[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

1235716

Komentáře

• upraveno 14. May
    Chci se zeptat, pokud jsem si udělal ruční aktualizaci na B130 a dal bych mobil do továrního nastavení, tak bych tam měl tu předchozí verzi a byl by to opět čistý FW? Popřípadě jsou nějaké rozdíly mezi B123 a B130 reálné, které jste zaznamenali (ať už ve foťáku, výdrž baterie, atp.)? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, továrenskými nastaveniami tam nedostaneš predchádzajúci FW, iba vymažeš všetky nastavenia a aplikácie. Ak chceš predchádzajúci FW, musíš ho tam znovu nainštalovať.
    Poděkovat autorovi 0
  • @endva3 Nadšením z toho, že se mi to povedlo, jsem zapomnněl napsat, co jsem u rebrandu udělal jinak. Nejprve jsem podle tohoto návodu nahrál oeminfo na L09C432. Poté jsem místo FunkyHuawei eRecovery použil návod na první stránce. Napoprvé se to nepovedlo zcela správně, napodruhé už ale všechno v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. May
    Už jsem to tu psal, ty soubory OEM info jsem v tom našem programu umístil na 99% špatně. Jsou ve složce VTR a ten program s touto složkou neumí pravděpodobně pracovat. Protože tuto složku jsem proti původní verzi programu (na MATE9) vytvořil navíc. (Teda pokud si dobře pamatuju) :-D Možná vecer na to mrknu a popisu co kam umístit. Jsem teď na 14-nact dní služebně na Moravě a moc nestíhám
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě teď ten program funguje spolehlivě asi pouze na update.
    Poděkovat autorovi 0
  • Misanek - já bydlím na jižní Moravě, kde tě najdu? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Momentálně Vyškov :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Momentálně Vyškov :smiley:

Až budeš Hodonín, Kyjov, Bzenec, Veselí, takto nějak, tak dej vědět :D. Btw. co ten firmware pro nás L29C432 (B133) ? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • FW stále nič...

Ináč čo sa týka umiestnenia oeminfo, tak aj u ostatných verzií programov, ktoré sa ku mne dostali sú umiestnené v zložke VTR..ale tie verzie sú trochu ináč upravené špeciálne pre P10. Keď budem doma, pozriem sa do tých bat súborov, ako sú tam cesty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Verze L29C432 zatím stále není ke stažení. Dnes se ukázala sice další distribuce, ale pro nás holt vyjde asi jako poslední :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • endva3  
    upraveno 15. May
    Tak jedine čo som si všimol na B133 je že notifikácie-konkrétne viber upozorňuje potichu. Na B133 som tento problém nemal.
    Proste keď som pridal hlasitosť vyzváňania tak sa zvýšila aj hlasitosť notifikacii. Teraz ak pridám hlasitosť zvonenia tak viber oznamuje potichu. Až keď tam zvonenie na max.vtedy je to hlasnejšie.
    S inými oznámeniami nieje problém. Len pri viber.
    Poděkovat autorovi 0
  • Môžem podľa tohto návodu nahrávať ľubovoľný fw? Teda môžem urobiť aj downgrade?
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ to telefón umožní, tak áno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnes to skúsim lebo som zistil že aj budík zvoní potichu aj keď je nastavený na max.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak som urobil downgrade na B123 a notifikacie funguju normalne.
    Po nahrati FW nastal bootlop a musel som urobit v recovery factory reset. Potom tel.nabehol.
    Hned po nabehnuti mi vzskocila opat tak hlaska na vlastnu aktualizaciu od telekomu
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. May
    Na funkyhuawei právě přidávají možnost zakoupení jednoho a dvou kreditů. Do teď šlo nejméně pět. Takže pro toho kdo nebude chtít čekat na možnost instalace FW zdarma by instalace nového firmware​ měla vyjít cca 160kc. Asi jim to lidi přestali kupovat, když najednou dávají takovou možnost.
    Edit: píšou, že je to dočasná nabídka.
    Osobně si myslím, že ji nechají na stálo :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže edit druhy. Funky zdražil a pokud koupíte pouze jednu instalaci tak je za 16USD. Se asi zbláznili. Dvě jsou za 23USD. Pět zůstalo nadále za 31USD.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je dobrá zlodejina :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • To teda, akorát je vážně super, že máme sice instalace zdarma, jen ten firmware nemáme kde stáhnout :smiley: L29C432B133 stále nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Ta cena fakt není lidová no...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.