Mobilní data

Přátelé, rád bych vynuloval mobilní data a nastavil jiný sledovací režim. Tedy mám od operátora vyúčtování od 12 dne v měsíci do 11 následujícího měsíce. Potřeboval bych nastavit sledování mobilních dat v tomto období a zatím jsem neobjevil možnost "jak".
Pokud máte nějakou zkušenost, rád bych se poučil jak na to. Díky všem.

Komentáře

• Taky by mě to zajímalo. Bojím se, že to nejde nastavit. Jediné řešení by bylo tovární nastavení v první den zúčtovacího období.
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím si, že tovární nastavení asi není to " pravé ořechové". Tento způsob jsem taktéž v minulosti zkoušel, ale začátek byl vždy od 1 dne v měsíci.
    Poděkovat autorovi 1
  • Nemas applikaci od mobilniho operatora, kde bys videl, kolik mas probrouzdanych dat? Mam Vodafone, applikaci a kdykoliv se mohu podivat, kolik dat jeste zbyva...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. May
    Ja mam tiez FUP, takze ma to zaujima, riesim to na P9 Lite trochu kostrbate, ale lepsie , ako drotom do oka... Mne sa otaca 10. , v ten den si nastavim v sprave prenosu dat spotrebovane data k tomu dnu ako celkovy objem dostupnych dat, samozrejme ma ihned odpoji (uz som precerpal :smile: ), tak sa pripojim, a od toho okamziku mi spotrebu dat ukazuje ako prekrocene data v spravcovi. Ale ukazuje, to je podstatne. Nepohodlne to je akurat v tom, ze 1. dalsieho mesiaca sa to vynuluje,ale tak a+b= to vyriesi.
    Poděkovat autorovi 1
  • Přesně jak říkáš"lepší jak drátem do oka". Dotazoval jsem se u operátora, zda-li by mohl přesunout Zúčtovací období na standart od 1 dne v měsíci. Bohužel nelze. Ještě jednou díky za tuto možnost.
    Poděkovat autorovi 0
  • čím novější droid, tím větší sra..ka s tunou balastu. změnu zúčtovacího období jsem bral v minulých systémech jako samozřejmost. hlava mi to nebere. příště budu potřebovat apku na kontakty!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.