Huawei P8 - Májový/ květnový update GRA-L09C432B395

K dispozici je nový firmware pro P8 ze dne 24.04.2017 (zdroj info zde).

Tato aktualizace zlepšuje zabezpečení systému pomocí oprav zabezpečení Google.
[Optimalizace]
Zlepšení zabezpečení zařízení pomocí oprav zabezpečení Google.

Changelog:
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G985/g104/v83370/f1/full/changelog.xml

Link na stáhnutí:
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G985/g104/v83370/f1/full/update.zip

Instalace :
Zip rozbalit do složky "dload". Po restarte spustit update trojhmatem ("vol-" najednou s "vol+" a "power").

U mně instalace OK a vše funguje jak má.

«1

Komentáře

• Ještě než půjdu na aktualizaci, raději se zeptám. V současné složce "dload" mám ...394. Musím 394 odstranit, nebo stačí ji jen přepsat? Už si moc nepamatuji, jak jsem to vkládal. Díky za info.
    Poděkovat autorovi 0
  • odstráň a nahraj nový súbor
    Poděkovat autorovi 1
  • Instalovano a vse v poradku fungune.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bezpečnostní aktualizace, ale každá drobnost potěší :)
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 27. April
    tak nainštalovane rovno z B393, fajn funkcia ochrana zraku len čo ma prekvapilo instalacia sla len z sd karty z vnutornej pamate to neslo každopadne pochvala ze huawei nezabudol na p8
    Poděkovat autorovi 0
  • Hotovo. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Na stánkách píší následující:
    Tato aktualizace zlepšuje zabezpečení systému s bezpečnostními záplatami Google.
    [Optimalizace]
    Vylepšené zabezpečovací zařízení s bezpečnostními záplatami Google.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel7  
    upraveno 28. April
    aleexis napsal(a):

..každopadne pochvala ze huawei nezabudol na p8

Nezabudol? Tak jakto, že na webu je stále rok stará 321...? Totéž OTA. No pro mě je tohle jasný signál a do rodiny další telefon již Huawei nebyl.
    Poděkovat autorovi 0
  • To ze sk/cz podpora to ma na haku je druha vec ale huawei ako taky soft robi a to je podstatne
    Poděkovat autorovi 0
  • Chápu, bylo to spíš takové popíchnutí, protože 90% zákazníkům je na nic, že Huawei něco "robí" když to dál prostě neuvolní oficiálně. Ale to je pořád dokola, podpora CZ je tragédie a odpovědi které dávají jsou "nevíme".
    Poděkovat autorovi 0
  • A pokud nevíme, máme si vymýšlet nebo tipovat a pak termíny posouvat? Pokud pro vás nevíme není odpověď, pak chápu, že máte problém...
    Poděkovat autorovi 3
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

A pokud nevíme, máme si vymýšlet nebo tipovat a pak termíny posouvat? Pokud pro vás nevíme není odpověď, pak chápu, že máte problém...

A zkoušeli jste se zeptat na "centrále" Huawei??? Pochybuji, že centrála by českému zastupitelství také řekla "nevíme" ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel nevíte, jak uvolňování firmware probíhá (což vám nemohu vyčítat), tím pádem se ale těžko k tomuto můžete vyjadřovat (a není to urážka, je to konstatování faktů) smysluplně.
    Poděkovat autorovi 2
  • geraltdi napsal(a):

Jozef_HuaFan napsal(a):

A pokud nevíme, máme si vymýšlet nebo tipovat a pak termíny posouvat? Pokud pro vás nevíme není odpověď, pak chápu, že máte problém...

A zkoušeli jste se zeptat na "centrále" Huawei??? Pochybuji, že centrála by českému zastupitelství také řekla "nevíme" ...
    Na centrále určitě mají jednoho člověka, který jen čeká na to, až se někdo z České republiky zeptá. To jsou zase moudra...
    Poděkovat autorovi 0
  • To Jozef_HuaFan:
    Jako zákazníka mně ani tak nezajímá jak probíhá uvolňování firmaware, ale to, že pokud chci získat aktualizace, tak musím hledat sám. Tento přístup bohužel odradí stávající zákazníky i když je to skvělý telefon.

To Pavel:
    Moudro je Vaše reakce na můj dotaz. Je přeci normální, že když lokálka něco neví, tak se zeptám na centrále. Pokud je to lenost nebo cokoli jiného, tak to jen dává obraz o tom jak to s tou starostlivostí o zákazníka ve skutečnosti je.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, "nevíme" není odpověď, to se učí i v hodinách managementu. A ještě smutnější je fakt, že poslední uvolněny fw b321 pro P8 je rok starý. A ono rok něco nevědět... well played Huawei.
    Poděkovat autorovi 2
  • Ahojte podla firnware finderu uz je vonku B397, changelog uvadza len bezpecnostne zaplaty google, ked bude cas skusim ho nahodit.
    Poděkovat autorovi 3
  • Aktualizace na B395 mi dnes přišla přes OTA. Na telefonu byla ručně nainstalována B394.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano i mě včera přišla sama a na telefonu byla ručně nainstalována B394...... vše v pohodě děkuji. ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • A ten kdo má OTA B321 tak nic... takže máme milý Huawei dělat co? Ručně přeskákat až na 394 a pak se milostivě dočkáme 395? To je bordel, to je bordel.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale ne, stačí nahrát jen následující firmware B370, všechny ostatní pak dorazí coby OTA...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.