Focení s P10

13468931

Komentáře

• upraveno 12. May
    Hondak napsal(a):

Skusim dat viac do jedneho prispevku

krásný fotky kámo:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Tak jsem rád že vidím, že ty řeči o tom že fotky z P10 nejsou nic moc byly jen blbé kecy :)

Ahoj, kdo psal, že fotky z P10 jsou nic moc, tak neumí fotit:-)
    Četl jsem to v několika uživatelských recenzích :) moc jsem tomu nevěřil a chtěl jsem si to ověřit. Nejen z toho hlediska že by mě to zajímalo, ale také kvůli tomu že mě brzy bude nejspíš čekat výměna za moji P7. A právě uvažuji nad P10 a očekávanou novinkou OnePlus. P10 vypadá skvěle, fascinuje mě ta čtečka a vím že u Huawei budu mít telefon s plynulým chodem avšak OnePlus 5 taky nebude k zahození. Sice ještě nevím pořádně jak bude vypadat, ale ta gesta umí už dva předchozí modely a je všeobecně známo že OnePlus dělá špičkové telefony. Jen budu muset čekat do konce června než se plně rozhodnu..
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. May
    Lada.c napsal(a):

Přidávám slíbené fotky z Lenovo Vibe X3 a P10 na porovnání.Za mě fotí lépe Lenovo,makro umí lépe P10

Ahoj, dle mého názoru teda fotky na porovnání dost bída, trošku si pohrát a bylo by to lepší:-), za mě lenovo prostě nevyhraje, ty fotky jsou k porovnání nepoužitelný... Hoď to na stativ a na podexponovaný fotky podšlehni expozici o 0,5EV a více
    Poděkovat autorovi 0
  • Po dlouhé době zase přidám fotečky, mám nemocnýho Bobajse, takže veškerý volno musím být s ním:-), po týdnu jsme se dostali alespoň na chvilku na zahradu:-)imageimageimageimageimageimageimageimageimage
    IMG_20170511_194554.jpg
    3876 x 2028 - 3M
    IMG_20170511_195120.jpg
    1948 x 2732 - 1M
    IMG_20170511_195900.jpg
    2622 x 3954 - 2M
    IMG_20170511_195626.jpg
    3760 x 2040 - 2M
    IMG_20170511_195702.jpg
    2880 x 3718 - 2M
    IMG_20170511_194901.jpg
    2240 x 3968 - 3M
    IMG_20170511_200020.jpg
    2571 x 3918 - 3M
    IMG_20170511_194414.jpg
    1660 x 2298 - 3M
    IMG_20170511_200252.jpg
    3954 x 2838 - 3M
    Poděkovat autorovi 2
  • Vudce1978 napsal(a):

Lada.c napsal(a):

Přidávám slíbené fotky z Lenovo Vibe X3 a P10 na porovnání.Za mě fotí lépe Lenovo,makro umí lépe P10imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Ahoj, dle mého názoru teda fotky na porovnání dost bída, trošku si pohrát a bylo by to lepší:-), za mě lenovo prostě nevyhraje, ty fotky jsou k porovnání nepoužitelný... Hoď to na stativ a na podexponovaný fotky podšlehni expozici o 0,5EV a více
    sakra překlep? přeexponovaný fotky:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Tak jsem rád že vidím, že ty řeči o tom že fotky z P10 nejsou nic moc byly jen blbé kecy :)

Četl jsem to v několika uživatelských recenzích :) moc jsem tomu nevěřil a chtěl jsem si to ověřit. Nejen z toho hlediska že by mě to zajímalo, ale také kvůli tomu že mě brzy bude nejspíš čekat výměna za moji P7. A právě uvažuji nad P10 a očekávanou novinkou OnePlus. P10 vypadá skvěle, fascinuje mě ta čtečka a vím že u Huawei budu mít telefon s plynulým chodem avšak OnePlus 5 taky nebude k zahození. Sice ještě nevím pořádně jak bude vypadat, ale ta gesta umí už dva předchozí modely a je všeobecně známo že OnePlus dělá špičkové telefony. Jen budu muset čekat do konce června než se plně rozhodnu..
    Pouvažuj taky o P10+, ta má ještě lepší foťák a hlavně světelnost f/1,8 a nezapomeň, že HUAWEI tu má daleko lepší podporu, za chvilku otevřou značkovou prodejnu se špičkovým servisem, nabídne ti to značka OnePlus v ČR?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem rád kolegové, že se nám diskuze rozrůstají a přibývá krásných fotek, jen tak dál:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Fotka super, ale co je ten modrý flek na té fotce? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Pouvažuj taky o P10+, ta má ještě lepší foťák a hlavně světelnost f/1,8 a nezapomeň, že HUAWEI tu má daleko lepší podporu, za chvilku otevřou značkovou prodejnu se špičkovým servisem, nabídne ti to značka OnePlus v ČR?
    P10+ už ne, nechci do telefonu investovat zase až tolik, i těch 13 tisíc je pro mě dost. Ano toto mi OnePlus nenabídne, ale je to zase za cenu nejvýkonějšího telefonu současnosti. Teda aspoň to tak bývalo pravidlem že se předvedli a byli téměř bez konekurence.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

P10+ už ne, nechci do telefonu investovat zase až tolik, i těch 13 tisíc je pro mě dost. Ano toto mi OnePlus nenabídne, ale je to zase za cenu nejvýkonějšího telefonu současnosti. Teda aspoň to tak bývalo pravidlem že se předvedli a byli téměř bez konekurence.
    OnePlus nemůžu hodnotit, nikdy jsem tuto značku neměl v ruce, máš těžké rozhodování:-), u mě by vyhrála tedy P10:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

Ondra. napsal(a):

OnePlus nemůžu hodnotit, nikdy jsem tuto značku neměl v ruce, máš těžké rozhodování:-), u mě by vyhrála tedy P10:-)
    Uvidím, ještě je na to čas a nakonec se může naskytnout něco úplně jiného. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mozna není od věci mrknout na internet jak "nejvýkonnější" OnePlus podváděl v testech AnTuTu a uváděl úplně jiné výkony než v reálu dosahuje. Stejná aféra jako u Samsungu. :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • misanekx napsal(a):

Fotka super, ale co je ten modrý flek na té fotce? :smiley:

jakej myslíš modrej flek?:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Na levem okraji toho betonu. Nějaký modrý puntík. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono to tam asi má být
    Screenshot_2017-05-11-23-29-24.png
    594 x 578 - 261K
    Poděkovat autorovi 0
  • Sakra, já z toho telefonu asi velkou fotku nedám a nedám. Takže se omlouvám opět za náhled.
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):
    Jo třeba na tom něco je, ale vadí mi že všechny "nálezy" na telefonech mají původce snad u XDA, to se potom toho může chytnout kde kdo. Nehledě na to že benchmarky neříkají úplně všechno, viz různá videosrovnání rychlostí dvou různých telefonů u uživatelů. Nevím jak vy, ale já měl tu možnost mít pár kousků OnePlus v ruce a jsou to opravdu výkonné telefony, které v řadě ohledů porážejí značky které si za vlajkovou loď řeknou více než 20 tisíc. A opravdu nejsem patriotem OnePlus a ani jiné žádně značky jelikož opravdu nemám rád když někdo tvrdí například že není lepšího telefonu než P10 nebo S8 atp. Jsem ale hrdým uživatelem Huawei avšak nechci zůstat jen u jedně značky pokud jiná nabídne něco lepší (mám na mysli pouze výrobky a ne podporu). Pokud jste ten typ u kterého neexistuje nic než Huawei tak v pořádku, já to nikomu nevyvracím, ale jsou ti i tací kteří nehledí pouze na značku a hledají různé kompromisy. A vážně se nechci dohadovat která značka a model je lepší a horší, na tom nemám vážně náladu a čas :smiley:. Každý má svůj top telefon a tak přece není potřeba se o tom zbytečně dohadovat :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978: Tomu říkám pěkný fotky :sunglasses:
    Poděkovat autorovi 1
  • @Ondra. Mužů tě uklidnit, že jsem měl opravdu mraky telefonu a mnohdy i z těch opravdu nejdražších co u nás lze zakoupit. Huawei mám teprve druhý. Naopak jsem dříve byl proti této značce. Ani nevím proč. P9 jsem ze zvědavosti koupil měsíc před vydáním P10 a natolik se mi Huawei zalíbil, že jsem šel okamžitě do nové P10.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.