Huawei Mate S je skutečně krásný

upraveno 10. April 2016 v Huawei Mate S
V mém okolí se neustále pohybují telefony Huawei. Jsou to přístroje krásné, kovové a nabízí skvělé funkce. Už několik měsíců vlastním Huawei GX8 a jsem s tímto telefonem velmi spokojený. Přece ale existuje telefon, po kterém se neustále dívám... Huawei Mate S je totiž skutečně nádherný a patří k nejkrásnějším telefonům na současném trhu.

V té souvislosti by mě zajímalo, co se vám na telefonu líbí nejvíce? Z mého pohledu je to skutečně skvělý design. Telefon se navíc díky ostrým hranám velmi dobře drží, ačkoliv jsem původně měl opačný pocit. Vše je promyšlené do nejmenšího detailu a ať prohlížíte jakoukoli část telefonu, zpracování je příkladné. Huawei posunul kovou konstrukci na úplně novou úroveň a je to evidentně správný směr. Jenom si nejsem jistý, jestli to vůbec ještě půjde více vylepšit...

image
image
image
image

Komentáře

• Mám ho asi viac ako rok a tak ako velmi som po nom tuzil, tak velmi naplnil moje ocakavania. Som s nim maximalne spokojny. Je to moj uz asi 6-ty telefon v poradi a zvyknem telefony po istom case menit. Technologie napreduju a chcem stale drzat krok s dobou. Ale tento telefon do istej miery dobu predbehol a ja som do dnesneho dna nenasiel jeho nastupcu. Isteze, kazdy vacsinou chvali to svoje, ja som vsak presedlal cez vacsinu znaciek. Trochu som sa obaval, ze je to Cina, ale je tak fantasticky, ze som hned kupil aj smartwatch Huawei, no a teraz nedavno som dokupil tablet Huawei Mediapad2. Maximalna spokojnost, elegancia, spolahlivost..... Doporucujem kazdemu, kto nie je konzervativne zatazeny na ine renomovane znacky.
    Stevo S.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkujeme za pozitivní zkušenost. Mate S máme v rodině a majitel je také nadšen :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate S jsem mamce koupil před rokem, je to její první dotykáč a je nadšená a s telefonem si také hraju a je fakt dost dobrej:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dal bych přednost modelu z řady P. :)
    Poděkovat autorovi 2
  • Telefony značky Huawei jsou nejlepší :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Je tomu už rok, co jsem si zakoupil můj první telefon Huawei, volba byla jednoduchá, chtěl jsem telefon s originálním designem, kvalitní konstrukcí a dobrým hardwarem. Je tomu už rok, co používám Huawei Mate S, ale svou volbu bych neopakoval. Ano design je super, hezčí telefon jsem zatím od tohoto výrobce neviděl (o to smutnější je pro mě snaha přiblížit se iPhonu 7 a jeho kulatému vzhledu o nových modelů P10/P10 Plus), konstrukci také není téměř co vytknout, ale s čím jsem velmi nespokojen je podpora ze strany výrobce. Telefon běží na Androidu 6 (o tom proč 7ku nedostane bylo napsáno již mnoho, rozhodně by si jí zasloužil), ale vydávání bezpečnostních záplat pro tento model vůbec nefunguje. Poslední oficiální update je z června 2016, existuje cesta, jak do telefonu nahrajete novější firmware, ale proč sakra nefunguje OTA distribuce!!! Z mého pohledu Huawei tento model "zapíchl" a vydal se jinou cestou, já jsem u tohoto telefonu "zapíchl" firmu Huawei a za rok (pokud Mate S vydrží) pokukuji po telefonu od jiné firmy. Pokud se Vám tento telefon líbí nedoporučuji jeho nákup, ze strany podpory je to mrtvé zařízení.
    http://www.huafan.cz/utility/thumbnail/2850/FileUpload/96/e81f6a9dc0ee6e2aa204491fee18f3.jpg
    IMG_20170406_115208.jpg
    3264 x 2448 - 2M
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.