[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

13468918

Komentáře

• Nemáte čo ľutovať že nemáte B133 pre dual sim. Ja som ju nahodil (L09) a mal som problém so slabým zvukom notifikácii tak išla hneď preč.
    Poděkovat autorovi 0
  • No ona ani B130 není lepší než u nás oficiálně uvolněná B123. Sice nemám absolutně žádný problém, ale na B123 jsem měl například podstatně vyšší výkon v AnTuTu. Začíná mi osobně připadat to stejne co už tu někdo napsal, že jsou to zatím nějaké beta verze a nejsou úplně vychytane. Asi udělám brzo downgrade a budu již instalovat pouze oficiální OTA updaty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Niekde na zahraničnom fóre som čítal že tieto LEAK fw sú len nejaké testovacie verzie.
    Tiež som sa vrátil na B123 a budem čakať na OTA :smile:
    Nenašiel sa tu ešte nikto kto by skúšal z L09 prehrať na L29?
    Poděkovat autorovi 0
  • U B133 to přímo na webech uvádějí, že sice official update, ale opravdu BETA. Takže se taky vratim. B123 funguje špičkově.
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

U B133 to přímo na webech uvádějí, že sice official update, ale opravdu BETA. Takže se taky vratim. B123 funguje špičkově.

Když mám B130 tak je to official v pohodě ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak B130 nemá žádné problémy. Jediné co mě u ní štve je, že mám podstatně menší skore v tom hloupém AnTuTu. Na B123 jsem měl 151tis bodů a na B130 jsem rád za 120tis. Samozřejmě to není nějak směrodatné, telefon funguje super. Ale i tak mě to štve a dnes večer to vrátím zpět na oficiální B123 a další updaty budu asi instalovat pouze přes OTA. To, že ruční instalace funguje máme ověřené, takže můžeme kdykoliv nahrát jakýkoliv firmware, který je ke stažení. Jak jsi zde již asi četl tak B133 stojí za houby kvůli hlasitosti notifikaci. Výkon nevím, neměl jsem bohuzel možnost změřit.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. May
    A oficiální B123 opět musíš nahrát ručně, jako při aktualizaci na B130 ? Je nějaký rozdíl mezi B130 a B123 ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nahraje se úplně stejně. A rozdíl? Tak hlavně asi v tom naměřeném výkonu. Jinak výdrž baterie mám v podstatě stále stejnou už od B113. Rychlost telefonu při používání taky není nějak rozdílná. Klidně můžeš nechat B130. Jen ta B133 má problém s hlasitosti notifikaci. Myslím, že do týdne vyjde další aktualizace, ale já už se rozhodl pro návrat na B123 a další aktualizace pouze ofic OTA od Huawei. To co je ke stažení kdekoliv mimo jsou v podstatě vše beta verze. I když nemusí mít nutně problémy.
    Poděkovat autorovi 0
  • Edit: Možná se mi to jen zdá, ale na B130 bych řekl, že je ještě rychlejší odmykání čtečkou. Jinak žádné další klady nemá.
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Nahraje se úplně stejně. A rozdíl? Tak hlavně asi v tom naměřeném výkonu. Jinak výdrž baterie mám v podstatě stále stejnou už od B113. Rychlost telefonu při používání taky není nějak rozdílná. Klidně můžeš nechat B130. Jen ta B133 má problém s hlasitosti notifikaci. Myslím, že do týdne vyjde další aktualizace, ale já už se rozhodl pro návrat na B123 a další aktualizace pouze ofic OTA od Huawei. To co je ke stažení kdekoliv mimo jsou v podstatě vše beta verze. I když nemusí mít nutně problémy.

Takže, když si nechám B130, a počkám na oficiální OTA aktualizaci od Huawei, tak mi normálně přijde, že ano ? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Samozřejmě, ale nesmíš se divit, že budeš prostě nějakou dobu čekat. Klidně měsíc, klidně dva. Ale nemusíš nic řešit. Až přijde tak přijde. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 18. May
    A ty když si tam dáš nazpět B123, tak vlastně taky se může stát, že budeš čekat měsíc / dva, že ano ? (Volný prodej)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud si ten telefon ještě tak dlouho nechám tak čekat budu :smiley: S P10 jsem strašně moc spokojenej, ale možná budu mít možnost velmi výhodné nabídky na S8. Uvidím, spíš zůstanu u P10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze downgrade na B123 bez problemu. Pouze po naflashovani zustal telefon v Bootloopu. ale po naslednem tovarnim nastaveni a smazani cashe vse zcela OK a telefon bezi "jak z praku" :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak to tak vidím, tak jsem rád, že zůstávám u B123, nicméně tipuji, že během dvou týdnů se dočkáme další aktualizace, která zároveň přinese novější bezpečnostní záplaty s datem zabezpečení duben (květen). Jinak stávající software funguje pěkně, za sebe jsem spokojený.
    Poděkovat autorovi 1
  • @MichalKostka Na funky Huawei je už B134 :smile: Ale já na to kašlu, jsou to vážně jen neveřejné beta verze
    Poděkovat autorovi 0
  • Dlouho nebyla OTA, tak snad se brzy dočkáme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Funky se objevila verze 137 tak ji dnes nahodim a podám report.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak už na naše P10 existují i nějaké Custom ROM. Tato zřejmě nebude špatná: https://forum.xda-developers.com/p10-plus/help/flashed-kangvip-rom-b137-t3597050
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie je to čínska ROM? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.