PRVNÍ ZNAČKOVÁ PRODEJNA HUAWEI V ČESKÉ REPUBLICE

Nezadržitelně se nám blíží otevření(konečně) první značkové prodejny HUAWEI v ČR se servisním centrem:-), rád bych založil diskuzi jak se nám bude líbit a zkušenosti s provozem:-), já osobně se strašně těším:-)
«13

Komentáře

• Sám jsem zvědav, určitě tam někdy vyrazím :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Sám jsem zvědav, určitě tam někdy vyrazím :smile:

Já hned první den na otvíračku, mám v práci domluveno volno:-) ať je to jakýkoli den:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Třeba bude s otevřením spojená nějaká zajímavá akce :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Třeba bude s otevřením spojená nějaká zajímavá akce :smiley:

doufám:-) a i kdyby ne tak se tam těším:-), jen by to už chtělo vědět to datum:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak je to tu:-), 22.5.2017 se otevírá v Praze v obchodním centru Quadrio, mám v práci volno, takže se tam strašně moc těším:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Také se těším :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak 22.5. se otevírá od 14h, takže já tam rozhodně v 14h budu a samosebou to zdokumentuju P desítkou:-) a pak sem hodím fotky:-)
    Poděkovat autorovi 3
  • Pár fotek z dnešní otvíračky první značkovky HUAWEI v ČR:-), bylo to krásné odpoledne, příjemná atmosréra, skvělý team HAWEI-)imageimageimageimageimageimageimageimageimage
    IMG_20170522_205922.jpg
    4834 x 1088 - 1M
    IMG_20170522_205605.jpg
    4928 x 1056 - 1M
    IMG_20170522_204353.jpg
    3820 x 2088 - 2M
    IMG_20170522_203625.jpg
    2240 x 3358 - 2M
    IMG_20170522_205715.jpg
    3358 x 2240 - 2M
    IMG_20170522_201454.jpg
    3357 x 2240 - 2M
    IMG_20170522_211609.jpg
    3358 x 2240 - 2M
    IMG_20170522_211531.jpg
    3689 x 2102 - 2M
    IMG_20170522_211956.jpg
    3359 x 2240 - 2M
    Poděkovat autorovi 3
  • Zatím nic zajimvého nemají teprve naskladnují,ani sklo na displej nemají a ceny stejné jako v jiných prodejnách jen aby to nedopadlo jak s HTC.
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda. Myslel som že od prvého dňa pôjdu na 100%
    Poděkovat autorovi 0
  • @rajs to je normalka ze to teprve doladi, co jsem videl fotky tak jeste pred 5dny by jsi nerekl, ze vubec stihnou otevrit:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • @kotlik málokdy jde hned od prvního dne něco na 100%, u mě v práci to nedokážou na 100% ani po 6 letech:-), kdyby jsi viděl nadšení té zákaznice, když ji telefon opravili na místě za 35minut a ještě ji udělali kafe, to je super, uvidíš jak to tam bude lepší a lepší, hlavně tam pracují skvělí pracovníci, prožil jsem s nimi 22.5. krásné odpoledne a a ni se mi nechtělo domů:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Já s tam byl podívat v úterý, trochu jsem poslouchal jejich znalosti a není to marné, navíc jedna slečna tam je pěkná :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • @Josef_Huafan já tam zažil dvě kolegyně a krásné jsou obě:-), jinak jsem tam poslal pár lidiček a spokojenost, hlavně ten servis je tam luxus a ta rychlost, já se tam půjdu zase podívat v pátek 2.6. na kafčo, pokec a nechám si nalepit sklo na P10:-)
    Poděkovat autorovi 3
  • Tak jsem prodejnu také navštívila, a to, co jsem tam zažila, bylo neskutečné :-) !!!

Původně jsem si šla jen prohlédnout Honor 8 a Honor 8 Pro s tím, že si jeden z nich koupím na internetu...
    Slečna, která se mi věnovala celou dobu, co jsem tam byla, mi vše podrobně vysvětlila, ukázala, následně i nastavila a já s úsměvem od ucha k uchu odcházela se zlatou P10 lite, ušetřenými penězi a báječným pocitem, že mám konečně telefon, který se mi líbí a ne ten, který mi prodavač doporučil jen kvůli tomu, že z něj má hezkou provizi...!

Bála jsem se přechodu z Applu, ale dnes, po týdnu používání, musím říct, že bych už neměnila!!!

Děkuji slečně (paní) prodavačce jak za ochotu, trpělivost a péči, tak za to, že mohu patřit mezi HuaFans, což mi mimochodem také doporučila ona =o)

Pokud takovýto servis funguje od všech zaměstnanců ke všem zákazníkům, troufám si říci, že je to celkově jeden z nejlepších servisů všech telefonních značek a věřte, že už jsem jich pár prošla...

DOPORUČUJI!!!
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 4. June
    Je to firemní prodejna a servis.
    Zajímá mě, zda tam servisuji přístroje v záruce prodávané firmou v EU ?
    Tak jak to měl například Microsoft u svých přístrojů. Stačil předložit prodejní doklad.

Prosím o seriózní odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ano, servisují vše od značek Huawei a Honor zakoupené v EU, a to v co nejkratší čekací lhůtě, mnohdy i na počkání
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za rychlou odpověď. PERFEKTNÍ!

Takže teď už je jedno, zda je telefon zakoupen z sistribuce CZ nebo EU.

Ještě jsem se chtěl zeptat, zda v rámci služeb nahrávají do telefonů nové aktualizované fw.?
    Poděkovat autorovi 0
  • To těžko... A že servisují i EU distribuci je za mě chyba, to zase bude vymrzovačů co hledají nejnižší cenu a nakupují kdo ví kde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Servisují to co spadá do mezinárodní záruky. Tzn, koupíte třeba v Německu, Francii, Polsku, prostě celé EU- to je OK. Nicméně přes překupníka v ČR (šedivky) NE.
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.