Huawei P10 nabídne tři fotoaparáty od společnosti Leica

Huawei P10 je novou vlajkovou lodí našeho oblíbeného výrobce a telefonnabídne hned tři fotoaparáty, které byly vyvinuty ve spolupráci se společností Leica. Na zadní straně najdeme druhou generaci duálního Leica fotoaparátu, kde nově nechybí optická stabilizace obrazu. Nově ale najdeme Leica fotoaparát také na přední straně telefonu nad displejem a ačkoliv selfie nejsou zrovna mou oblíbenou disciplínou, snímky pořizuje povedené.

Osobně možná nejvíce oceňuji opět velmi přehledné a skvěle ovladatelné rozhraní fotoaparátu. Díky němu také amatéři mohou pořizovat skvělé fotografie rychle a snadno. Sám se spíše řadím v této oblasti k nadšeným amatérům a jsem rád, když mě telefon podporuje v mých snahách o pěkné snímky. Pokročilejší uživatelé pak jistě opět ocení možnost ukládání fotografií ve formátu RAW, jedná se vlastně o surová data, se kterými následně můžete pracovat v počítači. Zapomenout pak nesmíme ani na kvalitní video, to je pro mě pravděpodobně největším překvapením, protože záběry jsou skutečně krásné. Zatím ale nejčastěji pořizuji černobílé fotografie, jak jste na tom vy?

image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.