[ROM] Firmware pre Huawei P10 a postup inštalácie do telefónu

145791016

Komentáře

• Čína to je, ale android je multi jazykový, takže by měl mít CZ. Někde tam psali, že jde pro všechny P10/plus. Dal jsem to sem ať víte, že už ani na Huawei developeri nekaslou :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: do P10 Plus jsem teď nahodil B133, tak jsem zvědav, musím se konečně vrhnout na pořádné testování
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx: Veď v pohode, poznám čínsku KangVIP ROM, sám som ju mal kedysi v P9. Je to dobrá ROM, len u čínskych ROM je problém s push notifikáciami u messengerov a emailových klientov. Pokiaľ nie sú uzamknuté v pamäti, vypnú sa a notifikácie nechodia.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pár dní používám verzi B137 a musím říct že zatím nejlepší systém na baterii.
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za info, já mám baterku velmi dobrou i na B123, takže pokud B137 bude ještě lepší, je to super.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ardno napsal(a):

Tak pár dní používám verzi B137 a musím říct že zatím nejlepší systém na baterii.

Díky za postřeh, už bych měl najít čas na důkladný test...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám dotaz, je možné u P10 udělat ze singelsim L09 dualsim L29? Upravoval jsem takto P8 Lite a P9 Lite 2016, ale u P10 nmohu najít žádný návod. Děkuji za zprávu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jde, už se to tu řešilo. Jinak nejvíc návodu je na XDA.
    Poděkovat autorovi 1
  • Debrand na dual SIM je možný podobným spôsobom cez program HWOTA ako update, ale hrozí tam veľké riziko,že druhá SIM nebude fungovať. Preto som to tu ani nezverejňoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • @hanni, to že po debrandu nebral telefon SIM byl spíš ojedinělý případ, řešilo se to na funkyHuawei. Každopádně pokud by se toto stalo tak stačí přehrát firmware znovu na distribuci C636 a vše bude OK. Mě spíš udivuje, že od té doby co se "proflakla" metoda ručního update u P10 tak nejde nikde stáhnout nic nad B130 pro L29C432.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Ardno napsal(a):

Tak pár dní používám verzi B137 a musím říct že zatím nejlepší systém na baterii.

Díky za postřeh, už bych měl najít čas na důkladný test...
    Dočkáme se další OTA aktualizace v dohledné době?
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx: riešil som to tu cez správy s jedným užívateľom, ktorý to robil a odišli mu obidve SIMky. Neviem ako to skončilo,asi dal telefón do servisu,alebo cez Fanky..neviem.

Rozhodne tento spôsob debrandu neodporúčam a nie je bezpečný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Máš samozrejme pravdu, lepší asi toto zatím neřešit. Člověk se snaží pomoct a ve finále to ještě bude na něj :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne tak. Nerád doporučujem niečo, čo nie je 100% funkčné, aj keď vždy sa môže niečo pokaziť. Každopádne všetky úpravy si užívateľ robí na vlastné riziko a znáša si následky. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Jde, už se to tu řešilo. Jinak nejvíc návodu je na XDA.

Děkuji všem za rychlou odpověď, chápu že se jedná o ztrátu záruky a velké riziko, Mohu se zeptat jestli neposkytenete link na debrand? Na XDA jsem našel u P10 Plus link na postup pro Mate 9, ale potřeboval bych funkční návod pro VTR-L09 (nevím jestli je daný postup aktuální i pro P10) - https://forum.xda-developers.com/mate-9/how-to/guide-mate-9-flash-update-package-t3593108/page43

Ještě jednou díky, návod prostuduji a pak se rozhodnu jestli půjdu do rizika. Nebojte, v případě failu Vám tady berečet nebudu :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro P10 si stáhni ten prográmek co je na ulozto. Je oproti tomu z XDA upravený pro P10 (jiné recovery a jiné TWRP. Pak stáhni software pro L29, prejmenuj a místo update dáš debrand. No a na konec se začni jen modlit :smiley: Proces trvá cca 12-nact minut, nic neprerusuj a neodpojuj.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na funky sa objavil fw s VTR-L29C432B150 som zvedavy ci je to opat beta
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na Funky už je ke stazeni B150 a pro normálního uživatele stále B123. Chtělo by to ty aktualizace vážně trochu popohnat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. June
    Koukám, že jsme psali dva stejný příspěvek ve stejnou dobu :smiley: Myslím, že tohle podle čísla beta nebude. Teď už jen čekat a čekat, nebo platit a necekat :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No ja by som pockal. Najprv necham komunitu to overit ci sa to oplati aktualizovat :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.