Huawei P10 Lite v černém provedení

upraveno 16. April v Huawei P10 Lite
Intenzivně testuji model Huawei P10 Lite a netrpělivě očekávám modrého provedení. To už jsem jednou viděl a je krásné, těším se ale, až vám jej budu moci tady veřejně představit. Na začátek zvolíme černou barevnou variantu, na kterou jsem byl zvědav. Na fotografiích telefon působil možná až moc černým dojmem, jaká je realita? Ano, telefon je skutečně velmi výrazně černý a jsem zvědav, jak se vám toto provedení bude líbit.

Já sám sebe řadím k fanouškům černé barvy, na můj vkus je ale Huawei P10 Lite skutečně černý až příliš. Jedná se totiž o velmi krásný a zpracovaný telefon, v této barvě to ale podle mého tak dobře nevynikne. Hned vedle mám zlaté provedení a to je o něčem jiném, tam jde vzhled a design krásně identifikovat. Takže celkový dojem? Přístroj je to krásný, ale vzhledem ke konkurenci ostatních barevných verzí se cestou černého přístroje nevydá každý. Na druhou stranu samotná zadní strana tohoto modelu je skutečně nádherná, soudit jen podle ní, byl bych spokojen. Jak to vidíte vy?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.