Huawei MediaPad M3 s Androidem 7.0 Nougat

2456710

Komentáře

• lub  
    upraveno 29. May
    ano dá a sedmička je zase o něco lepší systém
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan jak to vypadá s aktualizací? Květen se s námi loučí a zatím žádné info? :) Děkuji za odpověď.
    Poděkovat autorovi 1
  • V tuto chvíli bohužel ne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už je červen a u mě bohužel také ne. Snad do podzimu to klapne ☺
    Poděkovat autorovi 0
  • použij Firmware Finder a nečekej, zabere to pár minut...
    Poděkovat autorovi 0
  • Moc díky, ale připadá mi zbytečný instalovat něco přes Finder, když si to tablet může nainstalovat sám přes svůj server. Počkám si až mi to sám nabídne. Pak nebude něco fungovat a hodím to do kopru
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to na tobě, ale FF bych se nebál, na aktualizace zvláště ty pro EU můžeš mocccc dlouho čekat
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes mě přišel gold s LTE a také starý sw.
    Poděkovat autorovi 0
  • lub  
    upraveno 10. June
    nova verze 2017.06.06 BTV-W09C100B302 nedaří se mi ji flešnout. po stažení a nainstalování 100% vždy skončí hláškou nezdařilo se ověření.. zkousel někdo? vím, zřejmě zbytečná otázka stejně jako toto zbytečné, mrtvé forum..
    Poděkovat autorovi 0
  • lub  
    upraveno 11. June
    Jeden dva příspěvky za týden to je život?. Dotazy bez odpovědí.. Mrkni na miuios od xiaomi.. týdenní aktualizace, vždy někdo poradí. Zkrátka tam to žije.. a je to škoda, emui mi připadá vymakanější něž miui..a founi výborný.. jen ta podpora jaksi drhne.. už víš proč mrtvý?
    Poděkovat autorovi 0
  • To je relativní, mrkni do mobilů, tam to žije , je jich více typů a tablety fakticky dva .
    Poděkovat autorovi 0
  • Zakúpil som tablet Huawei MediaPad M3 LTE verziu a mám v ňom Android 6, verziu B010. Chcem sa spýtať, či existuje niekde návod čo presne mám vo FF stiahnuť a či mi potom budú chodiť OTA aktualizácie. B303 Full OTA je tam 2x a ja nerozumiem prečo :smile:
    Screenshot_2017-06-13-10-22-23.png
    1600 x 2560 - 303K
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Mám obavu, že FF ti nepomůže na android 7 B303 to skončí neověřeným(nepodepsaným) balíčkem. Asi budeš muset čekat na oficiální OTA aktualizaci. Proč jsou tam dvě a někdy více přesně nevím (asi více verzí někde stažených z Inetu) . Ale nebál bych se vyzkoušet obě, třeba je jedna z nich huaweiem podepsaná a pak by to mohlo proběhnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Aha, takže update z verzie B302 by prešiel, ale upgrade z A6 na A7 nie. Rozumiem tomu dobre? Je správny postup ísť cez verziu B301? Alebo sa to cez FF vôbec nedá? Nemám s Huawei skúsenosti a nerád by som mal z tabletu ťažítko :smile:
    Díval som sa na video a tam mu update na B303 prešiel. Je pravda že to robil na tabletu kde ho už mal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dá se to, ale jak píši Huawei od androida 7 zavedl u aktualizací jejich certifikaci neboli oficiální podepsání balíčku, a pokud není tak ti ani FF nepomůže sice určený balíček stáhne, ale neověří se v mobilu(tabletu) a systém ho smázne ho a nenainstaluje. To však neplatí u všech balíčků u FF, některé tam vložené jsou podepsané a půjdou nainstalovat, ale který to je či jestli to některý z nich je tam u FF se nedá poznat, musíš je zkoušet nebo číst diskuze nejlépe na XDA, kde o tom lidi píší . Já mám taky LTE verzi ale global C233 a tam mě android 7 přišel s OTA aktualizací ..C233B338, později zaktualizovaný na B339 .
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Ja mám verziu BTV-DL09C100B010. Pokaziť sa teda nič nedá, maximálne sa teda môže stať že sa fw stiahne, reštartuje do update módu kde zistí že je nepodpísaný a zmaže ho. Následne zase nabehne A6. Je to tak? Ide mi len o to, aby sa nestiahla verzia, ktorá nie je pre tablet určená, čo asi FF nedovolí. A predpokladám že tablet nenainštaluje. A OTA by mali potom normálne fungovať. Ja by som kľudne počkal na oficiálny A7. keby niekto bol schopný dať termín kedy bude.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Neměj strach, jinou než pro tvůj tablet FF ti nenabídne a ani do upgrade modu se případně nezrestartuje, před tím po stažení se hned ověřuje pravost balíčku a pokud není podepsaný nahlásí tito a smaže ho. Zaručený termín ti nikdo neřekne .
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedná drobné upozornění - může se stát, že Firmware Finder nepošle korektně celý update a nestáhne se datová část, z čehož pak jsou problémy. Takže úplně nesouhlasím s tím, že je to bezpečné na 1000 procent. Na 99 ano, al mezera pro chybu tam je...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.