Huawei Mate 9 Porsche Design první pohled

upraveno 15. August v Huawei Mate 9 Pro
Huawei Mate 9 Porsche Design se na našem trhu oficiálně neprodává, přesto se mi podařilo získat tento telefon na dvoutýdenní test a postupně se s vámi budu dělit o svoje dojmy a poznatky. Hned na úvod musím říci, že pokud si nepotrpíte na logo Porsche Design a neláká vás vlastnictví limitované edice modelu Huawei Mate 9, pak je pro vás určitě zajímavější volbou Huawei P10 Plus, který nabízí stejně špičkové funkce, ale cena je příznivější. Pokud se ale chcete odlišit, pak může být Huawei Mate 9 Porsche Design tou správnou volbou, dnes vám něco povím o svých prvních dojmech s tímto přístrojem.

Základní balení je hodně zajímavé a bohaté, vzhledem k ceně telefonu bych ale uvítal, kdyby krabička s telefonem byla vyloženě dřevěná. V hlavní roli je ale samotný telefon a ten se mi líbí moc. Hned od první chvíle jsou z něj cítit luxusní materiály, v ruce se velmi příjemně drží. Čtečka otisků prstů se nachází pod displejem a na její umístění si chvíli budete zvykat. Ale je rychlá a přesná. Totéž platí vlastně pro celý telefon, kombinace procesoru Kirin 960 a EMUI 5.0 zkrátka funguje, telefon navíc nabízí 6 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Paměť je tedy takřka neomezená... Osobně jsem ale na telefon hned dal dodávané flipové pouzdro, v opačném případě totiž na zadní straně často byly vidět otisky prstů. To na lesklém kovovém těle asi není překvapení, ale k luxusnímu telefonu to úplně nesedí. Nic to ale nemění na tom, že telefon je to luxusní a funguje výborně, nemám žádné výhrady. Zaujalo vás něco na tomto přístroji?

image
image
image
image
image
image
image
image
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.