FIRMWARE B380/381

11617181921

Komentáře

• Ahojte. Neviete ci sa nahodou chysta nejaka aktualuzacia? Uz by sa patrilo nieco poriesit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Měla by být už velmi brzy
    Poděkovat autorovi 1
  • Mít brand je za trest, aktualizace nikde :D ale jsem strašpytel tak zatím debrand nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • Soptiiiik napsal(a):

Mě třeba vadí neustále se opakující problémy se startem fotoaparátu.... již jsem prošel všemi možnými způsoby mazání (jak v programu, tak v systému) ale výsledek je stále špatný. Po dvou spuštění se fotoaparát spouští 10 vteřin. To vážně není v pořádku. Upozorňuju že jsem dělal čistou instalaci, prošel jsem fórum a našel několik návodů na nápravu, ale prostě nic nefunguje, resp. funguje první dvě spuštění.

Naprostý souhlas a nejsi jediný co má tyto problémy, dělá mi to přesně co popisuješ a zkoušel jsem taky vše a nic nepomáhá. Jediné co trochu pomohlo je jiná aplikace na fotoaparát, Aktuálně používám Snap camera HDR, ale mám odzkoušeno i Footej camera a ProShot, jenže problém je že když chci foťák zapnout rychle z lockscreen tak to vždy zapíná tu defaultní huawei foto app a trvá to třeba jak píšeš 10 sekund a než se zapne foťák tak kolikrát už není co fotit, takže bych v ten moment mobil nejraději rozdupal... stalo se mi to už několikrát :/ tak snad to opraví

Btw dělá to ale jen někomu, přítelkyně i kolega z práce mají taky P9 lite jako já a těm se foťák s defaultní foto app zapíná téměř ihned i na několikátý pokus :(

Poděkovat autorovi 0
  • Zkusil bych postup, ktery jsem videl v sekci P9 a od te doby pouzivam. Dowgrade na A6, pak wipe cache + factory reset, a teprve po "wajpech" absolvovat update na Nougat. Uvadel to tam jako vlastni zkusenost hanni myslim. ( A mozna bych se zastavil na 370/371, kdyby to na tom FW slapalo. )
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě zkusím vydržet na update který by měl být brzy jak píše Jozef a pokud to ten neopraví tak zkusím ten downgrade na A6 jak píšeš. Ale je to k nas*ání, měl jsem P8 lite který dostává téměř každý měsíc alespoň bezpečnostní update dodneška, ale kvůli snímači otisků prstů jsem přešel na P9 lite, na který Huawei opravdu dost se*e oproti P8 lite který je o rok starší a i když má slabší výkon tak mi přijde že je svižnější, už jsem i přemýšlel že přejdu na neoficiální Lineage, ale ten má zase jiné bugy :D
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    cau no me prisla ta zakladni verze A7 lepsi nez ta 380 , u vodafonu je to b332 .
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen doufám, že brzy zas nebude půl roku :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pol roka je malo...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. August
    A jak vam funguje sprava Ram pameti? Rozjedu si v aute google maps, spotify, a kdyz mi nekdo zavola pres google duo, nebo zacnu vyuzivat google asistenta, tak se to totalne zaseka a postupne to nahodne vypina aplikace..

Premyslim, ze ten telefon kuli tomu dam pryc. Tak ted premyslim, jestli cekat na aktualizaci?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Správce paměť úplně po.. co chci aby se mi zavřelo se mi občas zavře a co nechci tak se zavírá furt dělá si to co chce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedine zmrazit nebo odinstalovat Power Genie. (Navrhli to skutecne "genialne" soudruzi). Ta likvidace vyzaduje root, ale je to ucinny postup .
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. August
    A zase ten root :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. August
    Jak to zmrazit? Testl bych...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. August
    Proto to píšu. Sem to vůbec nepatří a už vůbec, aby to dělal někdo, kdo nemá ani šajnu jak na to. Kdyžtak si pište do zpráv, ale ne sem. Už tu bylo takových diskusí zahlcených tím, jak někdo chtěl udělat root, pak si pohrát s telefonem a bum, ani nevěděl, jak pak nahodit systém zpět. Poznatky k B380 jo, ostatní ( mimo téma do zpráv ) ať tu je pořádek. Díky :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja nepropaguju root, byla to reakce na problem. Problem ve spojitosti s B380, tam kam to mam napsat? Do klubu?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 14. August
    Každopádně, me to dela i na telefonu bez spustenych dalsich aplikaci po restartu. Jako kdyby vic proste neudrzel..

Nevim, jestli se chapeme? Pada mi to se zaplou obrazovkou a spustenejma aplikacema. Proste pustim treba 4 app naraz a jede to, sice s lagama ale jede a treba po pul hodine si to ukonci mapy a pak je to hned znovu zapne, najde si to trasu a da znova navigovat, akorat pod tou zatezi to trva treba dve minuty. Ve meste to znamena, ze musim zastavit, nebo jedu nekam do haje. Nebo mi v te chvili zavola nekdo pres google duo a nez se mi prepne aplikace na duo a prijem hovoru, stihne to uz dotycny polozit. Takhle je to pomaly. Vse s rozsvicenym displeiem na napajeni.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sekání až takové jsem nezažil. Ano, mě to pořád ukončuje aplikace, které nechci ( vlastně všechny ) ale jinak když je to udrží, tak přepínání mezi nimi je celkem rychlé.
    A ten root jsem myslel návody jak na něj a podobně. Ne to, že sem nemůže člověk napsat slovo root :smiley: Sorry, jestli si to zle pochopil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jste schopni nekdo zapnout na pozadi call recorder, spotify, dat si nekam navigovat, zapnout messenger, refreshnout prijem emailu, zapnout nejakej car dashboard a v teto chvili zkusit uskutecnit hovor pres google duo a napsat svoje poznatky o rychlosti? Zda je to vada nebo vlastnost?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. August
    Tak to bys chtěl vážně moc. Já jsem rád, když zapnu Chrome a nevypnou se mi SMS :joy: Ještě mi totálně žere, že zapnu Messenger, dám ho na pozadí a on se vypne. Když ho chci zapnout přes poslední spuštěné aplikace tak ho to úplně vymaže a já ho znovu musím zapínat přes ikonu. Huawei totálně spackal Nko a divím se, že už pár měsíců nic. Žádné info, žádná oprava, nic. Dva roky stará P8 Lite má lepší podporu než tenhle telefon..
    Jozef, co ty si myslíš - dá Huawei konečně ven kódy pro Kirin? Vážně bych v tom telefonu rád viděl pořádnou Rom :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.