Rozbalujeme Huawei Mate 9 Porsche Design

upraveno 15. August v Huawei Mate 9 Pro
D naší redakce velmi neplánovaně dorazil jeden velmi zajímavý mobilní telefon. Jedná se o Huawei Mate 9 Porsche Design, limitovanou edici modelu Huawei Mate 9 Pro, který se na našem trhu oficiálně neprodává. Tento přístroj byl vytvořen ve spolupráci se studiem Porsche Design a v současnosti se jedná o nejdražší telefon Huawei, jaký si můžete pořídit. Nejedná se o přístroj pro běžné zákazníky, pokud se ale skutečně hodně chcete odlišit, Porsche Design je správnou volbou a navíc se vám jistě zalíbí také specifikace.

Osobně se mi přístroj líbí hodně, jakkoliv je samozřejmě jeho cena pro běžného smrtelníka neadekvátní. Za svoje peníze ale získáte skvěle zpracovaný přístroj, který nabízí špičkový zahnutý displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, 6 GB operační paměti nebo 256 GB interního úložiště. A líbí se mi také základní balení, které si dnes ukážeme. Pokud by ale použitá krabička byla dřevěná, byl bych spokojenější. Jak s vám líbí vzhled modelu Huawei Mate 9 Porsche Design?

Huawei Mate 9 Porsche Design můžete zakoupit na BlackBerryShop.cz

image
image
image

Komentáře

• luxus, neviem či existuje iný telefón na trhu ktorý by mi vyhovoval viac :) vyladený EMUI, CPU, RAM, AMOLED, 1440 x 2560, ešte keby mal 6", dokonalosť...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.