Huawei Mate 9 Porsche Design test výkonu

upraveno 15. August v Huawei Mate 9 Pro
Huawei Mate 9 patří k nejvýkonnějším telefonům současnosti, mně se ale podařilo na krátký test získat také model Huawei Mate 9 Porsche Design, tedy limitovanou edici tohoto přístroje, která nabízí odlišný vzhled, interní úložiště s kapacitou 256 GB, displej s 2K rozlišením nebo celých 6 GB operační paměti RAM (podobně jako Huawei P10 Plus, který už se na našem trhu oficiálně prodává a který vlastně kopíruje funkce tohoto přístroje). Ačkoliv podobný přístroj určitě není určen pro překonávání rekordů v testech výkonu, výsledky nabízí výborné.

Uvnitř telefonu se nachází prověřený a spolehlivý Kirin 960, skóre v Antutu Benchmark atakuje hranici 130 tisíc bodů. Telefon má tedy spoustu výkonu pro všechny operace, které se s ním rozhodnete provádět. Osobně se mi líbí myšlenka luxusního, ale přitom skvěle vybaveného přístroje. Ačkoliv jsem to původně moc nečekal, telefon jsem si rychle oblíbil a skutečně si mě získal. Na druhou stranu ale musím dodat, že zmíněný P10 Plus nabízí stejné funkce za podstatně příjemnější cenu, jen zde nenajdete logo Porsche Design...

image
image
image
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.