vytáčení čísel

Zdravím všechny, už jsem z toho trochu na nervy. U telefonu, který jsem měl před P9 plus stačilo, pokud jsem chtěl volat, zadat na klávesnici pár znaků z kontaktu (T9 zadávání) a automaticky se řadily výsledky podle četností se kterou jsem kontaktům v minulosti volal.

Nyní ne, sice T9 funguje, ale pouze abecedně, nikoli řazení podle četnosti. Dá se to někde nastavit, nebo se musí doinstalovat jiná aplikace na volání??, docela mě to štve a je to další hřebíček do rakve jinak povedeného stroje.

Komentáře

• To tomikoho nestve?
    To jste sakra nenarocni. I to, ze kalendar neumi synchronizovat ukoly me dost irituje
    Poděkovat autorovi 0
  • Jihus  
    upraveno 25. April
    Já jsem náročný, ale i při mých asi 700 číslech nemám problém napsat pár znaků a vidět to, co potřebuji :-) Navíc vidím rovnou poslední volající a nemusím většinou nic zadávat, jen palcem posunu seznam. Většinou ty často používané mám prostě nahoře. Ale kalendář souhlas. Snažil jsem se ho používat, ale už jsem to vzdal a používám Google. Ten Huawei je hezký, ale funkčně slabý (pro mě).
    Poděkovat autorovi 1
  • Já používám telefon jak jako soukromý, tak služební a mám v něm přes 2000 kontaktů a není nic rychlejšího, než naťukat 2-3 znaky a už je tam ten, který používám nejčastěji.

Nakonec jsem to zatím vyřešil aplikací exDialer, která umožňuje řazení jak abecedně, tak podle četnosti použití. Kdo toto jednou zkusí, těžko se zvyká na něco jiného, zvláště, pokud je to něco horší.

Vůbec by měl Huawei zapracovat na vlastních aplikacích, to se třeba se Samsungem nedá srovnávat (Splánovač, Kalkulačka, email ...). Já vím, vše se dá doinstalovat a nastavit, ale já potřebuji přístroj chytit do ruky a pracovat, né se v něm půl roku vrtat a instalovat, odinstalovávat aplikace.

Asi je to tím, že jsem byl odkojen Samsungem a chtěl jsem zkusit něco jiného, možná lepšího a snad i proto se ve mě mísí, možná i převládají pocity zklamání a s nostalgií pokukuji po svém nefunkčním Note3 :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nevím no, já zažil přechod ze Samsungu na Huawei a musím říct, že to od A do Z byl přechod jak z bažiny do luxusního bazénu ;-) ... Na druhou stranu je fakt, že ten dialer od Huawei mi ještě ani po cca 3 letech nepřirostl moc k srdci. Taky není dle mého gusta. Ale nepoužívám ho až tak moc často, takže to zatím neřeším...
    Poděkovat autorovi 0
  • krejpa  
    upraveno 26. April
    a který používáš??, že bych vyzkoušel než zakoupím licenci za nekřesťanské peníze 120,- Kč :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • No právě origo Huawei, co tam je. Zatím mě nic nedonutilo to změnit, i když jsem chvílema měl nutkání...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.