Co by Huawei mělo zlepšit

Doufám co napíšete protože si mislim že má vše ale tu odolnost by měla trochu zlepšit

Komentáře

• *myslím :smiley:
    co se toho týče tak jediný co mě štve je málo výkonu... přece jenom jsem nezažil v Benchmarku Huawei na top příčce... z přibíhající dobou rostou nároky a pak se vše seká :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Vše se seká? Upřímně už P9 měla třeba v Antutu kolem sta tisíce bodů, v jiných měřeních pak Mate 9 byl naprostá špička. Kolik aplikací nebo her využije na maximum ten výkon? To je zvědavost, ne rýpání :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano mobil se zasekne, ale jen když máš puštěných několik aplikací. A hned se odsekne.. takže stačí pravidelně optimalizovat a čistit..
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlasím s Jozefem. Podle mého názoru jsou benchmarky jen honění ega. Telefon sice může dosáhnout takového nebo takového skore, ale v plynulosti se to vůbec nemusí projevit. Důležitější je podle mě spíše optimalizace systému- nadstavby, která je u EMUI na dobré úrovni.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslim, že výkon je dostatočný, mne osobne chýba IP68, bezdrátové nabíjanie ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvítal bych odolnost vůči vniknutí kapaliny a prachuvzdornost, případně bezdrátové nabíjení. A také by nebylo špatné širší nasazení světelnějších objektivů do svých vlajkových lodí, přeci jen u P9 či P10 světelnost f2.2 žádná sláva.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja by som uvítal viac pracovať na aktualizáciach,IP68,popracovať na kamere.
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná ani ne tak pracovat na aktualizacích jako zlepšit jejich uvolňování. Aby to dorazilo ideálně všem naráz a rozumně rychle. Ne čekat mnoho týdnů a pak ještě aktualizace ve vlnách. Větší odolnost by byla fajn, P10 Plus je první vlaštovka
    Poděkovat autorovi 0
  • "Aby to dorazilo ideálně všem naráz" , nastastie je to nerealne, neviem si predstavit, ako by to vypadalo, keby sem naraz dorazilo , co ja viem, takych 500 ludi s otazkami a problemami :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Bylo by to fajn, některé věci skutečně potřebujeme dále zlepšovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. June
    To akoze ti ludia by ich zlepsili ? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.