Chybejici zive tapety

Zdravim vsechny majitele telefonu Huawei Mate 9, od soboty jsem rovnez jeho majitelem, zatim se seznamuju. Mel bych jeden dotaz. Ve vyberu tapet v sekci Online jsou Tapety a Zive tapety. Zive tapety jsou ale prazdne. Mam jednu oblibenou zivou tapetu kterou pouzivam uz snad 5 let a rad bych ji nadale pouzival. Zajimalo by mne, zda i ostatnim zive tapety chybi, mozna v jine verzi FW jsou - mam MHA-L29C432B156. Rozhodne se neradim k uzivatelum kteri neustale meni vzhled telefonu, pro mne je to pracovni nastroj, nic jineho.
Diky
Michal

Komentáře

• Tapety sú funkčné, si prihlásený cez ID? Možno len reset do výrobných nastavení.image
    Screenshot_20170508-210305.png
    1080 x 1920 - 1M
    Poděkovat autorovi 1
  • Musíš otevřít aplikaci HiCare a zde kliknout O mně. Pokud se ti zobrazí, že jsi přihlášen, tak ti následně najednou i živé tapety. Nevím proč to mají takhle divné nastavené. Asi Bug než záměr...
    Poděkovat autorovi 1
  • Diky za odpovedi. Prihlaseny jsem, ale stejne zadne tapety nevidim. Vubec nechapu co ma nejaky ucet co spolecneho s tapetami. No zatim jsem z celeho prostredi docela nestastny, snad jej upravim tak jak chci ja, ne jak chce vyrobce. Muzu se zeptat jakou verzi FW mate? Ja mam docela starou, ale zadna aktualizace se nenabizi. Telefon je kupovan u Alza.cz.
    Diky.
    Michal
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze stejna verze, divne. Asi zkusim hard reset, treba to pomuze, stejne jsem jej mel v planu. Zatim ale dojem z TOP modelu nic moc. Asi na SW Huawei docela kasle :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • B182. Tapety funkční i bez přihlášení k ID Huawei, Funkční přístup k Inetu . Tak si tu svoji oblíbenou stáhni z inetu nebo řekni, která to je a já ji zde vyvěsím v plné kvalitě nebo někde jinde :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Me to bez id nešlo, ale je divné, že ani v menu živých tapet neni možnost refresh či nastavení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odzkoušeno i klasicky přes nastavení, obrazovka, tapeta, změna tapety a online a jsou tam
    Poděkovat autorovi 0
  • Ted jsem si zkusil postup "klasicky" a taky jsem tam nemel jedinou zivou tapetu.... Pak jsem sel pres motivy a tam v pohodě. Pak znova postup "klasicky" a uz tam byly.... pak jsem jeste hledal jak smazat stazenou zivou tapetu, nakonec se povedlo ale user friendly to tedy neni
    Poděkovat autorovi 0
  • To klasicky jsem psal protože, že dle použitého launcheru se jiným postupem mění různé věci včetně tapet
    Poděkovat autorovi 0
  • Launcher nemá s tapetami nič spoločné. Cez aplikácie Motívy treba riešiť tieto veci.
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

Launcher nemá s tapetami nič spoločné. Cez aplikácie Motívy treba riešiť tieto veci.

To vím, nejsem IQ tykve . Ale přes app Motivy nemusíš měnit tapety, ale můžeš. Jde to i jinými postupy , cestami..... ju.

Poděkovat autorovi 0
  • Ještě upřesňuji, že večer jsem si s tím hrál a doopravdy ty živé tapety tam jednou jsou a jednou ne, ale celkově řečeno chvilku to trvá a nakonec se tam objeví :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • indy1369 napsal(a):

B182. Tapety funkční i bez přihlášení k ID Huawei, Funkční přístup k Inetu . Tak si tu svoji oblíbenou stáhni z inetu nebo řekni, která to je a já ji zde vyvěsím v plné kvalitě nebo někde jinde :-)

Zdravim,
    byl jsem par tydnu v zahranici, takze jsem resil jine veci, ale treba problem doresit. Huawei Mate 9 zatim nepouzivam, musim jej nejdrive nastavit. A to plati i o motivu. Bohuzel zive tapety se mi stale nezobrazuji. Nepomohla ani aktualizace na verzi B182, mimochodem ta se mi nabidla hned, jak jsem se v zahranici prihlasil do site mistniho operatora, asi jsme jako zeme nekde na chvostu seznamu zemi, ktere aktualizace dostavaji.
    No ale zpet k zivym tapetam. Nasel jsem na Internetu par apk, ale nefunguji. Bud nejdou nainstalovat vubec (balicek je poskozen) nebo nefunguje animace a ziva tapeta se zobrazuje jako staticky obrazek. Chtel jsem si ji stahnout od kolegy ktery ma G8, ale v adresari HWThemes nejsou. Nevite kde je najit?
    Diky
    Michal
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. June
    udělals kompletní factory reset po instalaci B182 ? Jest-li ne, tak ho udělej !
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano udelal, ale zadna zmena. Zive tapety stale nikde. Ja vim, je to blbost, ale proste jsem na ni zvykly. Jedna se o Phase Beam.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Na Play je ke stažení .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tribok.android.livewallpaper.icsclassic.lite&hl=cs

A když zagooglíš , tak je také na dost místech ke stažení v různých variacích. V mate 9 jsem tuto nenašel, jiné ano .
    Poděkovat autorovi 0
  • Samozrejme jsem hledal, vyzkousel jsem nekolik apk a mimojine i verzi z Google Play co jsi posilal, ale nefunguje korektne. Problem je ten, ze neni ziva, ale jedna se o staticky obrazek. Uz jsem to vicemene vzdal a zacal jsem si tvorit vlastni motiv. Opet jsem delal HR a zive tapety stale nikde. Huawei podpora mlci.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. June
    Je to teda bludný kruh, já se v nich včera hrabal, včera jsem do nich šel přes motivy, bylo jich tam dost vyjma tvé . Můj názor na živé je , že jsou hezké ale více žerou baterii a paměť.
    Poděkovat autorovi 1
  • No to je. Zarazi me, ze nekdo je ma a nekdo nema. Nenasel jsem je ani v adresari HWThemes u G8 kde jsou.

Jasne, tisic lidi, tisic nazoru. Zvyk je holt zelezna kosile. Pouzivam ji asi pet let a baterii ani pamet jsem nikdy neresil. Pameti bylo zatim vzdy dost, navic Huawei Mate 9 ma 4 GB a telefon stejne dobijim jak to jde.

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.