém je,že při leštění displeje jsem přišel na škrábance,používám flip pouzdro Huwei a odřená část je pod průsvitným dílem pouzdra.Používá vůbec Huawei Gorila glass skla,nebo je to bouda jako s různou kvalitou paměti?!Mám záložní tel.Acer za 5tinu ceny P10,nemám na něm žádné pouzdro ani sklo,zacházím sním možná hůř než s P10 a nemá na displeji ani šmouhu! Začínám litova,že jsem si P10 koupil! To to je další hřebík do rakve názoru, že P10 je prémiový mobil.
    Poděkovat autorovi 0
  • i5oss napsal(a):

Začínám litova,že jsem si P10 koupil! To to je další hřebík do rakve názoru, že P10 je prémiový mobil.

Samozřejmě, že díky tomu jak to Huawei flaká, má P10 do prémiového hodně daleko - s výjimkou původní přestřelené ceny. K tomu připočíst ne zcela kompatibilní Kirin, tradiční neochota firmy uvolnit zdrojový kód = nemožnost komunitního vývoje alternativních ROM... prostě obyčejný číňan, co se snaží odrbávky schovat designem a rádoby "prémiovou" cenou. Honor na tom je částečně lépe, až na ten Kirin. Honor 8 Premium je mnohem lepší volba než P10.
    Poděkovat autorovi 1
  • Je fakt, že jsem měl 2 dny P10 jen pro sebe a šel zpět. Nic mě na něm nezaujalo, naopak... Po Mate 7, Mate 8 a "ochmatání" P9 jsem z toho byl vyloženě v šoku. Tak pocitově lacinej a celkově nevyužitelnej mobil jsem dlouho nedržel v ruce. I P9 lite, co jsem koupil mojí berušce, je daleko kvalitnější a "dotaženější" ... Teď jsem měl na zkoušku pár hodin v ruce Mate 9 a už ho mám objednanej. Jednoznačně daleko lepší volba........
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. May
    "..odřená část je pod průsvitným dílem pouzdra...."
    To je známý efekt brusného prachu s vlhkostí zachyceného tím igelitem.
    Pouzdro je fuj. Stejný problém mají všechna podobná igelitová pouzdra obepínající displej který jako by mají chránit při jeho viditelnosti.
    Jedine reseni je takove pouzdro vyhodit :wink:

Koper1
    To je zajímavý názor ale nemyslím ze mas pravdu :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Co se pouzder týče - zásadně žádná nepoužívám, protože dělám ve stavebninách a jakejkoli kryt je v podstatě šmirglpapír...
    Poděkovat autorovi 0
  • i5oss  
    upraveno 13. May
    U Samsungu 8910 HD (měl jsem ho 5 let) jsem používal kožené flip pouzdro Krussel a Invizibl Shields,nosil ho v kapse montérek po stavbě víc jak dva roky a jediné poškození byly jemné oděrky na zádech od prachu.S P10 nechodím po stavbě a Gorila Glass na displeji má šmouhy,hlava mi to ne bere!!

Poděkovat autorovi 0
  • No,já stále o koupi P10 uvažuji. Ale po čtení fóra,začínám pochybovat. Telefon není zrovna za pár korun a abych měl za měsíc používání poškrábaný displej,nic moc představa. Už tři roky používám HTC one M8 bez jakékoliv ochrany displeje a na něm nemám jediný škrábaneček.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdybych ještě uvažoval o menším telefonu, tak bych jednoznačně šel do P9...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. May
    Proč já nemám poškrábanou ani tu origo fólií? :smiley: Holt si asi dávám víc pozor. Když po roce telefony prodávám tak je vždy jako poprvé vybaleny z krabičky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. May
    vendac
    Na ty řeči se vyprdni.
    Sklo Gorilla Glass je osvědčený produkt Corning , udávají směr a standard. C 5 použity na P10 je jejich nejnovější produkt nic lepšího na trhu není
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Proč já nemám poškrábanou ani tu origo fólií? :smiley: Holt si asi dávám víc pozor. Když po roce telefony prodávám tak je vždy jako poprvé vybaleny z krabičky

Asi se na něj je díváš,já měl odřenou napřed tu krycí fólii co byla s tím barevným ocáskem za týden, pak se mi odřela od krytu ta origo fólie (asi10 dní),pak jsem pár dní chodil bez fólie a mám pár šmouh na displeji. Mobil nosím v kapse určené pouze pro mobil (stejně jsem zacházel z Sony Z3c,kožený flip Akira hand made a sklo,nebo folie na displeji,2x mi měnili odlepený displej a mobil byl až do vrácení jak nový,měl jsem ho dva roky),takže nechápu kde je chyba?!Žeby ta prémiovost byla jen o ceně?
    Poděkovat autorovi 0
  • Rád bych věřil. Telefon se mi moc líbí. Misanekx, ty máš asi tu nejlepší verzi nebo nevím. :-) fakt nevím,jestli radši nekoupit P9. Ale tam mi trošku vadí čtečka vzadu.
    Poděkovat autorovi 0
  • P9 jsem měl a je super. Jinak k telefonu se sice snažím chovat co nejlépe, ale taky to nejde vždy zajistit. Dělám u hasičů :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se snažím taky chovat jako k telefonu ohleduplně,ale někdy to nevyjde na100% :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.