[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

1356718

Komentáře

• @Ardno Máš L09, nebo L29 a instaloval jsi pres Funky Huawei? Nějak totiž zatím marně hledám linky na download pro L29. Jinak už bych měl taky nahozeno :smile: A pro @Jozef_HuaFan, mě osobně právě taky dost baví různé pokusy a testování něčeho co ještě třeba nikdo jiný nezkoušel a nemá. Asi proto jsem šel doslova "po hlavě" do toho pokusu o manuální upgrade našich telefonů :smiley: Ted něco úplně mimo: Kdysi jsem jel do mercedesu ať mi odkoduji autorádio... Jejich odpověď byla "Za 1500kc" Tak a od té doby jsem si již i ty rádia doma začal odkodovavat sám :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ardno  
    upraveno 11. May
    Mám L29, jelikož potřebuju dvě sim a samozřejmě instalace proběhla přes Funky :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Ardno Já si to myslel :smile: Díky za info. Osobně už jsem Funky vzdal. Ten prográmek pro ruční update funguje výborně. Holt proti placenemu Funky bude vždy tak den zpoždění.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si totiž nechal ty kredity a jelikož jsem přeskočil 130 tak mi furt jeden zbývá :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud pojedou aktualizace tempem jako jedou teď tak ten poslední bude za chvilku fuč :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo to asi jo, mě jen vadí že mi to vymaže mobil ta ruční instalace.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stačí udělat zálohu a následně obnovu. Je to pohodlné, rychle a bezproblémové.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nějak se mi nechce úplně věřit že to vrátí mobil do 100%
    Poděkovat autorovi 0
  • Jelikož už jsem to párkrát zkoušel tak bych se toho nebál. Já osobně to dělám přes SD kartu, ale samozřejmě můžeš i přes PC (HiSuite)
    Poděkovat autorovi 0
  • Není to spíš o tom,že to látají horkou jehlou,a pak vychytávají chyby?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ardno napsal(a):

Jo to asi jo, mě jen vadí že mi to vymaže mobil ta ruční instalace.

Ver mi, že niekedy je toto veľká výhoda, začínať novým FW "na zelenej lúke", ako sa hovorí. Zo zálohy si ponahrávaš čo potrebuješ a telefón máš vyčistený od všetkých ostatných nepotrebných súborov. A nastavenie je otázkou pár minút.

Poděkovat autorovi 1
  • Ať hledám jak hledám tak zatím nikde žádný link na stažení B133 pro typ L29C432. Píšu to jen pro info ať víte, že jsem se na to hledání nevykašlal a nenecháváme si případně info jen pro sebe :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Keď bude, tak aj tu bude. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě je divný jen jedno, že tentokrát funky má něco co ještě nikdo jiný a nějak to trvá :smile: Ale co, kdo nechce platit tak si holt chvilku počká.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, pár dní už tady diskuzi sleduji. Dnes jsem se odhodlal vyzkoušet tento návod rovnou na rebrand telefonu a povedlo se. Z Vodafone verze jsem to předělal na VTR-L09C432B133. Vše funguje bez problémů. Díky za návod :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Super :wink: Dobré info pro ostatní. Já bohužel toto otestovat sám nemohl, mám od vyroby dualsim (volný prodej)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ardno  
    upraveno 13. May
    Tak mám verzi 133 a musím říct že proti 126 baterka lepší což je výborná zpráva
    Poděkovat autorovi 0
  • Pred par dnami mi prisla takato aktualizacia: Vlastna aktualizacia. Znamena to ze jo to fw od operatora alebo ako? Nerozumiem tomu kedze mam C432 co je pre europu. A pre operatora by to bolo oznacenie C150 nie?
    Ak Stiahnem poslednu ROM co je na zaciatku temy pre L09-C432B133 tak mi stale budu chodit "vlastne aktualizacie" alebo je to cista ROM?

imageimageimage
    Screenshot_20170513-080708.png
    1080 x 1920 - 123K
    Screenshot_20170513-080716.png
    1080 x 1920 - 117K
    Screenshot_20170513-080726.png
    1080 x 1920 - 142K
    Poděkovat autorovi 0
  • Priznám sa, že s takýmto niečím som sa ešte nestretol, ani som o tom nepočul. Telefón máš C432, čo je voľný predaj. Tá aktualizácia má veľmi podivné označenie, takto sa aktualizácie vôbec neoznačujú. Položka prispôsobená verzia (telefóny z voľného predaja túto položku nemajú) naopak hovorí o customizácii C150, čo je Telekom.

Zabudol si napísať tú najpodstatnejšiu informáciu - odkiaľ máš ten telefón? Od operátora? Z voľného predaja?
    Poděkovat autorovi 0
  • endva3  
    upraveno 13. May
    @hanni Telefon mam od operatora. Aktualizoval som cez OTA asi pre 2 tyzdnami na B123 a tato Vlastna aktualizacia mi prisla pred 2 dnami.
    Tiez ma to zarazilo ze mam oznacenie volny predaj a mam tam prisposobena verzia c150.
    Tiez nieco take vidim prvy krat.
    Ak by som nahral pomocou tohto navodu B133 tak sa zbavim tej "prisposobenej verzie" navzdy alebo je imei tel.v nejakej "databaze operatora" a pride mi opat tato vlastna aktualizacia?
    Mám použiť rebrand.bat alebo update.bat?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.