Oznámení

Ahoj, po aktualizaci systému se mi přestala zobrazovat upozornění na zamčené obrazovce. V nastavení je vše povoleno. Poradíte prosím? Děkuji
«1

Komentáře

• Ahoj, na vině může být zámek displeje. Záleží jaký máš motiv a musí být povoleno časopisové odemykání. Aspoň u některých motivů to tak je. Nic jiného mě nenapadá. Snad ještě někdo poradí ... (popřípadě uvede na pravou míru).
    Poděkovat autorovi 1
  • Máš povoleno zobrazovat oznámení na zamčené obrazovce???Je to správa upozornění a v oznámení to ozubené kolečko.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam stejny problem u messengeru, ale u ostatniho jako treba whatsapp to funguje normalne,nastaveno mam oznameni na zamknute obrazovce ale pouze po prichodu zpravy mobil blika a pipne jinak nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Povoleno mám všechno. Změnila jsem motiv zamčené obrazovky a už to funguje. Děkuji za rady
    Poděkovat autorovi 0
  • Ola*  
    upraveno 19. April
    Ahoj, mám whatsapp a viber a ani u jednoho z nich mi nezvoní oznámení, jen se mi ukáže počet na ikoně a vidím to, až když odemknu telefon, nevíš prosím, kde mám chybu? Díky za odpověď Ola
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate to nastavene primo v tom whatsapp?Mi to funguje normalne na A7 i predtim na androidu 6..
    Poděkovat autorovi 0
  • Konkretne ve whatsapp je to v pravo nahore vedle symbolu lupy ty tri tecky,pak Nastaveni-Oznameni a tam okno Upozorneni a Zvuk oznameni..dale primo v telefonu v Nastaveni zkontrolovat Oznameni a stavovy radek-Sprava upozorneni a tam najit whatsapp+viber jedtli ma povoleni zobrazit a jak...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle všechno mám nastavené dobře,oznámení se mi ozve až když odemknu telefon, jinak vubec nevím, že mi někdo napsal
    Poděkovat autorovi 0
  • zkusil bych ještě změnit zvuk upozornění jinak nevím možná nějaká oprávnění nejsou zaplá..já to mám nastavené jak sem psal výše a funguje mi to v pořádku..možná ještě přeinstalovat aplikaci zkusit a povolit přístupy které to bude chtít
    Poděkovat autorovi 0
  • Skús odinštalovať a znovu nainštalovať aplikácie Viber a WhatsApp
    Poděkovat autorovi 0
  • Obě jsem odinstalovala ,zrusila, znovu nainstalovala - nic, zmenila zvuk - nic,zmenila motiv -nic,jsem v koncích,funguje mi uz akorat pri prijeti zpravy rosviceni obrazovky, tak aspon tak, všem diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ešte vyskúšať Factory Reset a nainštalovať všetko nanovo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Má Nova něco jako Chráněné aplikace?
    Poděkovat autorovi 0
  • Určite áno,je to súčasť EMUI. Nachádza sa v aplikácii Správca telefónu. V Androide 7 na to volá Vyčistenie po uzamknutí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, ale v EMUI 5 a A7 se to jmenuje "Zavřít aplikace po uzamčení obrazovky." Cesta: Nastavení - Baterie - Zavřít aplikace..., nebo: Správce telefonu - Vyčištění po uzamčení.
    Poděkovat autorovi 0
  • tomikm  
    upraveno 21. April
    tak se tam snad nechá ošetřit, aplikace běžela na pozadí a oznámení budou fungovat
    Poděkovat autorovi 0
  • pro Ola : také se mě nezobrazovalo oznámení Whats App na A7. už vyřešeno - Nastavení - Oznámení a stavový řádek - Správa upozornění - tam vybrat aplikaci, např Whats App a povolit - zobrazit na zamčené obrazovce, stavový řádek , zvuky atd..., a kdyby pořád nechodilo upozornění tak poté - Nastavení - Baterie - Zavřít aplikace po uzamčení obrazovky - vybrat aplikaci a nastavit nezavírat ( je to opačně než u A6 ) a pak OK :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, ako zrušiť stále sa opakujúce oznámenie "spotreba dát pri uzamkutej obrazovke" ? Diiik
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj funguje někomu u A7 notifikace u ikony GMailu? Nedovedu to nastavit, přitom WhatsApp, zmeškané hovory i sms fungují...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.