[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

2456718

Komentáře

• Co znamená velké zpoždění? Dva týdny?
    Poděkovat autorovi 0
  • Přes dva týdny už je ve světě B130, B126 ještě o něco déle. U nás B123. Je pravda, že já byl spokojený i s B113, ale spousta lidí řeší problémy třeba s baterií a díky pomalejšímu uvolňování OTA telefony například úplně zbytečně vrací do obchodu, nebo se jich zbavují po bazarech.
    Poděkovat autorovi 0
  • Práve sme s členom fóra Adamek2017 otestovali variantu návodu - inštalácia z PC (teda on testoval, ja som bol technická pomoc :smiley: ). Všetko prebehlo bez problémov, akurát oproti inštalácii z SD karty je treba počítať s dlhším časom inštalácie, nakoľko program HWOTA musí prekopírovať v bode E. všetky 3 súbory FW (cca. 3 GB dát) najskôr do telefónu, takže treba byť trpezlivý, nič nerobiť, nevypínať telefón, iba čakať. :smile:
    E. Please wait for upload files and don't press any key.

Copy update.zip file, please be patient and wait....
    3987 KB/s (2142480807 bytes in 524.751s)

Copy update_data_public.zip file, please be patient and wait....
    4091 KB/s (141890300 bytes in 33.864s)

Copy update_all_hw.zip file, please be patient and wait....

System update should start automatically. If system is bootloop, use "Vol+" and "Power" key to enter recovery and select both "Wipe cache partition" and "Wipe data/factory reset".

Press any key to continue . . .
    Poděkovat autorovi 1
  • Koukám, že jsme instalovali ve třech :smiley: Tak alespoň další úspěšný update ukázal, že se není čeho bát :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Chalan si to dobre všetko poistil.. :mrgreen: Ale som rád, že to všetko dobre klaplo.
    Poděkovat autorovi 1
  • Přesně tak, příště už může dalšímu radit on :smile: Myslím, že další update bude ke stažení co nevidět. Ideální je udělat si zálohu přes aplikaci, nahodit firmware a pustit obnovu. Pak je to bez starostí. A zbytečného zdržování s ruční instalaci všeho co v telefonu bylo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja riešim zálohu cez HiSuite v PC..rýchle a spoľahlivé.
    Poděkovat autorovi 1
  • Taky jsem používal, ale momentálně to házím raději na SD ať nemusím mít závislost na PC. Ve finále to funguje tak nějak asi stejně. Karty mám ty nejrychlejší co na trhu jsou a hlavně mraky a mraky volného místa. V jednom telefonu mám 64GB a do P10 jsem dal 128GB. Necim je zaplnit musím :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Včera večer jsem updatoval na B130 podle místního návodu a vše šlo ok, sice až na podruhý, ale asi jsem někde udělal poprvý chybu. Moc díky pánové (hanni a misanekx) za souhrn informací a perfektní popis kroků!
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 11. May
    Tak a máme tu nový firmware B133. Do večera nahodim. Postup zcela stejný jako B130. Jen opět stáhnout firmware a prejmenovat. Linky dodám, teď nemám moc čas surfovat po netu. Jinak před instalací můžete udělat samozřejmě zálohu všeho a po nainstalování pouze obnova a nemusíte se starat o nic "ručně"
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. May
    Ten B133 je zatím ke stažení pouze přes Funky Huawei, takže linky ke stažení zatím nejsou. Do večera snad budou. Ani firmware finder vám nic zatím nenajde
    Poděkovat autorovi 0
  • Do prvého príspevku doplnený FW B133 pre model L09.
    Poděkovat autorovi 1
  • @hanni Sakra, ty jsi ale rychlej :smiley: Dekuji za ostatní uzivatele :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Uz je ke stazeni i VTR-L29C636B133 (Asia), Takze pro nase VTR-L29C432B133 je to asi otázka minut az hodin :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Chci jen říct, kdo by si to chtěl dělat, mám Huawei P10 jsem ochotný pomoct jak s bootloaderem tak se samotnou instalací, stačí napsat zde do zpráv, a domluvíme se a rád pomůžu :)
    Poděkovat autorovi 2
  • OT: ač neofiko instalace nedoporučujeme, nic to nemění na tom, že mám radost, jak fungujete jako komunita :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. May
    Děkujeme :wink: Taky hodnotim HuaFan fórum jako jedno z nejlepších diskuzních fór, a ze jsem jich už prošel spousty :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda, ž se do těchto neofiko věcí taky nemůžu zapojit, někdy je to zábava :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak mám verzi 133 a zda se mi to stejné jako 126, na baterku je brzo jediný čeho jsem si všiml, že když restartuju mobil tak se zapne nfc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už se také těším, až zkusím nainstalovat a nestačím se divit, kolik verzí se začíná objevovat B126, B130 a nyní B133. Parádní podpora.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.