Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Nova

1356722

Komentáře

• Taky mi přišla dnes aktualizace B350 ,)
    Poděkovat autorovi 0
  • Známému nepřišla ani 340, mají v tom fakt hokej :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • a da se to tam narvat aka samsung odin??
    Poděkovat autorovi 0
  • No právě že to vypadá, že nikoliv zlatej samsung nebo sony
    Poděkovat autorovi 1
  • boze, ja vedel ze si nemam kupovat cinsky krám :/
    Poděkovat autorovi 2
  • Včera večer aktualizace B350 cca 380MB, vše šlape.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď už budou aktualizace pravidelnější, když je tady Android 7.0.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, koupil jsem si dnes první Huawei a model Nova na Alze. Těšil jsem se podle této diskuze na Android 7, ale když telefon zapnu a vyhledám aktualizace, nenaskočí ani jedna aktualizace.
    Dá se to nějak urychlit nebo nějak udělat ručně? Ale ofic cestou, aby pak byli případně další OTA aktualizace a neohrozila se záruka nějak.
    Díky moc!
    Poděkovat autorovi 0
  • Počkal bych pár dní, telefon by měl nejprve nabídnout b140 a pak A7, taky se mi to neukázalo hned.
    Poděkovat autorovi 1
  • FeReT  
    upraveno 16. May 2017
    Taky se ti však může stát stejně jako některým lidem, že ti nedojde vůbec nic. Zaznamenal jsem u třech známých, že nic dosud nepřišlo a to telefon je z oficiální distribuce a nic s ním neprováděli, odpovědi podpory jsou velmi mlhavé. Dosud jsem nepochopil na základě jakého klíče updater pozná, že je pro daný typ telefonu aktualizace nebo není. Na co v systému kouká, aby rozhodl že aktualizace je, ví to někdo?
    Poděkovat autorovi 1
  • OndraOny napsal(a):

Zdravím, koupil jsem si dnes první Huawei a model Nova na Alze. Těšil jsem se podle této diskuze na Android 7, ale když telefon zapnu a vyhledám aktualizace, nenaskočí ani jedna aktualizace.
    Dá se to nějak urychlit nebo nějak udělat ručně? Ale ofic cestou, aby pak byli případně další OTA aktualizace a neohrozila se záruka nějak.
    Díky moc!

Počkej tak do cca týdne by měla přijít, jinak můžeš zkusit aktualizaci zda se nenabídne přes apk HiCare v telefonu nebo HiSuite na pc..
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za rady. Zatím nefunguje nic, tak to budu zkoušet třeba týden a snad se update objeví. Jsem na Android 7 zvyklej už dřív, tak bych ho rád i na Nově. Přinejhorším telefon vrátím, protože se mi zase nechce čekat měsíc a jak někdo psal, nevědět, jestli se dočkám.
    Ale je to zvláštní, že i po měsíci není pro všechny Novy.
    Poděkovat autorovi 0
  • uvolneny je uz vyse 2 mesiace na brandovany nie je a podla vsetkeho tak skoro nebude a za dalsie aktualizacie chodia divne v dakych vlnach ale nik nevie kedy a zas bude nejaka vlna ako nova super telefon za tie peniaze ale podpora updatu je strasne biedna na samsungu vysiel update stiahol som a bolo to ziadne vlny tu sa ani neda z dakej konkretnej stranky to oficialne stiahnut a nainstalovat bieda strasna uvazoval som nad p10 a novu dat manzelke ale po tekto skusenosti p10 urcite nekupim
    Poděkovat autorovi 1
  • No já novu poslal dále, není špatná, ale podpora je bídná, nekompetentní a telefon se stejnými parametry se dá pořídit u konkurence levněji
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to zvlastni teda, ja mel p8 lite a ted Novu a na oba telefony chodi aktualizace bez problemu do par dnu po uvolneni...
    Poděkovat autorovi 0
  • Podla mna raz ked aktualizacia vysla ma sa ukazat hned pri vsetkch Huawei Nova ako apple a nie v dakych vlnach to je smiesne huawei v tomto biedna strasne co uz aspon si clovek rozmysli ci si tuto znacku znova kupi kolegovia hned po tomto radsej kupili samsung skoda inac je nova fajn
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. May 2017
    No je to divné přinejmenším, že to trvá tak dlouho pro všechny.
    Teď jsem našel na XDA návod, který je už ale z prosince (tam je C432B320). Je ten firmware toho ofic update stejný jako u toho návodu z prosince? Nebo dá se někde stáhnout ten nejnovější update a udělat to ručně bez odemčení bootloaderu? Přemýšlím, že bych to udělal ručně a bude pokoj ...
    Poděkovat autorovi 0
  • pockej 14 dni a pak to v zakonne lhute vrat. treba si cinani uvedomi, ze takhle ne. ja cekam uz asi mesic a nedavam tomu sanci, ze se kdy updatuje ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná bych měl pro některé z vás řešení.
    Kupoval jsem telefon včera v Alze a ani přes systémové aktualizace ani přes HiCare mi to nenašlo žádnout aktualizaci, ale když jsem rozkliknul dole nabídku, byla tam položka "Rychlá aktulizace" nebo tak něco.. no a najednou mi to stáhlo B140 a následně i B340 takže EMUI 5 je na světě. Nevím jestli jsem měl štěstí nebo to fakt funguje, ale snad to někomu pomůže. Udělal bych screenshot, ale na Android 7 už ta spodní lišta není...
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha diky za tip. A kde myslis? Primo v nastaveni a tam kde vyhledavas update? Tam je dole nabidka a je tam stahnout uplny balicek a jeste neco. Tak tam?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.