Focení s P10

12122232426

Komentáře

• Ahojky, jedna trošku povedenější fotka, kdy jsem dnes honil po zahradě malou žábu:-)image
    IMG_20170804_204103.jpg
    2872 x 1916 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978 napsal(a):

Ahojky, jedna trošku povedenější fotka, kdy jsem dnes honil po zahradě malou žábu:-)image

Krásný úlovek
    Poděkovat autorovi 1
  • Ach jo, problémy s nahráváním fotek stále pokračují, prosím o opravu, už to trvá moc dlouho:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ach jo, problémy s nahráváním fotek stále pokračují, prosím o opravu, už to trvá moc dlouho:-)

Tjn :( Tři týdny jsou celkem dlouhá doba. Za tohle mají u mě malý mínus. Už bych rád taky nahrál nové fotky. Doufejme, že už s tím konečně hnou. :) Jinak teda musím na druhou stranu pochválit, že v Huawei odměňují aktivní uživatelé a za měsíc květen jsem vyhrál bluetooth repráček. Za to dávám velký plus: :blush:

Poděkovat autorovi 0
  • Urguji to pravidelně, naposledy ve čtvrtek, probíhaly nám tady nějaké změny a ještě si vše nesedlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Urguji to pravidelně, naposledy ve čtvrtek, probíhaly nám tady nějaké změny a ještě si vše nesedlo.

Tak už si to konečně sedlo? :)

Poděkovat autorovi 0
  • Na opravě pracujeme, zatím přinášíme důkaz, že fotoaparát v modelu Huawei P10 je skutečně super.
    Poděkovat autorovi 0
  • image
    zkouška, jestli jde vkládat konečně fotka
    IMG_20170726_101912.jpg
    2666 x 1779 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak bohužel fotky nejdou stále vkládat, povedla se mi jen jedna předchozí a tak apeluji a žádán: UDĚLĚJTE S TÍM UŽ KONEČNĚ NĚCO! Již to trvá déle než měsíc a omluvte mě, ale tohle je amatéřina, kdy nejste schopni s tím něco dělat! Díky za pochopení:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978 napsal(a):

Tak bohužel fotky nejdou stále vkládat, povedla se mi jen jedna předchozí a tak apeluji a žádán: UDĚLĚJTE S TÍM UŽ KONEČNĚ NĚCO! Již to trvá déle než měsíc a omluvte mě, ale tohle je amatéřina, kdy nejste schopni s tím něco dělat! Díky za pochopení:-)

Už to trvá dva měsíce. Huawei IT mají asi letní prázdniny jako ve škole jinak si to nedokážu vysvětlit, že taková v podstatě banální věc na fóru trvá takhle dlouho.

Poděkovat autorovi 0
  • Runky napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Tak bohužel fotky nejdou stále vkládat, povedla se mi jen jedna předchozí a tak apeluji a žádán: UDĚLĚJTE S TÍM UŽ KONEČNĚ NĚCO! Již to trvá déle než měsíc a omluvte mě, ale tohle je amatéřina, kdy nejste schopni s tím něco dělat! Díky za pochopení:-)

Už to trvá dva měsíce. Huawei IT mají asi letní prázdniny jako ve škole jinak si to nedokážu vysvětlit, že taková v podstatě banální věc na fóru trvá takhle dlouho.

Ahoj,
    mám info, že už to dlouho nebude trvat:-), tak vydržet a pak můžeme sypat fotečky, už se těším:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Před nočními fotkami klobouček dolů. :) Musím si sehnat stativ.
    image
    Původní velikost: o8.icdn.ru/h/hanys/1/55782101OyC.jpg
    Poděkovat autorovi 1

• Ahoj,
    mám info, že už to dlouho nebude trvat:-), tak vydržet a pak můžeme sypat fotečky, už se těším:-)

Další skoro tři týdny v pr.... :D Začínám to s fotkama vzdávat.
    Poděkovat autorovi 1
  • Fotky se teď měnily, ale ještě se objevil jiný detail, co to kazí. Nicméně taky právě teď se na nich pracuje (opravili jsme jiné věci, třeba registrace), chápu že to stávající členové neocení, ale pro ty nové to bylo důležitější :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně by to chtělo ten upload alespoň na soubory 10MB :wink: Fotky nefotím, ale třeba do návodu bych nějaký obrázek rád přidal bez nutnosti orezavani.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ráno narychlo jednou cestou do práce, východ slunce u Zdibského rybníku, doufám, že se už rychle opraví vkládání fotek, už je to opravdu moc dlouhé:-(image
    IMG_20170807_083103.jpg
    3968 x 2240 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • Já sem nedostanu ani fotku 500kb! Jak to xakru lidi děláte? :-?
    Poděkovat autorovi 0
  • Choppersteve napsal(a):

Já sem nedostanu ani fotku 500kb! Jak to xakru lidi děláte? :-?

Podle mě je to zatím loterie, dám přiložit soubor a pak kliknu vložit jako vždy, ale zlobí to a je to strašná škoda
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, ještě to zlobí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Drsňák Bobík zpracovává dříví:-)image
    IMG_20170918_183435.jpg
    2055 x 3078 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.