Huawei P6 - Nebootuje - Brick?

Zdravím. Dostal se mi do rukou telefon Huawei Ascend P6, nebootuje, pouze se zobrazí logo, a restartuje se stále dokola. DOstanu se pouze do recovery.
Mám ale otázku, dle návodů na internetu by měl telefon při držení všech tří tlačítek najet do režimu, kde má spustit upgrade ze složky dload na sdkartě, ale k tomu vůbec nedochází, telefon vleze do recovery. V něm hlásí "failed to mount /cache", jinak wipe /data jde bez problémů. Recovery pouze nabízí možnost updatu z externího ůložistě, ale mohu vybrat jen zip soubor. Pokud telefon vypnu, a a zapnu ho s držením tlačítka vol- se telefon zasekne na Logu, a připojí se k počítači. Bohužel od něj nemám ovladače, a ani se mi je nepovedlo nikde sehnat.

Nějaké nápady co s ním??
Díky!

Komentáře

• Dobrý den,

obávám se, že přístroj je natvrdo bricknutý, tady bych doporučil spíše autorizovaný servis, nebo možná Mobil Pohotovost, kde mají "box" a přes něj by měli být schopni oživit přístroj. Také to může být i základní deska - paměť.

Michal
    Poděkovat autorovi 0
  • Ovladace ziskas, ked si nainstalujes HiSuite do PC, ten trojhmat je nutne vykonat s odpojenym telefonom od PC. K tomu samozrejme musi byt vypnuty. Pokial sa neustale restartuje, podrz tlacitko Power aspon naa 10 sekund, mal by sa vypnut.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, mne tiež takto reštartoval sam od seba. V servise zistili, že je zapadnuté a zaseknuté power tlačítko.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.