Focení s P10

1235731

Komentáře

• Mne teda nepride to Lenovo vobec lepsie, vyblednute farby a prepalene a ostrost je tiez lepsia na P10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hondak  
    upraveno 10. May
    Ja mam este aj Honor 8, takze ked bude troska cas a pekne pocasie, tak spravim porovnanie s P10, uz teraz mozem povedat, ze nejaky velky rozdiel to nebude. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Keď si priblížiš kapotu auta, u P9 je to viac zazrnené. Ale fotka ako celok je určite lepšia z P9, Lenovo má dosť "vyblité" farby.
    Poděkovat autorovi 0
  • To zrnitý se mi právě nelíbí.Zdá se mi,že to Lenovo vykresluje líp.Odpoledne něco nafotím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přidávám slíbené fotky z Lenovo Vibe X3 a P10 na porovnání.Za mě fotí lépe Lenovo,makro umí lépe P10imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
    P10.jpg
    3840 x 5120 - 9M
    P10a.jpg
    3840 x 5120 - 5M
    P10b.jpg
    3840 x 5120 - 7M
    P10f.jpg
    3840 x 5120 - 6M
    vibe x3.jpg
    4008 x 5344 - 8M
    vibe x3a.jpg
    4008 x 5344 - 7M
    vibe x3b.jpg
    4008 x 5344 - 8M
    vibe x3f.jpg
    4008 x 5344 - 7M
    Poděkovat autorovi 0
  • Sice nevim co je co , ale rozdily minimalni.
    Rozhodne ale v oblasti vykonu je P10 uplne jinde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne že bych tomu rozuměl ale když nevidíš rozdíl tak si zajdi k očnímu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prvních 5 je P10,druhých 5 Lenovo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že člověku co trochu vidí je hned jasné které fotky jsou lepší a ze kterého telefonu ta která vznikla. Za mne teda P10 rozhodně mnohem lepší. Vždyť ty barvy z lenova jsou opravdu "vyblite" a třeba u těch psů jsou slité jako by Lenovo neumělo některé barvy vůbec zachytit. A ta kytka? Rozdíl primo brutální
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě spíš vadí,když myší přiblížím detail nečeho,tak P 10 rychle ztrácí detaily a je to zrnitý proti Lenovu.Přitáhni si třeba za bazénem kmen stromu.
    Poděkovat autorovi 0
  • První P10,Lenovoimageimage
    10.jpg
    992 x 713 - 359K
    vibe x3.jpg
    1035 x 727 - 349K
    Poděkovat autorovi 0
  • By me zajimalo , kolik lidi to bude priblizovat.
    Fotky jsou fotky , vykon u P10 je ale jinde.
    A ano , zadny extremni rozdil tam neni. Stejne to banda prebarvi v instagramu a cajk :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to tak 70 ku 30 pro P10. Místy je Lenovo vážně o kus lepší... Mám pocit, že kde P10 nezvládá, tak to jakoby "domaluje", kdežto Lenovo je prostě rozmázlý. Kdybych si měl ale vybrat, tak jednoznačně P10. Má prostě větší úspěšnost v pořizování kvalitních záběrů...
    Poděkovat autorovi 0
  • Z telefonu jsem nadšený,čtečka super rychlá a to ovládání přes čtečku bez navigačních tlačítek,to je třešnička na dortě.V antutu 148000 bodů,to je hodně dobrý.Lenovo mělo okolo 90000 bodů.
    Poděkovat autorovi 0
  • i5oss  
    upraveno 10. May
    Lada.c napsal(a):

Mě spíš vadí,když myší přiblížím detail nečeho,tak P 10 rychle ztrácí detaily a je to zrnitý proti Lenovu.Přitáhni si třeba za bazénem kmen stromu.

Něco na tom bude,zdá se mi,že i bez přiblížení vypadají fota z Lenova ostřejší,i barvy se mi zdají blíž realitě (věc osobního náhledu),škoda,že nepíšeš jaký formát a rozlišení je použito..
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 20Mpx 4:3 a Lenovo 20Mpx 4:3 rozměr 4008x5344,Iso 100,Clona f/2,expozice 1/178,ohnisková vzdálenost 5mm,
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 10. May
    Obecně to vypadá tak, že P10 intenzivněji zaostřuje snímky. Z celkového pohledu snímky z P10 vypadají líp. Vlivem ale toho silnějšího ostření je "ztráta kvality" při přiblížení znatelnější, což je ale logické. Jednotlivé pixely spolu tolik nesplývají. Mě rozhodně zajímá celkový pohled na fotku, který mi u Lenova přijde dost blurry.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ondra. napsal(a):

Tak jsem rád že vidím, že ty řeči o tom že fotky z P10 nejsou nic moc byly jen blbé kecy :)

Ahoj, kdo psal, že fotky z P10 jsou nic moc, tak neumí fotit:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. May
    Hondak napsal(a):

Druha :smile:

zajímavá fotečka:-)
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.