Huawei MediaPad M3 s Androidem 7.0 Nougat

1457910

Komentáře

• C233 bych určitě nenazýval globální verzí :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Globálna LTE verzia C100. A dik za toho chalana, tak ma už nikto neoslovil tak 30 rokov
    Poděkovat autorovi 0
  • Včera se mě nabídka aktualizace na BTV-DL09C100B303, vše proběhlo v pořádku, kromě toho že to chtělo nesmyslně při restartu PIN k SIMce.
    S aktualizací se přestala plynule hýbat BT myš, takže je mi k ničemu a jsem tam kde jsem byl.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. September
    tgriger napsal(a):

Globálna LTE verzia C100. A dik za toho chalana, tak ma už nikto neoslovil tak 30 rokov

U mě podobně :smiley: Nebudu se dále hádat, ale C100 european a C233 Chinese :smile:

Poděkovat autorovi 1
  • Meggy skusal si obnovit tovarenske nastavenia?
    Poděkovat autorovi 0
  • To nezkoušel. Nechci zase o vše přijít. Zkusil jsem ji odebrat a zase spárovat ale to nepomohlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Při takto velké aktualizaci se reset hodí, může (al nemusí) pomoci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pokud bych měl o vše přijít a ještě si nepomoci tak bych to radši potom prodal .
    Počkám týden jestli nepřijde nějaká oprava jak to tak bývá u všech výrobců.
    Poděkovat autorovi 0
  • Upřímně na toto určitě takto rychle oprava nepřijde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Meggy sprav si zalohu a urcite obnov system ja robim factory reset vzdy po velkej aktualizacii systemu. Ja som maximalne spokojny s aktualizaciou. A tablet by som nemenil alebo nepredaval minimalne 2 roky fakt ma vykonu dostatok a nikdy ma nesklamal :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Sonny i Samsung poslali do deseti dnu opravny path nového androidu tak budu doufat.
    Záloha me moc neřeší instalace. No ještě to promyslím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to se určitě nedočkáš, factory reset je super nutnost u takto důležitých aktualizací, věř mi . Zálohy má Huawei super zmáknuté a mi to trvá max. 3. hoďky do původního stavu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nikdy jsem je nedělal na fonu a vždy vše fungovalo, na ipadu 8let starého to samé tak že by zrovna u Huaweie to bylo nutnosti ?
    Ještě to pochopim u pomalého staršího fonu/tabletu, ale u pár měsíců starého tabletu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já třeba reset taky při aktualizaci nedělám, ale pokud něco nefunguje, tak je to první věc, co by člověk měl zkusit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Koukám,že jsou zde 5 až 6 měsíců staré komentáře. Mám M2 a uvažuji o M3,ale nevím,jestli už je oficiálně na androidu 7. Jestli ne ,poradí mi někdo,jak si stáhnout testovací verzi ? Jsem I.T. amatér,ale jde mi pouze o android 7.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. October
    Tomtomtom napsal(a):

Koukám,že jsou zde 5 až 6 měsíců staré komentáře. Mám M2 a uvažuji o M3,ale nevím,jestli už je oficiálně na androidu 7. Jestli ne ,poradí mi někdo,jak si stáhnout testovací verzi ? Jsem I.T. amatér,ale jde mi pouze o android 7.

Testovací verze je nesmysl, jinak M3 už jede oficiálně na androidu 7, ale pokud si ho nyní koupíš bude pravděpodobně se šestkou a sedmička by se ti měla nabídnou při aktualizaci systému. Každému se sedmička nabídla nebo nabídne různě, podle toho jakou verzi (europe, global , asia atd.) budeš mít a ještě u LTE verzí záleží, jaký operátor ti ji prodá či jaký prodejce (alza, mall atd.) prodá. Mě se nabídla hned v dubnu, někomu květen-srpen někdo čeká do teď. Pak ještě existují postupy jako je placený FunkyHuawei server, zadarmo FirmwareFinder(problémy s certifikací) nebo různé přehrání bootloaderu a ruční nahrání oficiální sedmičky . To najdeš na XDA foru.

Poděkovat autorovi 1
  • Sedmička už je dostupná oficiálně (a ano, trvalo nám to dlouho, mrzí mě to).
    Poděkovat autorovi 1
  • Mě by zajímalo (bohužel tu informaci nemám k dispozici) proč je LTE verze tak výrazně upřednostňována s aktualizacemi před WiFi variantou. Pro LTE koluje již x aktualizací s aktuální úrovní zabezpečení (záplat) k srpnu, ale WiFi má květnové zabezpečení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám LTE a rozhodne nemám záplaty k Srpnu. Mám 05/2017.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže jak kde, protože na hodně tabeletech je už nabízena aktualizace B303 a někde už je dávno nainstalovaná :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.