A7 - zámek aplikace a další

Ahoj,

po pondělním updatu na A7 (konečně ;-) ) si stále zvykám na nové prostředí, zatí to vypadá vcelku příjemně ::

Měl bych ale pár dotazů, na které jsem zatím nenašel odpovědi, i když jsem se je snažil ledat a obávám se, zda mají řešení...
Tedy:
1. Nemohu nastavit uzamčení/zabezpečení otiskem aplikaci Messenger, celkově se mi zdá ten seznam aplikací,které je možno zabezpečit jako poněkud malý...
2. Používám aplikaci Moon Phase Pro a nejde nastavit tapetu uzamknuté obrazovky stejnou, jako nezamknuté... Přitom na A6 to šlo... (tady asi bude problém s aplikací, ale co kdyby...)
3. Jak změnit obrázek při zavřeném krytu, našel jsem ho v menu - Zámek obrazovky a hesla - Styl zámku obrazovky, ale nejde odstranit, nebo vyměnit, nebo zakázat... :-(

Toto jsou zatím asi tři hlavní body, co mě docela trápí...

Bohužel mám customizaci od TMB, EVA-L09C150B360...

Díky za rady nebo tipy

Komentáře

• Zdravím, chci se zeptat jestli už jste přišel na to zamčení aplikace messenger, vím že před tím než jsem aktualizovala systém na android 7 tak mi to šlo, ale teďka nějak mi to nejde ani se mi to v tom seznamu aplikací, které by měli jít zamkout nezobrazí
    Poděkovat autorovi 0
  • bohužel nelze, ale třeba Messenger Lite zamknout jde... Nechápu to :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • to taky nechápu proč messenger lite jde zamnout .... no jako já zrovna moc messenger lite nechci používat .... docela mi vyhovuje klasický messenger
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.