Focení s P10

145791031

Komentáře

• misanekx napsal(a):

@Ondra. Mužů tě uklidnit, že jsem měl opravdu mraky telefonu a mnohdy i z těch opravdu nejdražších co u nás lze zakoupit. Huawei mám teprve druhý. Naopak jsem dříve byl proti této značce. Ani nevím proč. P9 jsem ze zvědavosti koupil měsíc před vydáním P10 a natolik se mi Huawei zalíbil, že jsem šel okamžitě do nové P10.

To mě jedině těší. Vidím že jsme na tom stejně, Když Huawei začínal tak se mi nelíbil a nestál za moc a po tom co jsem koupil P7 tak snad pořád jenom chválím. Už pár let vyrábí kvalitní přístroje :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. May
    Budete sem zase někdy dávat fotografie z P10 nebo se budete bavit s Ondrou o mýtu One který má přijít na trh ci jinych tfujtajblech..?...
    :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ty fotografie tady máte krásné, koukám...
    Poděkovat autorovi 1
  • misanekx napsal(a):

Na levem okraji toho betonu. Nějaký modrý puntík. :wink:

jeeeee to není moje fotka, takže nevím:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, kdo si myslí že P10 nic moc na makro, tak myslím že na telefon dost dobrý ne? Jen si trošku pohrát a ne jen automat:-). Bobajs ovšem hlásí, že do makra nepatří:-)imageimageimageimageimage
    IMG_20170512_203151.jpg
    2240 x 3356 - 2M
    IMG_20170512_203057.jpg
    3216 x 2145 - 2M
    IMG_20170512_202946.jpg
    2240 x 3356 - 2M
    IMG_20170512_200522.jpg
    2240 x 3526 - 3M
    IMG_20170512_200110.jpg
    3968 x 2240 - 3M
    Poděkovat autorovi 1
  • mr.Mic napsal(a):

Vudce1978: Tomu říkám pěkný fotky :sunglasses:

Díky:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • masterdead napsal(a):

neviem ci som to správne vložil

nee, jak nahraješ dotku tak na ni najeď pravou myší a dej vložit, musíš každou fotku samostatně, ale v poho, mě to taky ze začátku nešlo:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

Budete sem zase někdy dávat fotografie z P10 nebo se budete bavit s Ondrou o mýtu One který má přijít na trh ci jinych tfujtajblech..?...

:smile:

dal jsem nové, tentokráte trošku makro:-), tak snad se bude líbit:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. May
    Líbí: :smile:

Bobas je nej......:wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 12. May
    Tak snad uz spravne. Dakujem za radu :) image
    IMG_20170512_191629-01.jpeg
    3968 x 2240 - 6M
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 12. May
    masterdead napsal(a):

Tak snad uz spravne. Dakujem za radu :)

Ahojky, vítám tě k nám:-), hezká fotla:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 13. May
    Ja by som ocenil, keby si konečne prestal dávať do citácií fotky. Už som ti ich tu viackrát zmazal,myslel som, že si to uvedomíš. Potom je to tu neprehľadné a kto je cez mobilné dáta, míňa zbytočné MB navyše.

Ale Bobík nemá chybu. :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • hanni napsal(a):

Ja by som ocenil, keby si konečne prestal dávať do citácií fotky. Už som ti ich tu viackrát zmazal,myslel som, že si to uvedomíš. Potom je to tu neprehľadné a kto je cez mobilné dáta, míňa zbytočné MB navyše.

Ale Bobík nemá chybu. :wink:

Ahoj, jasan napravím to, díky za upozornění, neuvědomil jsem si to:-), Bobík i já děkujeme za ochvalu:-)

Poděkovat autorovi 0
  • Je super vidět jak exkluzivní fotky P10 dokáže, ale má to jeden háček. Člověk musí umět fotit a hlavně asi nefotit na automatiku. Což u mě jako totálního antitalenta na focení asi nehrozí :smiley: Závidím těm co tohle umí. Když mrknu na ty fotky s Bobíkem tak absolutně tu kvalitu focení nechápu :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 13. May
    U mobilního telefonu se právě předpokládá prioritní fotografování na automatiku.
    Počítač nastaví optimální hodnoty, lépe než chybujici člověk. Člověk mu musí ale ukázat na co se má zaměřit. Nejběžnější je ukázat misto ostření, to je pokyn, odkud si počítač sebete i fotometricka data pro nastavení, v predvolbe to je tuším bodové ostření, :wink:
    Manuální nastavení se používá výjimečně pro výjimečné situace.
    Zdržuje.
    :smile: ;
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 13. May
    Já sice taky nejsem žádný odborník na fotografování, ale myslím, že P10 to celkem umí zachránit. :smiley: Zkusil jsem udělat pár záběrů na terase. Je to všechno focené na standardní režim. Sice to nejsou žádné monumentální objekty, ale i na takových blbostech se dá vyřádit (ve skutečnosti jsem jich nafotil daleko víc :joy: ). S tím nastavením clony ale ještě bojuju a občas se mi rozmázne i co bych třeba nechtěl (viz tykadlo :joy: ). Bohužel se mi nepodařilo dobře zachytit žádný živý objekt. :smiley: Pes má teprv rok, takže je ještě splašený - Bobikovu pózu ještě není schopný zaujmout. :joy: Naháněl jsem ho, ale výsledky nebyly moc dobré, takže nic. :joy:

Jinak samozřejmě @Vudce1978 už tradičně krásné záběry, nechápu jak to děláš takové makro. :smiley: Ale ten hrad (bohužel ho nepoznávám) od @masterdead - DAMN! :open_mouth: Moc povedené.

image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    IMG_20170424_171228.jpeg
    2976 x 3968 - 4M
    IMG_20170513_154134.jpeg
    2976 x 3968 - 4M
    IMG_20170513_155014.jpeg
    2976 x 3968 - 3M
    IMG_20170513_160651.jpeg
    2976 x 3968 - 4M
    IMG_20170513_161017.jpg
    2976 x 3968 - 3M
    IMG_20170513_161452.jpeg
    2976 x 3968 - 3M
    IMG_20170513_161422.jpeg
    2976 x 3968 - 4M
    Poděkovat autorovi 1
  • @kendees ten hrad od masterdead je Budatínsky zámok, kúsok od Žiliny.
    Poděkovat autorovi 1
  • @kotlik Aha, díky za info. Projel jsem nějaké fotky na Googlu a na žádné z nich tak dobře nevypadá. :smiley: Ta je fakt naprosto výstavní.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. May
    kendees
    Parádní foto.
    S tykadlem mravence si nedělej starosti. Živý tvor se vzdy zaostřuje na oko a tam to máš zaostřené dobře, i když je to porcelánový živý tvor, tak pravidlo je stejné :smile:
    Pokud chceš výtku, tak jedna malá, nemáš horizontální rovinu, máš nakloněné foto, na pomoc máš mřížku nebo libelu. Nakloněni je podvědomé, cinnost mozku pravak, levak :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.