Huawei P10 test rychlosti nabíjení

2»

Komentáře

• Další žrouti jsou app co běží na pozadí i když jsou vyplé, nebo na pozadí šňupou po netu. Stamina od Sony to dokázala na požádání zaříznou.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. April
    Jakou mate prilozenou nabijecku v baleni? Protoze me rychle nabijeni neukazuje. Pri pouziti jine nabijecky 9v 2a, jiz znak rychleho nabijeni vidim.
    Poděkovat autorovi 2
  • Co tady s trmi obrazky je?
    Dma nahrat, vlozit a odeslat a nic...
    IMG_20170423_140535.jpg
    2976 x 3968 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • image dalsi pokus
    IMG_20170423_140535.jpg
    2976 x 3968 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • Já jste originální příslušenství ani nevybalil :smiley: Snažím se šetřit baterií nabijeckou 2A. Se budu muset podívat co v té krabičce vůbec je.
    Poděkovat autorovi 2
  • Na nabijecce nemas napsane vystupni napeti 9V 2A . Takze to neni rychlonabijecka.
    Poděkovat autorovi 2
  • Je to štandardná nabíjačka, ktorá sa dodávala aj k P9. Ja som tieť dokupoval 9V2A od Aliho.
    Poděkovat autorovi 1
  • V P9 nebylo ale 5V 4,5A.
    Pouziva teda P10 pro quickcharge. 9V 2A?
    Poděkovat autorovi 1
  • Zajímavý že já to tam taky nemám a super nabíjení funguje
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak uz to mam. S touhle nabijeckou jede super rychle nabijenj jen s opravdu silnym kabelem. Predpokladam, ze kvuli tem amperum 5v 4,5a.
    S touhle nabijeckou a obycejnejsim kabelem nefunguje rychle nabijeni 2a 9v. Nabijecka to neumi. Takze jen pomale nabijeni. Pri pouziti nabijecky z p9 2a 9v jede aspon rychle nabijeni.

Vsimnete si rozdilu mezi rychlym nabijenim a super rychlym nabijenim.

Takze zase nove kabely a nabijecky, pokud chcete super charge. .... :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A nabijecky jsou teda brutalne drahe. U nas za litr na ali sedm stovek a do auta na ali taky za 700 minimalne. Ufff
    Poděkovat autorovi 0
  • i5oss  
    upraveno 23. April
    Origo nabíječku jsem také nevybalil,v práci používám redukci na staré nabíječe (8 let) od Samsung,doma tři portovou od DX.comu za 65kč,stará nabíjí proudem 600-700ma,z dxu až 1,8A(20-90%asi60 min,do 100%+15min).Ke kontrole používám app Ampere ukazuje min-max proud,teplotu,napětí bat.,typ bat.,výrobce fonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak tam to rýchlonabíjanie robí tých 4,5A, to som si na štítku nevšimol..sorry.
    Poděkovat autorovi 0
  • JJ vypada to , ze P9 ma 9V 2A a P10 5V 4,5A
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobry deň prispejem tiez mojim nazorom, nabijacka je na max 4,5 ampera v realnom svete to tak nabijat nebude nikdy ale.
    Co som testoval s aplikaciou Ampere s ktorou som mal dobre skusenosti max mi vyskocilo nabijanie na 3600mA ale potom kleslo a ustalilo sa im olo 3200-3300mA ale toto je iba prvych 80 percent nabíjania baterie potom prepne len na nejakych cca 1600mA...
    Prikladám moj screen maximum co som stihol printscreenut
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Screenshot_20170521-091026.png
    1080 x 1920 - 170K
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.