[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

1101112131416»

Komentáře

• No a dělal jste debrand? Instaloval se firmware dvakrát?
    Poděkovat autorovi 0
  • ano aj debrand a potom normal teraz som to skusal aj s VTR-L09C432B123 a stale to iste
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 6. September
    No jasné, telefón z Orange C109 a inštalovaný FW európsky C432. Treba zopakovať postup, ale nie cez update.bat, ale cez debrand.bat, aby došlo k zmene súboru oeminfo.
    Poděkovat autorovi 0
  • to som vsetko skusal a nepomohlo neviem ci toto chapem dobre
    "Restore OEMINFO now. ONLY CLICK ANY KEY YOU RESTORE USING TWRP"
    vie mi to niekto vysvetlit presnejsie
    Poděkovat autorovi 0
  • OEM info se instaluje pouze přes TWRP recovery. Takže když to odkliknes v PC (jakékoliv tlačítko) tak by se mělo v telefonu spustit TWRP (možná po restartu telefonu) a začít instalaci OEM infa (určuje Brand) Bude to asi rychlovka.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak som to v podstate pochopil spravne tak uz neviem cim to je ze to nejde
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

misanekx: Kľuuud, je to samozrejme tvoj súbor, len som ho zabalil priamo ako HWOTA a do ZIPu, ako to mám v návodoch zvykom. Je mi úplne jasné, že si ho upravil priamo pre P10.

Jozef: V návode na odblokovanie bootloaderu na to upozorňujem hneď v úvode návodu.

Hani dá se takhle i změnit singl sim na dual sim?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, tam je nutné použiť položku debrand, nie update. Testované to však nemám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně doporučuji návod používat jen na aktualizace, ten debrand vždy může být složitější :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • V tom debrande je navyše inštalácia oeminfo súboru.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vim, že se zde řeší P10, ale přidám zkušenost s P10 lite. Debrand v pohodě, ale při pokusu o pouhou záměnu OEM infa ze single na dual telefon umřel. (Zachráněno přes Huawei Multi Tool) Je tam nejspis provázanost s něčím dalším (asi vím s čím) Až se budu nudit tak se na testování opět vrhnu. Protože mě to samotného dost zajímá.
    Poděkovat autorovi 0
  • U P10 ale debrand pomocou HWOTA funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Však i já mám Debrand z C02 (Vodafone) na C432 v pohodě. Jen jsem zatím nerozhybal změnu ze single SIM na dual.
    Poděkovat autorovi 0
  • prosba o pomoc, zkoušel jsem u svého P10 upgradovat frimware na verzi VTR-L29C432B164 podle návodu, ale po aktualizaci jsem se dostal do stejného stavu jak tady popisoval Puppy https://drive.google.com/open?id=0ByY_hWPfEBkmN2FJUVlhaDZsODg můžete mi poradit co teď s tím ? předem děkuji za rady ..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, pustil bych komplet aktualizaci znova. Tahle chyba běžné naběhne pokud se nenainstaluje korektně komplet celý firmware. Stejnou věc jsem teď měl u P10 lite, ale už v pohodě. Každopádně ji odstranis i tím, že by jsi bez počítače stáhl a nainstaloval novější komplet fulltextu OTA přes firmware finderu. Nemusíš se bát, že by se s telefonem cokoliv stalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, tak se mi to povedlo, skončil jsem úspěšně ve 2 hodiny ráno :-), před tím než jsem udělal důležitý krok, jsem to instaloval asi 10x ale pořád to skončilo stejně.. Takže nejdůležitější k úspěšně instalaci bylo toto :
    1) postupovat podle návodu hanniho až po bod 6 ..
    2) potom přes POWER + tl. hl. + se dostat do TWRP, kde jsem udělal zálohu OEMINFO na SDkartu
    3) soubor VTR-L29C432.bin který je v HWTOA - oeminfo - VTR se v PC přejmenuje na oeminfo.emmc.win tak se totiž jmenuje záloha kterou jsem udělal na kartu ..
    4) vyndat SD kartu z telefonu a v PC přehrát na kartu do adresáře kde se udělala záloha ten náš přejmenovaný soubor ..
    5) vrátit SD kartu do telefonu a znovu a znowu přes POWER a + se dostat do TWRP kde se udělá ze zálohy obnova oeminfo
    6) podle návodu dodělat instalaci, já osobně jsem spustil internal_update i když to chvilku trvá tak potom po několika restartech se to povedlo :-)
    doufám že to někomu v budoucnu ušetří spoustu času.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak konečne sa to podarilo rozchodiť akurát že mám jedno sim verziu a ukazuje mi dve sim no čo už nechám to tak
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.