Huawei P8 Lite obdržel EMUI 4.0.3

Hawei P8 Lite je stále velmi oblíbený telefon z roku 2015, vzhledem k aktuální ceně je o něj navíc stále zájem. Proto telefonu nadále poskytujeme velmi intenzivní podporu. Před pár týdny se začala šířit nová aktualizace vzduchem, mezitím už jsme al začali pracovat na výraznější aktualizaci. Ta přináší do modelu Huawei P8 Lite nové uživatelské rozhraní EMUI 4.0.3 a ačkoliv zatím nevíme, kdy bude tento update vypuštěn oficiální cestou, máte se na co těšit. Telefon s touto verzí firmware totiž funguje skutečně skvěle a osobně si myslím, že telefon postupným vylepšováním dorazil na hranici svých možností.

Těšit se můžete na nové bezpečnostní záplaty operačního systému Android, více ale jistě potěší další změny v samotném systému.Třeba nový launcher, který okamžitě reaguje na vaše povely. Také spotřeba energie, která u předchozích verzí nebyla vždy výborná, mi tentokráte přijde na velmi dobré úrovni. V tuto chvíli ještě aktualizace oficiálně dostupná není, vzhledem k minulým zkušenostem ale počítám s tím, že mnoho z vás ji již nainstalovalo ručně, těším se tedy na vaše dojmy, zkušenosti a poznatky.

image
image
image
image
image

Komentáře

• hafush  
    upraveno 24. April
    Už se tato březnová aktualizace šíří přez OTA?
    Z fotek jsem vyčetl, že se jedná o firmware pro dualsim , volný prodej, 596.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tahle březnová aktualizace mi rozes.... natolik, že i kdybych chtěl napsat tohle na mobilu, tak to prostě nejde. Už mě to fakt štve. A odezva od podpory žádná. Začalo to dělat následující: v nějaké diskusi chci něco napsat a nejde to. Naťukám slovo, pak dlouho nic a pak se rozvibruje odezva a objeví se slovo. Dřív to nedělalo. odezva byla tak rychlá, že jsem mohl datlovat jak o závod a teď? Jediné co pomohlo bylo rollback na A5 a pak zůstat na B574. Jenže mi to nedalo a doaktualizoval jsem to na B594. Protože před tou březnovou aktualizací to PROSTĚ BEZVADNĚ FUNGOVALO bez jakéhokoli zásahu do systému. Vyjma aktualizací sraček, který si říkají služby google. No a jednoho dne to opět zpomalilo. Jak se tam dostala nevím, ale aktualizace z 1.3. 2017 mi tam na tom infu sdělovala, že bude následovat druhý rollback během 10 dní. Máte někdo podobnou zkušenost?
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak teď nevím, Josef tuto aktualizaci vychválil do nebes.
    Jakou verzi by tedy Josef , jako tester, doporučil jako poslední plně funkční odladěnou?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já nemám žádný problém s touto verzí, jak píše Jozef, šlape skvěle...
    Poděkovat autorovi 0
  • A jak jsi jí nahodil?

Stáhnul odsud?

http://huaweip8lite.blogspot.cz/2016/03/firmwarehuawei-p8-liteale-l21-official.html?m=1

Přes dload a trojhnat nainstaloval?
    Zůstali ti data?
    Dělal jsi Hardreset?
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak, data zůstaly, hardreset jsem nedělal.. Zůstalo vše, včetně nastavení ikon atd...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je super.
    Zkusím zítra přítelkyni skontrolovat přes Hicare , ale určitě OTA nebude dostupná, tak to tam pošlu ručně.
    Vím, že dříve měla problém s občasnou nefunkční GPS.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    No zkratka pomohl rollback a mám tam teď čistou B500. Bezpečnostní zaplatu z 1.3.2017, o které jsem si myslel, že za to může, tam mám taky. Ale cokoli od google má zákaz aktualizací. A můžu psát z mobilu i tady a i tady to předtím dělalo. Jinak co se funkcí týká, tak jsou to jen kosmetické úpravy. Občas chci něco napsat na diskusi a jsem zvyklý, že to odsýpá. Tak jako teď. Lítám po klávesnici jako drak. Prece není možné aby se slovo objevilo až se zpožděním. Ale měl jsem tam B594. Potřebuji, aby to fungovalo, aby to mělo budík, sluzba on-off je taky super. Nepotřebuji google sračky a jiné sociální nesmysly. Nemáte někdo návod V ČEŠTINĚ, jak udelat root? Něco ve smyslu step by step. Jo a někde tu byly odkazy na firmware. Bacha na ty, co končí .ru . Pokaždé tam byl 7MB instalátor a pokaždé to dopadne tak, že na vás kouká v lepším případě vagína s nabídkou seznámení. Odpárat to byla fuška. Pro mně to byla novinka. Ještě jsem se s tím nesetkal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Docela se mi osvědčilo čekat na aktualizace,které jsou automaticky.Je to bez problémů a hlavně kdo si počká,ten se dočká
    Poděkovat autorovi 0
  • Btw ten zadní kryt je libový :-) kde ho mohu sehnat?
    Poděkovat autorovi 0
  • danito napsal(a):

Tahle březnová aktualizace mi rozes.... natolik, že i kdybych chtěl napsat tohle na mobilu, tak to prostě nejde. Už mě to fakt štve. A odezva od podpory žádná. Začalo to dělat následující: v nějaké diskusi chci něco napsat a nejde to. Naťukám slovo, pak dlouho nic a pak se rozvibruje odezva a objeví se slovo. Dřív to nedělalo. odezva byla tak rychlá, že jsem mohl datlovat jak o závod a teď? Jediné co pomohlo bylo rollback na A5 a pak zůstat na B574. Jenže mi to nedalo a doaktualizoval jsem to na B594. Protože před tou březnovou aktualizací to PROSTĚ BEZVADNĚ FUNGOVALO bez jakéhokoli zásahu do systému. Vyjma aktualizací sraček, který si říkají služby google. No a jednoho dne to opět zpomalilo. Jak se tam dostala nevím, ale aktualizace z 1.3. 2017 mi tam na tom infu sdělovala, že bude následovat druhý rollback během 10 dní. Máte někdo podobnou zkušenost?

Bohužel, mám taky pouze negativní ohlasy. Po aktualizaci má vše - hlavně kalendář neuvěřitelně pomalou odezvu. Aplikace zamrzají a někdy se i restartuje telefon.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kejklíř napsal(a):

Docela se mi osvědčilo čekat na aktualizace,které jsou automaticky.Je to bez problémů a hlavně kdo si počká,ten se dočká

Můj problém způsobila automatická aktualizace. Jde to nějak vrátit zpět? Nejsem expert.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten kryt je fakt dobrý, doporučuji :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím vás, mám Huawei p8 lite od T-Mobile. Měl jsem android 5.0.1 a chtěl udělat aktualizaci na Android 6 ..emui 4 verze b560..oficiálně mi aktualizace nebyla nabídnuta.. Tak jsem stáhl verzi b 560 a udělal to přes sd kartu. Výsledná verze je b311 je jsou s ní potíže. Ztratil jsem možnost jakkoliv přeinstalovat přes místní aktualizace a factory reset taky nic.. Co s tím? Neměl někdo podobný problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • Po včerajšej aktualizácii prestal telefón prehrávať videá
    Poděkovat autorovi 0
  • skodik napsal(a):

Po včerajšej aktualizácii prestal telefón prehrávať videá

Pomohol factory reset-opravené
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám problém, potřeboval jsem dobít baterii, al jsem nabít telefon bez simky, načež zhasla kontrolka nabíjení a telefon jsem neoživil. Zkusil jsem sundat zadní kryt, bez výsledku. Nevíte někdo co s tím, výměna baterie?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, já mám problém s tím že po aktualizaci na B608 tak nemůžu stahovat písničky, videa ani obrázky přímo do mobilu.. píše mi to že SD karta není k dispozici. Ani když změním úložiště do mobilu tak to píše to stejné.. zkoušel sem tovarní nastavení ale neúspěšné.. Huawei p8 lite dual sim. Nějaká rada? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.