Huawei Mate 9 Pro oficiálně v prodeji

upraveno 12. May v Huawei Mate 9 Pro
Na našem trhu se od dnešního dne začíná oficiálně prodávat Huawei Mate 9 Pro. Tento telefon byl představen už před několika měsíci, dosud se u nás ale prodával jen klasický Huawei Mate 9. To se ale nyní mění a vy si tak můžete oficiálně pořídit také tento skvělý přístroj. V naší redakci už jsme dříve testovali model Huawei Mate 9 Porsche Design, což je vlastně limitovaná edice modelu Huawei Mate 9 Pro doplněná o upravený vzhled, bohatší balení a 256 GB interní úložiště. Proto na začátek možná bude vhodné si připomenout, co všechno Huawei Mate 9 Pro nabízí.

Základem je opět špičková kovová konstrukce, tady výrobce nedělá kompromisy a jsem za to rád. Zadní straně dominuje duální Leica fotoaparát druhé generace, stejný najdeme také v klasickém modelu Huawei Mate 9. Uvnitř telefonu s nachází výkonný procesor Kirin 960, 6 GB operační paměti RAM a interní úložiště s kapacitou 128 GB. Potěší USB konektor typu C s podporou rychlého nabíjení a také komplexní výbava. Přední straně pak dominuje displej s úhlopříčkou 5,5 palce, který nabízí výborné rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Jedná se o zahnutý AMOLED displej a pracuje se s ním skvěle.

Pod displejem se nachází čtečka otisků prstů, která reaguje okamžitě na každý váš povel. Chod telefonu je velmi rychlý a spolehlivý, v telefonu se nachází Android 7.0 Nougat a uživatelské rozhraní EMUI 5.0. Jak se vám přístroj líbí? Já se musím přiznat (a není to reklama), že během testování modelu Mate 9 Porsche Design jsem si na přístroj zvykl a pokud budu mít možnost přejít na model Mate 9, určitě tak učiním. Pro mě je to kombinace modelů Mate 9 a P10 Plus, tedy dvou přístrojů, které mi vyhovují nejvíce v dosavadní historii společnosti Huawei.

image
DSC_1780.JPG
900 x 598 - 329K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.